Şimdi Ara

Çok Kaliteli Kumandalık Sadece 5 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzaktan kumandalarınızı kaybetmekten sıkıldıysanız, dağınıklıktan hoşlanmıyorsanız bu ürün tam size göre.

Hem de sadece 5 TL

Özel Gergedan şeklinde tasarım.

Tıklayın.

• hay Allahım .,,
    Daha neler Görücez..

:D
    :D
  • İyi güzelde gergedan ne alaka
  • zaten her seferinde sabit bir yere koysak kaybetmeyiz ki kumandayı
  • anca gergedan modunda bir kişi kumandalarını istiflemeyi beceremiyordur, buyrun size uygun bir ürün demiş olabilirler,
    ya da malumunuz üzerine doğadaki kumandaları en iyi koruyan hayvan gergedan olduğu için onu tercig etmiş olabilrler,
    en kötü, lan biz gergedan koyalım, neden gergedan koydular derken satılır gider arada demişlerdir, bilemiyoruz tabii
  • enteresan
  • Aslında lazım böyle bir şey. Güzel fikir. Yalnız, bir de bunların asılabilir olanlarını yapmalılar. Duvarımızın üstünde istediğimiz zaman elimizin altında olacak şekilde. Öyle bir şey bulsam alırım aslında.
  • Biz lisedeyken anahtarlıklara takılan bişey vardı ıslık çalınca ötüyodu, öyle bi aparat olsa daha faydalı olur diye düşünüyorum
  • Plastik olması kötü.
  • Ikea da koltuğun yanına takılan kumandalık var, çok kullanışlı, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm
    Plastik olması kötü.

Evet plastik fakat ince plastik değil. Kaliteli bir plastik. Ayrıca beyaz olan kısımları da kauçuk gibi yumuşak bir plastikten yapılmış.
  • cihazın üretim amacının kumandalık olduğunu sanmıyorum ...
    ya CD ya da disket kutusu olarak tasarlanmış gibi görünüyor ...
  • bide böyle kardeşimin odasına koyulucak cicili bicili RadicalDeath de yazdığı gibi cd yada disket kutusuna benzeyen bişey
  • Kesinlikle kumandalık olarak üretilmiştir.
    Ürünün kutusunun üzerinde "Remote Control Holder" yazmaktadır.
    Türkçe karşılığı "Uzak Kontrol Tutucu"dur ve sade bir Türkçe ile "kumandalık" diyebiliriz.
  • kumandalık olması diilde hayvanlı kumandalık olması anormal
  • ilgi çeken yönü de o zaten :) sade bir şey olsa bu kadar ilgi çekmezdi. aynısını evinizde düşünün. her gelen kişinin ilgisini çekip isteyeceği bir şey. şahsen başıma sürekli geliyor :)
  • Bunun kumandalısı yok mu? Kumandası yoksa almam, kumadayla kumandalığı, kumandayı uzaktan kontrol etmek isityorum...
  • Cocuk odalarinda iyi olur ancak o.Dusunun ki evinizin salonu genelde koyu renkler vardir salonlarda ve sehpanin uzerinde mavi gergedan cok abes kacar.
  • farklı bir tasarım olmuş
    neden gergedan onu ben de anlamadım:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.