Şimdi Ara

Çoğu zaman sabrettim ama artık patlicam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili donanımhaber üyeleri bugüne kadar çok dayak yedim çok adam dövdüm ama bana çok kötü şeyler yapan birine hiç dokunmadım işin aslı ben bisiklet sürmeyi çok ama çok severim bir gün herzamanki gibi bisiklet sürüyordum bu arkadaş gelip bana motoruyla kasten çarptı orda tam döverken ayırdılar gelip bana bisikletle çarptı annemin hatırı için hiçbirşey yapmadım ama bu son yaptığı bardağı taşıran son damlaydı bisikletimi daha yeni yaptırmışım marketten dönüyorum yükümde bayağı ağır gelip bana bi güzel çarptı orda patladım çok kötü bi kavga çıktı benim kaşım patladı onunda artık neresine ne olduğunu bilmiyorum ertesi hafta beni okul çıkışında yakalayıp arkadaşlarıyla bi güzel dövdüler işte burda bunu yapmiyacaktı gidip bisikletle ezdim ve dövdüm işin içine aileler bile karıştı ailem hemen barıştırdı tabi bla bla ya ben kendine hiç birşey yapmadığım halde neden benden ne istiyor yüreğir psikopat doludur ve çoğunu tanırımda ama onlarla uğraşmak istemiyorum bugüne kadar çocukluğumdan beri bana karışan herkesi dövdüm ve cidden çok sorunlu biriyimdir dayak yemediğim öğretmen yoktur bu bir cool story broda değildir csb ciler şimdiden çıksın konudan bir csb olsaydı emin olun bu çok belli olurdu beni taniyan kişilere sorun dhde dürüst davranan sayılı kişilerden biriyimdir okuduğunuz için teşekkürler

• napalım?
  • git kafasına sık mayk
  • Ona küçük sürprizler yap.
  • Başlık sakat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.