Şimdi Ara

ÇOK ACİL İPHONE 6 YEDEKTEN GERİ YÜKLERKEN YARISINDA BAĞLANTI KESİLDİ HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar abilerim kardeşlerim Allah aşkına bana yardımcı olun.

iPhone biraz takılınca ben de bir sıfırlayıp geri yükleyeyim dedim.

Her zaman yaptığım gibi iPhone'u yedekledim , ardından telefonu sıfırladım. Sonra yedekten geri yükle dedim. İyi hoş sorunsuz ilerliyordu ancak yedeğin %60 65 i dolduktan sonra iPhone ' un bağlantısı kesildiği için itunes yedeklenmiyor gibi bir hata alıyorum ( arada benim telefonun ismi de var hatada çıkardım onu) Benim bu hat ilk hattım. Hiçbir numaram yedekli değil. Sadece fotoğraflarım var onun dışında çok önemli notlar kayıtlar ve veriler var. (Önemliden kastım oyun falan değil oyun bile yok neredeyse telefonda. Hem iş hem okul hem de günlük kullanımdaki bir sürü bilgim telefonumdaydı 4 5 yıldır hep yedekten aktarma yapıyordum.

Ben bu hatayı nasıl çözerim abilerim kardeşlerim. Ne olursunuz bana yardımcı olun. Bilgisayarı telefonu kapıp apple store a götürsem yardımcı olurlar mı evim yıkıldı yemin derim ben 5 yılda toplayamam bendeki numaraları , müşterilerimiz , ilkokul ortaokul lise üniversite arkadaşlarıma akrabalarıma kadar bir sürü numaram gitti bir sürü belge not gitti. Ne yapmam lazım kurban olayım yardımcı olun şu kardeşinize nolursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbangem -- 3 Nisan 2016; 7:48:06 >

• küçük harflerle yazman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

küçük harflerle yazman lazım

Ondan sonra ne yapmam lazım hocam
  • Allah aşkına yardımcı olun bana lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimsenin mi bilgisi yok arkadaş şansıma .... ya
  • Yedek alındıysa her türlü yüklersiniz. Birkaç kez daha deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek aldım diyorsun .!
    Neyin paniğindesin tekrar tekrar dene başka bir kablo ile dene hatta iPhone'un şarj giriş soketini bir kürdan yardımı ile temizle ve sonra tekrar kabloyu takıp dene başka usb portu ile dene ...

• iPhone backup extractor programını deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: godzilla34

Yedek aldım diyorsun .!
    Neyin paniğindesin tekrar tekrar dene başka bir kablo ile dene hatta iPhone'un şarj giriş soketini bir kürdan yardımı ile temizle ve sonra tekrar kabloyu takıp dene başka usb portu ile dene ...

• Yedek dosyan duruyorsa korkmana gerek yok. Numaraların için icloud'u bi kontrol et oraya da yedeklenmiş olabilir

• He bu arada numara kaybetme korkusu yaşamamak için de ara ara mcbackup uygulamasıyla numaralarını mail adresine yedekle :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.