Şimdi Ara

Çok yakın bir kız arkadaşın neden sebebsizce takipten çıkartır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 5 yıllık yakın bir arkadaşım dün gece anlamsızca takipten çıkardı. Kız bana her şeyini anlatıyodu aramız baya iyidi arkadaş olarak değer verdiğim bir insandı insatadan bı soru sorcaktim kendisine birde ne göreyim takip et yazısı şok oldum yazdım neden cikardin diye mesajımı bilerek cevap vermiyor duygusal olarak sinirlenmeye başlıyorum ağzımdan kırıcı kelimeler çıkacak diye de korkuyorum ne yapmalıyım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• kimbilir ne ettin kıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anakinskywalker01 kullanıcısına yanıt

onu yapmayacan işte kızlar soğuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 31 Mayıs 2024; 14:56:59 >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
    ilgi vermeyince de aynı şey be abi bazı kızlar işine geldiği gibi davranıyo karekter meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anakinskywalker01 -- 31 Mayıs 2024; 14:58:35 >

kendini fizik ve mental olarak geliştirdikten sonra bişey yapmana gerek yok. ne yaparsan yanında kalırlar. başkalarına değil kendini geliştirmeye odaklan

Bu da hikaye hocam

• Ya flört ü vardır,yada samimi gelmiyosundur.. 15 20 kızla takılırım tecrübeli yim böyle konularda

• Juni7516 J kullanıcısına yanıt
    sevgilisi var zatende hatta takiplesiyoruz. çıkarma sebebi ikinci soylediginse nedenini sormak beni küçük düşürür degil mi silsem mi acaba mesajı

• Başka şehirlerde mi yaşıyonuz

• manitası öyle istemiştir.

bırak bunun sende gözü var gibi geliyor bana demiştir.

Ya haklısın da abi benim bu kızla olaylar çok boyutlu bizim bı aralar aramız limonu olmuştu o olaylarda onun haksız olduğunu bile bile kızın kalbini kırdığımı düşündüğüm için fedakarlıklar yaptım hatalarımı olgunluk yapıp kabul ettim 1 2 ay geçti bundan şimdi çıkardi instadan harbi koyuyo yani insana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anakinskywalker01 -- 31 Mayıs 2024; 15:22:15 >
  • rtuzz kullanıcısına yanıt
    yok aynı sehirdeyiz

• Juni7516 J kullanıcısına yanıt
    haklısın valla kanka tesekir edeirm tavisyen icin deger bilmeyen insan için kendini yormaya deymez silicem şimdi mesajı

Görüşüyo muydun

• rtuzz kullanıcısına yanıt
    tabikii haftada 2 3 defa konusuyoduk yüz yüze

• Lorenzo zurzolo hocam bunu hiçbirimiz bilemeyiz hele kızlar öyle varlıklar ki kafasında neler dönüyordur neler kuruyodur tahmin bile edemezsin, öğrenmenin tek yolu yaz baktın cevap vermiyor umursamıyor her yerden silip engelle daha da muhattap olma

• ZillaKami kullanıcısına yanıt
    yazdım biliyo musun dedim merak ettim kanka niye çıkardın bile bile cevap vermedi çevrimiçi oldugunu gordum cevap vermedi ghostladi yani sonra mesajı sildim bugün numarasını falan sildim engellemeyi düşündüm ama belki biraz olgunluk yapar yazar diye yapmadım baktım yazmadı 1 2 gün engeli basacam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.