Şimdi Ara

Cod2 Awaiting

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a. arkadaşlar cod2 hamachi üzerinden arkadaşla oynamak istiyoruz ama bir türlü üstesinden gelemedik
    sürekli"awaiting key code authorization" hatası çıkıyor o kadar forum gezdim ama hiç birinden sonuç çıkmadı
    .güvenlik duvarını kapattık olmadı.-v.13 pacth kurduk olmadı.-serialleri aynı yaptık olmadı değişik yaptık yine olmadı.sürekli aynı hata.
    yada oyunu kurarkenmi yanlış yapıyorum diyorum ama bilmiyorum. multiplayer options'dan connected bölümünü lan/dsl/cable olarak ayarlıyorum new server diyorum ve punkbuster'a no diyorum oyunu kuruyorum.kurduktan sonra karşımdaki arkadaş cod2 mp nin giriş sayfasından "é" tuşuna basarak konsola "connect benim ip" (tırnaksız) yi yazıyor ve entere tıklıyor. ve awaiting key code authorization 1den başlayarak sonsuz döngüye giriveriyor. Yardımcı Olursanız sevinirim . çok eski bir oyun biliyorum bu hatayı alan illaki birileri vardır. iyi forumlar ;)

• O.KAAN O kullanıcısına yanıt
    oyunu yeniden indirin
  • Hocam sorunu cozebildin mi? Bizde de ayni sorun var? Biz kendi server imizi kuruyoruz, ben girebiliyorum oyuna ama arkadas ta bu yazi cikiyor. awaiting key code authorization

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.