Şimdi Ara

Columbia Men's Watertight II 100 de 100 su gecirmeyen yağmurluğu RESİM EKLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
8
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Columbia Men's Watertight II 100 de 100 su gecirmeyen yağmurluğu RESİM EKLENDİ
    arkadaşlar amazon.com dan aldığim ancak yanlış beden aldıgım 2 xl dünyada sadece bir kac markada olan cok ozel bir kumaştan yapılmış 100 de 100 yağmur gecirmez yağmurlugumu satıyorum. türkiye de sizde magazalardan bakabilirsiniz 700 tl den aşağı yok ben bunu 400 tl den satıyorum. ben 500 tl bir fiyata almiştim.ürünün ayrıca yuzde 95 rüzgar kırma ozelligide vardir.yani dısardan iceri hava gecirmez.muthiş rahat ve kullanışlı bir ürün.kumaşı cok ozel bir teklonoji ile yapılmış.bunu giyip dusun altına bile girin.1 damla bile su gecirmiyor. ürünün linki alttadır.
    FİYAT PAZARLIKSIZ SON FİYATTIR. PAZARLIK İÇİN LÜTFEN YAZMAYINIZ...

dip not: arkadaşlar rica ediyorum tr de 700 tl ye satılan amazon.com dan 500 tl ye alinan yağmurluk icin 200 tl 300 tl vereyim gibi kendince akıllı benim icin komik rakamlar söylemeyin.ürünüm sıfır goruldugu gibi.koydum dolapta duruyor.parası olan gitsin avm lerde colombia nin mağazası var bulabilirse 700 küsür tl bayilsın.bulamazsa amazon.com dan cebinden 100 150 tl daha fazla vermek isteyen varsa amazondan alsın.rica ediyorum lütfen.benim fiyatım budur.

not: arkadaşlar kargoyu sen ödersen alırım gibi tekliflerde bulunmayınız.rica ediyorum. colombia.com.tr de ücretsiz gönderim var. lütfen oradan alın ürünü 1600 tl ye. 400 tl ye mont satıyorum kargo senden olursa alırımcılar lütfen mesaj yazmasın.

son edit:arkadaşlar ürün hala yukardaki resimdeki gibi çekmecemde poşetinde duruyor. ürün satılıkdır . bu fiyata bırakın colombia dan yağmurlugu eldiven alamazsınız eldiven.

ürünün güncel fiyatı https://www.columbia.com.tr/black-watertight-ii-erkek-yagmurluk-p-433

Columbia Men's Watertight II  100 de 100 su gecirmeyen yağmurluğu RESİM EKLENDİ
    Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Yenimahalle Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat için takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ürün. Niye satılmadı anlamadım, bedeni olsa düşünmeden alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Güzel ürün. Niye satılmadı anlamadım, bedeni olsa düşünmeden alırdım.
    ben beden numarasına baglıyorum satılmamasını.yoksa suan urun tr de 900 tl.bircok markanın yağmurlugu var bende.bu en iyisi.dusun altına giy ıslanmıyorsun. fiyatımda cok iyi.
  • Bence de bedenden dolayı duruyor.Hem kalıp olarak geniş bir marka hem de 2 xl. L olsa düşünmeden ben de alırdım.
  • north face resolve ile şelalenin altına gir ıslanmıyorsun. 500 civarında bulunuyor.
  • Merhabalar. Ürün mevcut mu acaba hala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Merhabalar. Ürün mevcut mu acaba hala
    mevcut.yukardaki resimdeki gibi poşetinde duruyor. ister özel mesaj atın ister alıntı yapın. hemen cevap vereyim hocam.
  • Yanlış beden aldıysan iade etseydin niye satıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Yanlış beden aldıysan iade etseydin niye satıyorsun?

kargo ucreti benden olucak sekilde amerikaya mı gonderseydim :) ürünün bedeli kadar kargo oderdim. ayrıca ben hemen satılır diye bekledim ancak suan turkiyede 1000 ile 1200 tl arasında olan ürün satılmadı. ara sıra birileri soruyor ama dalga gecer gibi fiyatlar soyluyorlar bende hemen tr deki fiyatının linkini atıyorum sesleri kesiliyor. sağlık olsun onemli degil. iş yerimdeki dolabımda ambalajlı bi şekilde alıcısını bekliyor. fiyatını hic değiştirmedim fiyatını . gun gelicek alacak kisi urunu piyasa fiyatının 3 te 1 fiyatına satın alıcak. satılmamasının bir diğer sebebide xxl buyuk bir beden ya cok uzun boylu olucaksınız yada biraz kilolu. ee bu beden olunca kaldı urun. xl olsaydı alıcak olanlar cıkmıstı.

• İade kargo ücretini bildirdikten sonra amazon geri ödeme yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

İade kargo ücretini bildirdikten sonra amazon geri ödeme yapıyor

hocam amazondan ilk kez alışveriş yapan birisi değilim.don uma kadar bi ara amazondan alıyordum.biliyorum bu işleri :) . aldıgım zaman amazon.com un chati kargo ucreti iadesi yapmıyacağını söyledi. o sıralar amazon.de yapıyordu kargo ucreti iadesi :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.