Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
18
Favori
128.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABoray72 ve DündenBugüne, ekliyorum hoş geldiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 26 Nisan 2015; 4:41:27 >
  • benide ekle, sniper

bu arada arkadaşlar commandos 2 ve 3'e mod yapıyorum, daha oynanılabilir hale getirmek için.
  • Aaa, süper! Lütfen çalışmalarını burada da paylaş; modlarını denemek isterim. Bedavadan tester'lık yaparım sana.

Hoş geldin.
  • Paylaşırım hiç merak etme ama aynı zamanda m&b warband adlı oyunada mod yapıyorum biraz yoğunum bide sınavlar var çok sık paylaşım yapamam yani.

en sevdiğim iki oyun serisidir commandos 2'den sonrası ve mb warband
    commandos 1'i (bel - bcod) hiç oynamadım
    ama moduma destination parisdeki bel - bcod missionlarınıda eklicem bel - bcod'a göre ayarlıcam bu sayede onları 2'de oynama şansımız olucak. Tabi önce oyunu oynamam lazım. Sizin mesajları okuyunca oyunu canım çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enogulo -- 27 Nisan 2015; 21:05:15 >
  • Listedeki 25 numara jubelyagyu eski nickimdi. Onu Pratik Adam olarak güncelleyip favori karakterimi de Sapper yapar mısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enogulo, harika; modlarını bekliyoruz.

Pratik Adam, hemen değiştiriyorum.
  • <Bu linkten> ilk denememi indirebilirsiniz arkadaşlar.
    Dosyaları arşivden çıkarıp commandos 3'ün "data" klasörüne atın.
    Değiştirilen bölüm sahil bölümüdür.[Storm the beach]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enogulo -- 1 Mayıs 2015; 16:38:05 >
  • Çok teşekkürler, linki ilk sayfaya koydum.

Bu hafta deneme imkanım olacağını sanmıyorum, fakat haftaya unutmazsam kesinlikle deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 3 Mayıs 2015; 14:57:50 >
  • Arkadaşlar ben denedim tüm hatalarımı düzelttim.
    Eskisi hatalıydı.
    Bu sefer sadece "Storm the Beach - Eliminate the Sniper" bölümleri değiştirildi.
    Bölümler daha zor, sabır sınayıcı ve taktik gerektirici oldu.

Buyrun link:
    http://s4.dosya.tc/server2/kbbolc/MY_COMM_3_MOD.rar.html

• Güncelledim.
  • Pyro Studios, ''Planet 51'' adlı oyunu geliştirdikten sonra ''Commandos'' serisine geri döneceklerini belirtti. Bu sefer FPS tarzı olmayan ve eski oynanışa sahip bir Commandos yolda. Özellikle ikinci oyuna benzeyecek olan yapım hakkında başka hiçbir bilgi yok.
    Kaynakhttp://www.merlininkazani.com/-oyun_haber-26053p1.html. Sizce doğru mudur

• quote:

Orijinalden alıntı: açn

Pyro Studios, ''Planet 51'' adlı oyunu geliştirdikten sonra ''Commandos'' serisine geri döneceklerini belirtti. Bu sefer FPS tarzı olmayan ve eski oynanışa sahip bir Commandos yolda. Özellikle ikinci oyuna benzeyecek olan yapım hakkında başka hiçbir bilgi yok.
    Kaynakhttp://www.merlininkazani.com/-oyun_haber-26053p1.html. Sizce doğru mudur

Yeni bir umut ışığı?

Pyro Studios'un (Mobil oyun yapımcılığına geçmiş şu an) resmi sitesinde malesef buna ilişkin bir haber bulamadım. Eidos Studios'un forumuna göre (Commandos'un dağıtıcı firması) iki sene önce de linkedin'de vesaire böyle gayri resmi haberler dönüyormuş; bu da onlardan biri olabilir. Bununla birlikte, an itibariyle Pyro Studios'a bir e-mail atmış bulunmaktayım, cevap geldiği takdirde çevrilmiş haliyle beraber burada paylaşacağım.

O vakte kadar biraz sıkalım dişimizi.

• Enchantion Edition lar şuan gözde yok mu Commandos için :)
  • Beyler, Pyro Studios'tan cevap geldi:

quote:

Yes, we are developing a fresh Commandos. Only for iOS and Android. If everything goes as planned it could be ready for launch at the last quarter of 2016. Sorry but we can’t share further details.

Cheers,
    Eduardo López Asenjo

Tercümesi:

Evet, yeni bir Commandos yapıyoruz. Sadece iOS ve Android için. Eğer her şey planlandığı gibi giderse en kötü 2016'nın son çeyreğinde oyun çıkmaya hazır olacak. Üzgünüm ama daha fazla bilgi veremeyiz.

Hiç yoktan iyidir mi diyelim?
  • Telefon ya da konsolda oynanacak oyun değil Commandos Strike Force gibi hüsranla sonuçlanacak
  • Jansay kullanıcısına yanıt
    Helal olsunsana hocam, telefonda bile olsa insan heyecanlanıyor acaba ileride pc için de gelebilirmi?

• Shaddar kullanıcısına yanıt
    Commandos 2 destination paris var denemenizi öneririm

• 6 plus ya da note 4 almak farz oldu mobil icin :)

• Şu eski serileri 1080p oynamak için ne gerekiyor? Var mı yolu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam millet
    Bu oyunu çoook eskiden oynamıştım nerden estiyse dün akşam aklıma geldi indirdim ilk oyunu ama 64 bitle uyumsuz diyo yükleyemedim.
    Bu oyunu windows 7 64 bit te oynamanın bir yolu yokmudur??
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.