Şimdi Ara

Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!| (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
4
Favori
3.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam konu sahibiyle konuşsak da şu ilk mesajı toparlasak hazır sizde yöneticisiniz. 2011 de kalmış konu
  • Hava 33 derece dışarda kapıların açılmasını bekliyoruz, sahne önü ayrı olmayınca millet sabahın köründe sıraya girmeye başlamış.

Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!|

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    nasıldı dostum
  • 1 saat önce otele girebildik duş aldık yeni gördüm, yine efsaneydi valla Hatta bu sefer benim için bir sebepten ötürü ayrı bir özeldi. Konsere kadar işkence çektik, 3. Derece yanık olduk resmen ama değdi:) Bunlarda bulunduğumuz yer ve konserden foto olsun.

Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!|

Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!| Coldplay Fan |Tanışmayanlar varsa buraya!|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 19 Temmuz 2017; 3:24:35 >

• Coldplay'in Türkiye'de hatırı sayılır bir dinleyici kitlesinin oldugunu düşünüyorum. Evet fan sayısı az ama bilinirlik ve dinlenme hiç de fena değil.

Konser verilse muhtemelen full çekerler ama hala gelmiyorlar :(

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miracles ile ozlettikleri tarza azcık döndüler fakat eski şarkıları yaninda çok basit kalıyor fakat mesaji güzel.

Popüleriteye kapılıp pop müziğe çok kaymamalari gerekiyor.

• :)

• Hahaha adamlar inanmış valla :) Bu arada uzun bir süre yeni turne, albüm vs. göremeyeceğiz gibi görünüyor bakalım nasıl bir geri dönüş yapacaklar, olurda yaparlarsa.
  • Pull and bear'da viva la vida yazılı 2 orjinal coldplay t-shirt'ü satılıyor arkadaşlar ben aldım ilgilenlere duyrulur :)
  • Konu çok pasif kalmış biraz canlansın Higher Power çıkmışken.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.