Şimdi Ara

Çok iyi... ama bir şey eksik 'Honor Magic Earbuds incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    (Honor'un yeni  açıklamasına göre ürün IP54 sertifikasına sahip)  

• Bu adama neden hep reklamsı içerikleri yaptırıyorlar anlamıyorum

Geçen günde Casper Excalibur incelemişti bu vatandaş, kötü yönleri yoktu cihazın nerdeyse, sanırsınız Casper değil Alienware inceliyor. Eksi yönleri tam hatırlamasam da şunun gibi anlatıyordu: “Evet, touchpad ufak ama rakiplerinde de böyle”

Almış kulaklığı kaç dakika inceleme izledim, şu kötü bu kötü ama şöyle toplanıyor, rakiplerinde olduğu gibi vs. elinden geldiğince yumuşatıyor. Adam gibi çık de işte touchpad kötü, Bass’lar zayıf, renkler bilmem ne...

Her neyse, iyi izleyin tüm siteler Honor Magic inceleyecek şimdi. Neden? Honor tanıtım kampanyasına başlamışta ondan.
  • Bu adama neden hep reklamsı içerikleri yaptırıyorlar anlamıyorum

Geçen günde Casper Excalibur incelemişti bu vatandaş, kötü yönleri yoktu cihazın nerdeyse, sanırsınız Casper değil Alienware inceliyor. Eksi yönleri tam hatırlamasam da şunun gibi anlatıyordu: “Evet, touchpad ufak ama rakiplerinde de böyle”

Almış kulaklığı kaç dakika inceleme izledim, şu kötü bu kötü ama şöyle toplanıyor, rakiplerinde olduğu gibi vs. elinden geldiğince yumuşatıyor. Adam gibi çık de işte touchpad kötü, Bass’lar zayıf, renkler bilmem ne...

Her neyse, iyi izleyin tüm siteler Honor Magic inceleyecek şimdi. Neden? Honor tanıtım kampanyasına başlamışta ondan.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Bu tür yorumları anlayabiliyorum, sonuçta bir bilgi eksikliği var. Honor Magic Earbuds için NDA yani yayın ambargosu 10 gün önce kalktı, o yüzden herkes incelemelerini şu 1-2 haftada yayına giriyor :D

Ayrıca, zaten benim ön testlerimden geçemeyen ürünler ekran karşısına çıkmıyor bile, doğrudan geri gidiyorlar. Kötü bir ürüne vakit harcayıp kötü bir ürünü anlatmaktansa ki bu eli boş bir kullanıcı oluşturuyor, kullanıcıya hiçbir şey katmıyor; iyi ürünlere vakit ayırıp iyi ürünleri anlatıyorum, nihayetinde mutlu bir kullanıcı oluşuyor.

Misal veriyorum Casper Excalibur G900 incelemesinde de Max Fan açılmadığı vakit GPU frekansının yarı yarıya düştüğünü birebir gösteriyorum, kötü bir durum var ortada, sizin dediğiniz gibi bir "reklamda" ürünün kötü yanı gösterilir mi hiç :D Allah aşkına, lütfen :D

• İşe 1,5 saatte mi gidiyorsun ? ulan İstanbul ne şehirsin...

• Piyasaya yeni bir kablosuz kulaklık gelmiş fakat kötü gelmiş zaten bir markanın alt markasısın tamam çok güzel birşey yap demiyoruz ama bu kulaklığı görünce bunu yapasım geliyorhttps://youtu.be/ZD8GY_gkmPc

• İlk çıktığı zamanlar kaliteli bir editör olacağını düşünüyordum ama maalesef para tatlı gelmiş olacak ki tanıtım görevlisi oldu artık izlemiyorum bile (:

• Ya para yada aç kalmak zor seçim

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyy0034

Bu mesaj silindi.

Şuan adam akıllı satan bir firma yok ama yakın zamanda geleceği ön görülüyor. Fiyat ise şuan ki dolar kuru ile 700-800 TL arası olacak.

• Duruşunu beğenmedim uçları aşağı doğru birazda dışa çok garip duruyor hele yüzü zayıf olanda emanet gibi durur tombullar alabilir ben sevmedim.

• Bu muuuuuuu yoksaaaaa freebuds 3 mü lütfen yardım :D

• Acaba alıp kullanan var mi?

Mikrofon kalitesini çok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.