Şimdi Ara

Çok Uzun Kız Konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direk konuya dalıyorum. Lise 3 üm bu sene başında başka bir şehirden bir kız geldi sınıfa. Ortak arkadaş sayesinde yaz tatilindeyken 5-6 kişilik whatsapp grubunda tanıştık. Okul başlamadan önce nereye oturacağımızı falan söylemiştik arkadaşla bizim için orayı ayırmasını istemiştim. Okul başladığında orayı ayırmış kendisi de bir öne oturmuştu. Tanıştık falan zaman geçti birkaç ay çok çabuk alıştık birbirimize ama seviyorum veya sevgili yaparım gözüyle bakmamıştım hiç. Samimileştikçe ben gelmediğimde kanka sensiz çekilmiyor gel falan diyordu yine sevgili vs. şeklinde düşünmedim hiç. Ben sıkılınca derste bunun saçlarıyla falan onuyordum aşık olduğumu düşündüğümden falan değil tamamen sıkıntıdan bu dönüp gülerek napıyosun falan diyordu hoşuna gidiyodu. Ben oynamadığım vakitlerde saçlarımla oynasana falan dediği oluyordu.Zaman ilerledikçe daha da yakınlaştık tabi bu bana sevdiği çocuğu falan anlattı konuştuk elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ayrıydılar çocukla sevip sevmediğini bilmiyorum falan diyordu. Daha sonra nasıl hatırlamıyorum bir şekilde konuşmaya başlamıştı araları düzelmişti. Bu arada ortak arkadaşımızla da konuşuyordum birbirimize anlatırdık olanları falan bu kız için çok tuhaf ilgi manyağı tarzında birşeyler söylemişti ama kıskanmadığından eminim mesela sahilde yürürken erkekler baktığında bu arkasına bakıp gülüyomuş falan. Tabi biz konuşurken falan hiç öyle bi karaktere benzemiyor. Nasıl oldu bilmiyorum ama ben buna aşık olduğumu farkettim direk söylemedim emin olmak istedim. Daha sonra bu yine benim omzuma yattığı zamanlardan birinde bana kirpikleriyle ilgili bişeyler söylemişti bu arada snapchat, instagram vs. kullanmıyordum açtırtmıştı onu takip etmemi istiyordu yani. Neyse ben inceden belli edeyim de ne durumdaymışız bi bakalım dedim. Akşam instagramdan bi resim paylaştım "istemiştim kirpiklerini tek tek saymak" yazıyordu. Bu fotoğrafı beğenmişti bi hoş oldum tabi oda seviyor falan diye. Ertesi gün telefonundan instagramdan birşey gösterecekti arama geçmişinde vardım aa seni aramışım falan dedi işte bu arada o sıralarda sınıftan ilkokul arkadaşım var çok samimi değiliz ama fena da değiliz bu benim arkadaş gevşek herkese sulanan bir tip fotoğraf falan çekiyordu sınıftakiler birbirlerini. Çocuk kızın falan da çekiyordu kızda bunun çekmeye başlamıştı bunlar birbirlerini çekip duruyorlar sonra siliyolardı. Birgün öyle otururken 3-4 kişi kız telefondan birşey gösterecekti galeriye girdi çocuğun resmi duruyodu açtı gözleri çok güzel falan dedi arkadaş yeşil gözlü. O günlerde yine omzuma yatmıştı müzik dinliyorduk ben belli ediyordum sevdiğimi oda birşey demeden devam edince seviyor heralde falan diye düşünüyordum. Tarih 09/11/15 di o arkadaş sınıfın diğer toplanmışlardı konuşuyorlardı kız erkek karışık. Gitti çocuğun yanına oturdu telefondan bişeye bakıyodu çocuk kız elini omzuna attı yakınlaştı falan telefona bakıyorum ayağına orda bi şok, ağır üzüntü falan o ortak arakdaş da gördü durumu daha sonra konuştuk oda onu haksız buldu. Ben akşam dayanamadım sevdiğimi söyledim daha önce de zaten bu birini seviyor falan diyordu wp grubunda hatta bana whatsapp dan okulda birşey yazmıştım buna tamam aşkım yazmıştı sonra ne demişim ben ya falan demişti. Soruyordu kim falan diye hatta birgün o zaman beni seviyorsun demişti uzatma demiştim. Neyse işte akşam yazdım ben buna çocuğa o şekilde yaklaştıktan sonra hiç beklemiyordum ben seni arkadaş olarak görüyorum falan dedi sonra ben bundan uzaklaşmaya çalıştım konuşmadım. Bu beni wp den yanlışlıkla aramış süsüyle arayıp kapatıyordu. Facetime dan arayıp kapatıyordu falan. Dayanamayıp barıştım zaman zaman daha sonra yine üzen şeyler artınca uzaklaştım böyle baya uzaklaşıp barıştım tekrar. Bu arada o ilkokuldan arkadaş için ortak arkadaşa çok yakışıklı ya falan diyormuş . Konuşmalarımızda yine umut verecek hareketler yapıyordu ben buna yine dedim yine aynısı oldu tabi. Toplamda 3 kez falan söyledim ama her seferinde yine de devam ediyordu aynı hareketlerine. Sadece heves geçecek emin ol falan diyordu heralde emin olmak istiyor gibisinden düşündüm ve bekledim. Ama gün geçtikçe düzelmedi daha da kötüleşti şu son sıralar iyice umutlandırdı kıskandırmaya çalışıyordu başarıyordu da. Hiçbişey demeden soğuk davranıp uzaklaştım bir süre sonra oda gelmemeye başlamıştı şarkı falan söylüyordu gel barışalım, gel kavuşalım artık falan bu tarz. Baya bi devam edince dedim bu sefer oldu herhalde yine ara sıra yanına gitmeye başladım ben bunun geçen hafta işte benim arkadaşla yer değiştirdi falan defterine ağlayan gözlere yastık olan omuzlara ne oldu yazmıştı. Ertesi gün test kağıdına yaralarımı sardın gönlüme sen oturdun falan bişeyler yazmıştı tam hatırlamıyorum sonra aramız yine açıldı gitmiyordum yanına eskisi gibi sinirlendirdiği üzdüğü için. 2-3 gün önce geldi sınıftaki arkadaşına ayy kankaaaaa falan diyordu sevgili falan olduğu belliydi. Bu gün de koridorda denk geldim kaloriferin başında bu,sınıftan arkadaşı birde çocuk. Öyle bi baktım çevirdim kafamı.

İlk başta baya üzüldüm mahfetti tabi sonra baya toparladım bugün son ders beden eğitiminde geldi suyu tutar mısın dedi saçını mı ne düzeltiyordu sonra aldı geriye işte niye aldıysam bende kafamı ziiueyim. Üzgün değilim şimdi ama üzüleceğim muhtemelen dağılacağım. Şimdi bu kıza karşı aşırı bir öfke var içimde seviyorum hala ama. Bu çocukla en fazla 5 gün olmuştur bunlar konuşmaya başlayalı o kadar şeye rağmen bunu yapması koyuyor haliyle. Kızın arkadaşına mesaj attım akşam bana mesaj atsın diye istemiyormuş dedi. Onun birşey söylemesine gerek yok ben yazacağım dedim istemiyor işte onu da daraltma dedi. Eyw yazdım.

Okudunuz mu bilmiyorum ama unutmak için ne yapabilirim, genel olarak ne yapmamı önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçamayan Süper Penguen -- 4 Mart 2016; 19:10:02 >

• Hocam geçmiş olsun en başta 3 ay önce benzer şeyler yaşadım yani zor durumdasın okurken anılarım aklıma geldi neyse duruma geleyim.

Hocam ben bu durumu yaşadıkça anladım bu kızlar için bu durumlar çok normal bir şey mesela bu işte omzuna yaslanmalar felan seni sevdiği anlamına gelmez senin yerinde başkası olsa onun omzuna başını koyardı.Biz kızlara karşı bir hisler beslediğimiz için yaptıkları her hareket bizim için olduğunu düşünüyoruz ama aslında öyle değil keşke olsa ne yazık ki öyle değil bunu tecrübe etmem çok şeye mal oldu ama artık akıllandım sende bundan ders çıkarırsın umarım.

Şimdi nasıl unutuyorsun konusuna geliyorum.
    Kız zaten senle konuşmak istemiyormuş artık yapıcağın şu hocam kızın yüzüne bakmıyorsun bu saaten sonra , görünce yüzünü çeviriyorsun , aynı ortama gelirse ordan uzaklaşıyorsun , seninle konuşmak isterse (kestirip atmayacaksındır en azından ben yapamadım) ama başından savıcak cümleler kurmalısın veya böyle bir ortamın oluşmasını engelle.
    En önemli şey dhdeki bir arkadaş yazmıştı sağolsun çok işime yaradı kardeşim aklına gelicek bu durumlar işte geçirdiğiniz vakit vs. bunlar aklına gelince yapıcağın şey düşünmemek kurmamak acaba şöyle yapsamıydım diyiceksin içinden DEME acaba daha farklı mı yaklaşsaydım diyiceksin DEME aklına geldiği gibi gidicektir .Aklına geldiğinde artık umrumda değil de kendi kendine gerçekten faydasını görüceksin.

Unutmak kolay değil kardeşim bir anda olmasını bekleme hiçbir şeyin zamanla ama rayına oturcaktır sınav derdinde yok 17sin daha kafa dinle bu sene seneyede sınavına hazırlanırsın güzel güzel.

Son ve en önemli tavsiye kız sana bakıcaktır neden böyle yapıyor diye ben bunun acaba bana ilgisi mi var ya da kendimi geri çektim belki değerimi anlamıştır diye düşünmüştüm ama yok kesinlikle alakası yok sakın böyle bir hataya düşüp tekrar gidip konuşmaya felan çalışma değişen bir şey olmayacak çünkü.İleride daha iyisini bulursunla bitiricem en başta arkadaşlar bana bunu deyince hadi ordan diyodum ama bulucaksındır bulacağızdır.

''Zaman her şeyin ilacı ''

• Okudum kardeş tamamen.başka kız bul çık çivi çiviyi söker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 3 te 2 sini okurken bi anda hiç birşey anlamadığımı farkettim. Bir olay böylemi yazılır allah aşkına
  • Bak ergen kardeş, şuan dünyanın merkezindesin. Dünya senin ve o kızın etrafında dönmüyor, kızın dötünü öyle bir kaldırmışsın ki kız artık dünyada degil, kafanı topla derslerine bak.. Ha ben ders falan istemiyorum ergenligimin gerektirdigi gibi takılmak istiyorum dersende sana bir abi tavsiyesi, sakın olaki o kızdan bir ümit bekleme, sana karşı hiçbir halt hissettigi yok. Sen ona aşıkmısın yoksa alıştıgın için mi böyle yapıyorsun onuda kestiremedim ama git başka birini bul. Sonra onunda dötünü kaldır ergenligin böyle sürsün gitsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçamayan Süper Penguen

Direk konuya dalıyorum. Lise 3 üm bu sene başında başka bir şehirden bir kız geldi sınıfa. Ortak arkadaş sayesinde yaz tatilindeyken 5-6 kişilik whatsapp grubunda tanıştık. Okul başlamadan önce nereye oturacağımızı falan söylemiştik arkadaşla bizim için orayı ayırmasını istemiştim. Okul başladığında orayı ayırmış kendisi de bir öne oturmuştu. Tanıştık falan zaman geçti birkaç ay çok çabuk alıştık birbirimize ama seviyorum veya sevgili yaparım gözüyle bakmamıştım hiç. Samimileştikçe ben gelmediğimde kanka sensiz çekilmiyor gel falan diyordu yine sevgili vs. şeklinde düşünmedim hiç. Ben sıkılınca derste bunun saçlarıyla falan onuyordum aşık olduğumu düşündüğümden falan değil tamamen sıkıntıdan bu dönüp gülerek napıyosun falan diyordu hoşuna gidiyodu. Ben oynamadığım vakitlerde saçlarımla oynasana falan dediği oluyordu.Zaman ilerledikçe daha da yakınlaştık tabi bu bana sevdiği çocuğu falan anlattı konuştuk elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ayrıydılar çocukla sevip sevmediğini bilmiyorum falan diyordu. Daha sonra nasıl hatırlamıyorum bir şekilde konuşmaya başlamıştı araları düzelmişti. Bu arada ortak arkadaşımızla da konuşuyordum birbirimize anlatırdık olanları falan bu kız için çok tuhaf ilgi manyağı tarzında birşeyler söylemişti ama kıskanmadığından eminim mesela sahilde yürürken erkekler baktığında bu arkasına bakıp gülüyomuş falan. Tabi biz konuşurken falan hiç öyle bi karaktere benzemiyor. Nasıl oldu bilmiyorum ama ben buna aşık olduğumu farkettim direk söylemedim emin olmak istedim. Daha sonra bu yine benim omzuma yattığı zamanlardan birinde bana kirpikleriyle ilgili bişeyler söylemişti bu arada snapchat, instagram vs. kullanmıyordum açtırtmıştı onu takip etmemi istiyordu yani. Neyse ben inceden belli edeyim de ne durumdaymışız bi bakalım dedim. Akşam instagramdan bi resim paylaştım "istemiştim kirpiklerini tek tek saymak" yazıyordu. Bu fotoğrafı beğenmişti bi hoş oldum tabi oda seviyor falan diye. Ertesi gün telefonundan instagramdan birşey gösterecekti arama geçmişinde vardım aa seni aramışım falan dedi işte bu arada o sıralarda sınıftan ilkokul arkadaşım var çok samimi değiliz ama fena da değiliz bu benim arkadaş gevşek herkese sulanan bir tip fotoğraf falan çekiyordu sınıftakiler birbirlerini. Çocuk kızın falan da çekiyordu kızda bunun çekmeye başlamıştı bunlar birbirlerini çekip duruyorlar sonra siliyolardı. Birgün öyle otururken 3-4 kişi kız telefondan birşey gösterecekti galeriye girdi çocuğun resmi duruyodu açtı gözleri çok güzel falan dedi arkadaş yeşil gözlü. O günlerde yine omzuma yatmıştı müzik dinliyorduk ben belli ediyordum sevdiğimi oda birşey demeden devam edince seviyor heralde falan diye düşünüyordum. Tarih 09/11/15 di o arkadaş sınıfın diğer toplanmışlardı konuşuyorlardı kız erkek karışık. Gitti çocuğun yanına oturdu telefondan bişeye bakıyodu çocuk kız elini omzuna attı yakınlaştı falan telefona bakıyorum ayağına orda bi şok, ağır üzüntü falan o ortak arakdaş da gördü durumu daha sonra konuştuk oda onu haksız buldu. Ben akşam dayanamadım sevdiğimi söyledim daha önce de zaten bu birini seviyor falan diyordu wp grubunda hatta bana whatsapp dan okulda birşey yazmıştım buna tamam aşkım yazmıştı sonra ne demişim ben ya falan demişti. Soruyordu kim falan diye hatta birgün o zaman beni seviyorsun demişti uzatma demiştim. Neyse işte akşam yazdım ben buna çocuğa o şekilde yaklaştıktan sonra hiç beklemiyordum ben seni arkadaş olarak görüyorum falan dedi sonra ben bundan uzaklaşmaya çalıştım konuşmadım. Bu beni wp den yanlışlıkla aramış süsüyle arayıp kapatıyordu. Facetime dan arayıp kapatıyordu falan. Dayanamayıp barıştım zaman zaman daha sonra yine üzen şeyler artınca uzaklaştım böyle baya uzaklaşıp barıştım tekrar. Bu arada o ilkokuldan arkadaş için ortak arkadaşa çok yakışıklı ya falan diyormuş . Konuşmalarımızda yine umut verecek hareketler yapıyordu ben buna yine dedim yine aynısı oldu tabi. Toplamda 3 kez falan söyledim ama her seferinde yine de devam ediyordu aynı hareketlerine. Sadece heves geçecek emin ol falan diyordu heralde emin olmak istiyor gibisinden düşündüm ve bekledim. Ama gün geçtikçe düzelmedi daha da kötüleşti şu son sıralar iyice umutlandırdı kıskandırmaya çalışıyordu başarıyordu da. Hiçbişey demeden soğuk davranıp uzaklaştım bir süre sonra oda gelmemeye başlamıştı şarkı falan söylüyordu gel barışalım, gel kavuşalım artık falan bu tarz. Baya bi devam edince dedim bu sefer oldu herhalde yine ara sıra yanına gitmeye başladım ben bunun geçen hafta işte benim arkadaşla yer değiştirdi falan defterine ağlayan gözlere yastık olan omuzlara ne oldu yazmıştı. Ertesi gün test kağıdına yaralarımı sardın gönlüme sen oturdun falan bişeyler yazmıştı tam hatırlamıyorum sonra aramız yine açıldı gitmiyordum yanına eskisi gibi sinirlendirdiği üzdüğü için. 2-3 gün önce geldi sınıftaki arkadaşına ayy kankaaaaa falan diyordu sevgili falan olduğu belliydi. Bu gün de koridorda denk geldim kaloriferin başında bu,sınıftan arkadaşı birde çocuk. Öyle bi baktım çevirdim kafamı.

İlk başta baya üzüldüm mahfetti tabi sonra baya toparladım bugün son ders beden eğitiminde geldi suyu tutar mısın dedi saçını mı ne düzeltiyordu sonra aldı geriye işte niye aldıysam bende kafamı ziiueyim. Üzgün değilim şimdi ama üzüleceğim muhtemelen dağılacağım. Şimdi bu kıza karşı aşırı bir öfke var içimde seviyorum hala ama. Bu çocukla en fazla 5 gün olmuştur bunlar konuşmaya başlayalı o kadar şeye rağmen bunu yapması koyuyor haliyle. Kızın arkadaşına mesaj attım akşam bana mesaj atsın diye istemiyormuş dedi. Onun birşey söylemesine gerek yok ben yazacağım dedim istemiyor işte onu da daraltma dedi. Eyw yazdım.

Okudunuz mu bilmiyorum ama unutmak için ne yapabilirim, genel olarak ne yapmamı önerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Genç dostum o kızdan bi cacık olmaz onu sevmiyorsun sadece bir obsesyon-takıntı haline getirmişsin geçer merak etme. İnan ileriki zamanda tanışacağın seveceğin kişinin kakası bile olamayacaktır bu kız. Unut onu!

• Dostum bu kızdan uzak dur ne yaptığı belli değil. Bende gençken bir kız vardı aynı bu durum. Benim kıza ilgim yoktu allem etti kallem etti aldı aklımı. Çıkma teklif ettim süründürdü kabul eder gibi oldu bir kaç gün sonra sanki hiç bişey olmamış gibi davranmaya başladı. Biz hiç başlamadık ki felan. Sonra uzaklaştı başkalarına yavşadı. Bazı kızlar böyle hasta bunlar. Uzak duracaksın.

• Kız ilgi manyağının teki,sen de fazla iradesiz bir kardeşimsin.Kıza 3 kere söylemen,dayanamayıp defalarca barışman normal değil.Hele ki şu deftere yazmalar falan hiç yakışmamış.Biraz iradeli ol umursama kızı kendine bak.Kızdan önce kendini önemsemelisin kız senden faydalanıyor bildiğin,karşısında olgun bir şekilde dimdik durman lazım.Yoksa ilerde pişman olacaksın.

• b00mbastic kullanıcısına yanıt
    Elimden geldiğince atlamamaya çalışayım dedim yazdıkça arada aklıma birşeyler daha geldi yazdım da yazdım çok karıştı farkındayım
  • Cevaplar için sağolun ama çivi çiviyi söker şeklinde gözüme kestirebilirsem birini denerim. Kızı da dalgaya alırım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçamayan Süper Penguen -- 5 Mart 2016; 10:43:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.