Şimdi Ara

Çoklu kahve makineleri hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir kahve makinası arıyoruz. Bu işlerden hiç anlamamakla beraber Tchibo'nun makinalarını bulduk 200-300TL ye fakat onda da kapsül diye birşeyler varmış. Bizim amacımız uygun fiyatlı ve birkaç farklı kahve (Nescafe,latte gibi) yapabilecek uygun fiyatlı ve yürütme maliyeti ucuz makine. Bu konuda yardım bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler.

• Biraz araştırdığımda en mantıklı çözüm Nescafe MyCafe oluyor sanırım. Kahve olarak da Nescafe Gold kullanırım direk kapsülle vs uğraşmam diye düşünüyorum.
  • Merhaba,

Tchibo'nun bahsettiğini makinaları çekirdek kahve kullanılan makinalardır, Nescafe ise suda çözünebilir bir kahvedir. Lezzet olarak ikisi arasında çok fark vardır. Eğer siz gerçek bir kahve tadı arıyorsanız kapsülsüz farklı kahve makinaları tercih etmelisiniz. Ancak onlarda da latte vs. yapmak biraz uğraşı gerektirir. Çünkü kapsüllü makinalarda ya da Nescafe'nin makinasındaki gibi otomatik bir modu yoktur.

Eğer çözünebilir kahve yani Nescafe tercih edecekseniz belirttiğiniz makina bence sizin için doğru tercih olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kybele26

Merhaba,

Tchibo'nun bahsettiğini makinaları çekirdek kahve kullanılan makinalardır, Nescafe ise suda çözünebilir bir kahvedir. Lezzet olarak ikisi arasında çok fark vardır. Eğer siz gerçek bir kahve tadı arıyorsanız kapsülsüz farklı kahve makinaları tercih etmelisiniz. Ancak onlarda da latte vs. yapmak biraz uğraşı gerektirir. Çünkü kapsüllü makinalarda ya da Nescafe'nin makinasındaki gibi otomatik bir modu yoktur.

Eğer çözünebilir kahve yani Nescafe tercih edecekseniz belirttiğiniz makina bence sizin için doğru tercih olacaktır.
    Bilgi icin tesekkur ederim hocam. Cok kaliteli birsey aramiyorum sadece yapsin yeter. Arasindaki o farki farkedemeyebilirim ben. Aradigim yaparken beni ugrastirmayacak birsey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.