Şimdi Ara

çok acayip bir sorun ses çubuğu kendi kendine hareket ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
27.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar.. birkaç haftadır farkettim ki iphone 3gs imi şarjdan çıakrdıktan sonra ipod bölümündeki ses açma çubuğu saçmalamaya başlıyor.

yani küçük bir dokunuşla sesi birden sonuna kadar açıyor yada birden kısıyor elimi hareket ettirmeme rağmen kendisi hızlı bir şekilde hareket ediyor.. bu durumdan kurtulmak için force quit yapıyorum işe de yarıyor.. iphone 2g'mde de aynı sorun vardı.

ne yapmalıyım?, acaba siz de böyle bir sorunla karşılaştınız mı? şimdiden teşekkürler..

not: versiyon 3.1.2 jb'li değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technical death metal -- 17 Ocak 2010; 17:52:22 >

• Sorun kulaklik girisinde ki temassizliktan kaynaklaniyor, bir kac hafta once Genpa' da ayni sorunu olan 3G telefonumun tamiri yapilmisti.

Not: Sorunun kulaklikla muzik dinlerken kaynaklandigini varsayarak yazdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvthsgm -- 17 Ocak 2010; 18:49:07 >
  • cevap icin tesekkurler ama ister kulaklikli olsun ister kulakliksiz cogu sefer oluyor bu olay
  • Yine kulaklik girisinde ki temas ile ilgili bir problemden telefon kulaklik takili gibi algiliyor olabilir. Aslinda sorunun asil nedeni telefon bir kulaklik takili bir degil gibi algiliyor, bu da sesi kulaklik takiliyken ve takili degilkenkine gore ayarliylamasina neden oluyor.
  • tesekkurler bir temizleyim orayi ama genelde sarjdan sonra olmasi ilginc:)
  • Ya benim eski 2G'de de oluyordu o ara sıra sapıtıyor iPhone işte.
  • tesekkurler
  • iyi aksamlar bugun sorunun kulaklik girisi ile ilgili oldugunu kesin olarak cozdum ama siz kulaklik girisini ne ile temizliyorsunuz? temizleyelim derken kiri iyicene icine itmeyelim?
  • Bende de sabitlenme sorunu oldu ses çubuğunda.Kaydırıyorum tekrar eski yerine geliyor ses tamamen gitmiyor arada değişiyor.Bağladım pcye düzeldi.Daha önce de yapmıştı restore yaptım.pc yanında değilken yaparsa yandık yani
  • Iphone 7 cihazım şarjdan bağımsız, home tuşu ile tuş kilidini kaldırıp ekranım tamamen açılınca kendiliğinden ses açma full seviyeye hızla yükseliyor.. Son zamanlarda aynı şekilde telefonumdaki facebook uygulamanın sesi kapalıyken açılıyor. bunların hepsi aynı zamanda oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.