Şimdi Ara

Çok fonksiyonlu direksiyon, VW ve BMWnin sorunu ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
6.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dalga geçmek için değil, bilmediğimden soruyorum.. Çok fonksiyonlu direksiyon nedir, fonksiyonları nelerdir?

Yeterince fonksiyonlu çıkmazsa dalga da geçebilirim tabi..
  • Basit arz talep, istekler konulari bunlar.
  • Ses açma kapama parça değişme bide hız sabitlere tuşu yeter de artar bile :) Cok fonksiyonu direksiyonda kornaya ani basmalar olunca başka tuşlara basincada sıkıntı yasıyorum :) Ondan sevmiyorum iste :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Dalga geçmek için değil, bilmediğimden soruyorum.. Çok fonksiyonlu direksiyon nedir, fonksiyonları nelerdir?

direksiyonun üstünde tuşlar olması sanırım

• quote:

Dalga geçmek için değil, bilmediğimden soruyorum.. Çok fonksiyonlu direksiyon nedir, fonksiyonları nelerdir?

Bildiğin tuşlu direksiyon, bmwde opsiyon adı çok fonk. direksiyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwight Stifler

quote:

direksiyonun üstünde tuşlar olması sanırım

Alıntıları Göster
    Pavyon tabelası gibi göstergeleri de her yanında düğmeler olan direksiyonları da sevmiyorum, demekki onlar da sevmiyor.

• Aboovvv ilanlardaki araçların direksiyonuna baktım da, bunun yanında her direksiyon çok fonksiyonlu kalır..

Ortasına korna da koymasalarmış bari..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

En baz paket Güney Koreli araçlarda bile artık standart olan çok fonksiyonlu direksiyonu hala bu iki marka standart yapmamakta direniyor.

Direniyorlar çünkü bizim ülkemizde alamanlıklarıyla araba satıyorlar,donanımlarıyla veya fiyata karşılık sunduklarıyla değil.
    Kısacası memleketteki insan modelini biliyorlar,ona göre döşüyorlar.
    Döşenmek istemeyen de almıyor.
    Alan razı,satan da razı.
  • quote:

Aboovvv ilanlardaki araçların direksiyonuna baktım da, bunun yanında her direksiyon çok fonksiyonlu kalır..

Direksiyonun açısından bakmak lazım bide.
  • quote:

Aboovvv ilanlardaki araçların direksiyonuna baktım da, bunun yanında her direksiyon çok fonksiyonlu kalır..

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

En baz paket Güney Koreli araçlarda bile artık standart olan çok fonksiyonlu direksiyonu hala bu iki marka standart yapmamakta direniyor.

Direniyorlar çünkü bizim ülkemizde alamanlıklarıyla araba satıyorlar,donanımlarıyla veya fiyata karşılık sunduklarıyla değil.
    Kısacası memleketteki insan modelini biliyorlar,ona göre döşüyorlar.
    Döşenmek istemeyen de almıyor.
    Alan razı,satan da razı.

Buraya özgü bir durum değil, Almanyada da opsiyonsuz 1,3,x1,x3 serilerini alırsan adamlar o direksiyonla veriyor.
  • quote:

Buraya özgü bir durum değil, Almanyada da opsiyonsuz 1,3,x1,x3 serilerini alırsan adamlar o direksiyonla veriyor.

e tamam onu da alaman düşünsün,al diye kafana silah dayayan var mı?
    yok

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

parayi verin, sizin araca da taksinlar

Alıntıları Göster
    iki marka da araçlarının standart baz donanımlarını çok düşük seviyede tutuyorlar maalesef.
  • Çok istiyosan vereceksin parasını. Ne kadar ekmek o kadar köfte. 150 bin lira verince markayıöı satın alıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Çok istiyosan vereceksin parasını. Ne kadar ekmek o kadar köfte. 150 bin lira verince markayıöı satın alıyorsunuz?

Sorun parasını verip almakta değil, poloyuda zaten alırken eklettim bir dünya opsiyon anca adam oldu öyle aldım. 20 binlik arabada bile standart olan 2 düğmenin 160binlik arabada standart olmamasının mantığı ne. Zaten 500-600 tllik ops.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Çok istiyosan vereceksin parasını. Ne kadar ekmek o kadar köfte. 150 bin lira verince markayıöı satın alıyorsunuz?

Sorun parasını verip almakta değil, poloyuda zaten alırken eklettim bir dünya opsiyon anca adam oldu öyle aldım. 20 binlik arabada bile standart olan 2 düğmenin 160binlik arabada standart olmamasının mantığı ne. Zaten 500-600 tllik ops.

Alıntıları Göster
    bmw direksiyonuda koymasa yine satar ama vw ye ne oluyorda direksiyonu fonksiyonlu yapmıyor neyine güveniyomuş

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.