Şimdi Ara

Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!| (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
4
Favori
3.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle benide,geç tanıştım en sevdiğim parçası
  • merhaba arkadaşlar bende bir coldplay hastasıyım

burası belki yeri degil ama Coldplay tarzında sarkı yapan grup yada şarkıcılardan önerebilecekleriniz var mı?
  • gay
  • coldplay candır
  • canlansın buralar, coldplay bu.
  • Konserde çektiğim bi videoyu koyim o zaman.

http://youtu.be/RBIWYndF4aw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 17 Temmuz 2013; 3:33:14 >
  • Beyler Coldplay'den yeni albüm geliyor. Ghost Stories!!!! Mayıs 19'unda yayınlancak.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Albüm kapağı çok hoşuma gitti aynı Mylo Xyloto gibi. Umarım müzikal açıdan Mylo Xyloto'ya benzemez
  • Eskiden amma dinlerdim be Viva La Vida and Death Of All of his friends ve ilk albümlerini bir günde 5 saat boyunca dinlemiştim
    Ekle hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

Albüm kapağı çok hoşuma gitti aynı Mylo Xyloto gibi. Umarım müzikal açıdan Mylo Xyloto'ya benzemez

Bence Mylo Xyloto çok süper bir albüm hem hareketli hem de slow şarkılar var. Bana göre en iyi albümleri A Rush and Blood to the Head'dir ardından Viva La Vida
    Brian Eno ile çalışmaları daha çok elektronik ve pop müziğe doğru götürse de çeşitlilik sunmaları açısından iyi. Tabi herkes müziklerini beğenmek zorunda değil fakat ben küçüklüğümden beri Coldplay dinliyorum(8 yıldır ve 2000'li yılların en iyi müzik grubudur bana göre) ve sevmediğim hiçbir şarkısı yok. İlk başlarda sadece birkaç şarkısı hoşuma gidiyordu fakat soundlarına alışınca benzer şarkılar dinleyince adamlar gerçekten müzikten anlıyor diyorsun.
    Tek pis huyları hala her albümden sonra düzenledikleri World Tour kapsamında Türkiye'ye gelmemeleri, getirilmemeleri.
    Mylo Xyloto konsept albümünden sonra bu albüm live performansları anlamında büyük beklenti var. Bu arada en iyi canlı performans sergileyen müzik grubudur açık ve net gerisi hikaye.

• DH'nın müzik fakiri olduğunu anladım. Müzik forumu ölü
  • Yeni albüm geliyor, single çok hoşuma gitmedi ama albüm güzel olur umarım. Amazondan önsipariş geçecem. Turneye çıksalarda tekrar gitsem. Hayatımdaki en güzel konser deneyimini yaşatmışlardı 2 yıl önce umarım konsept değişmez yeni albüm gelince
  • Yazabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu başlık neden ölü? Diriltmek lazım :)
  • Aynen yeni konu ile hayata geçireceğim bunu.
  • yeni konu fena olmaz
    Ghost stories live 2014 D&R mağazalarında ben satın aldım sizde alın.
    coldplay 7.albümü olacak A Head full of dreams albümüde 2015 yılı içerisinde yayınlıyor.
    Ve perşembe günü yayınlanan miracles şarkısınıda umarım dinlemişsinizdir. HARİKA!
    http://youtu.be/FYogZ1KER_k
  • Viva La Vida şarkısıyla çok sevdiğim grup. Ekle dostum.

• Bende severimde Mylo dan öncesini bunun dışında Magic i ve paradise ı ekleyebilirim. Bunun dışında popçu oldular iyice.

• Eklermisin hocam

• bu grup türkiyeye gelir mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.