Şimdi Ara

ÇOK ACİL BAŞVURUDA Ortaöğretimde zorunlu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi aldım şıkkı düz lise içi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
18.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu şıkkı ne işaretliyecem. düz lise mezunuyum. geçen sene din sorularını çözdüm. ama bu sene imam hatipler hariç Ortaöğretimde zorunlu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi almadım şıkkını işaretleyecek yazıyor bi sitede. öyle oluncada din sorularını çözmiyecez. ne işaretliyecem bilen var mı ?

• yuri kardeş din dersini aldım gördüm diyeceksin ve sınavda ilk 40 soruyu çözeceksin bu kadar basit niye anlaşılmıyor anlamıyorum
  • ikisinide aldım istediğimi seçebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timon

yuri kardeş din dersini aldım gördüm diyeceksin ve sınavda ilk 40 soruyu çözeceksin bu kadar basit niye anlaşılmıyor anlamıyorum

bütün ygs lere girdim bu konuda çok profesyonelim ama bir sitede din dersini zorunlu aldım şikkını sadece imam hatipler işaretliyecek yazmışlar.ona şaşırdım. yalan yanlış bilgiler veriyolar
  • ersincrazy kullanıcısına yanıt
    crayz arkadaş seçmece iş yapmıyoruz
    kılavuzu okursan felsefe okuyup okumadığından bahsetmiyor sen 4 sene din eğiti aldıysan bu sorunludur din dersi aldım dersin ve ilk 40 soruyu çözersin bu 40 sorunun içinde 8 felsefe ve 5 din soru mevcut
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.