Şimdi Ara

Codegen Ultimix 95 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ürünü önerirmisin bende almayı düşünüyorum da?? @ihsahin01
    fiyatı 259.90 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asav652 -- 22 Kasım 2013; 15:52:08 >
  • asav652 A kullanıcısına yanıt
    Kesin birşey demeyeyim ama hocam benim sipariş ettiğim arızalı ve kutusu açık geldi. İade edip paramı alacaktım ancak fişe takıp biraz kullanayım dedim hoşuma gitti. İadeden vazgeçtim değişim için geri yolladım pazartesi gelir bana sanırım yarın kargolarlar ise. Ekranı güzel ips kendini beli ediyor, ayrıca gps var özelliklere yazmamışlar ama ayarlarda çıkıyor bu da bir avantaj. hızlı bir de beklediğimin üzerinde ancak 10-15 dakika bakabildim sadece 2.ele düşürüp haksız konuma geçmemek için. Yani tam kullanamadım ama ilk izlenimlerim olumlu yönde. Yorumlara da baktıysan 50küsür kişide sorunlu çıkan 3.-4. kişiden biriyim. E bu da benim şanssızlığım olsa gerek :) Fikrini etkilemek istemem ama beni sorarsan ben beğendim hele bu fiyata :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Fiyat çok iyi, ben aynı tableti babama hediye olarak 499 a almıştım 3-4 ay önce... Fiyat baya düşmüş, tablet arızalandı şarj olmuyordu şuan 20 gündür serviste...
    Wireless çekim gücüne gelince, artes de kullandım, artes D821 den 1 tık daha iyi diyebilirim. Ama yinede ben bu tarz tabletlerin wireless çekim gücünden memnun değilim, laptop gibi çekmiyor veya mesela elimdeki iphone 4 gibi çekmiyor...

Merhaba; cihaz servisden geldi mi? Servis hizmetinden memnun kaldınız mı? Ben farklı bir marka tablet aldım, servis hizmeti çok kötü, şimdi bu marka üzerinde yoğunlaşıyorum, fiyatları çok uygun, servis hizmetide iyise bence alınabilir bu ürün....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Fiyat çok iyi, ben aynı tableti babama hediye olarak 499 a almıştım 3-4 ay önce... Fiyat baya düşmüş, tablet arızalandı şarj olmuyordu şuan 20 gündür serviste...
    Wireless çekim gücüne gelince, artes de kullandım, artes D821 den 1 tık daha iyi diyebilirim. Ama yinede ben bu tarz tabletlerin wireless çekim gücünden memnun değilim, laptop gibi çekmiyor veya mesela elimdeki iphone 4 gibi çekmiyor...

Merhaba; cihaz servisden geldi mi? Servis hizmetinden memnun kaldınız mı? Ben farklı bir marka tablet aldım, servis hizmeti çok kötü, şimdi bu marka üzerinde yoğunlaşıyorum, fiyatları çok uygun, servis hizmetide iyise bence alınabilir bu ürün....

Servisten gelmedi, daha doğru biz cihazı vatan dan almıştık, vatana verdik o da servise göndermiş, arada mesaj geliyor vatan dan cihazınız serviste halen onarım diye...
    30 iş günü dolmak üzere heralde bugün yarın sonuç çıkar tahminim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Servisten gelmedi, daha doğru biz cihazı vatan dan almıştık, vatana verdik o da servise göndermiş, arada mesaj geliyor vatan dan cihazınız serviste halen onarım diye...
    30 iş günü dolmak üzere heralde bugün yarın sonuç çıkar tahminim...

Onarım süresi 20 iş günü diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hem uygun hem servisi iyi olsun diyorsanız direk Artes'e yönelin hocam. Bende Artes Q812 modeli var harika bir cihaz ama ihtiyacım ve zamanım olmadığı için 1 aydır köşede duruyor. Dilerseniz cihazı araştırın beğenirseniz uygun fiyata size satabilirim. Karşılıklı işimiz görülmüş olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.