Şimdi Ara

CoD: WaW 1.7 Punkbuster

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha yeni 1.7 patchini indirdim gamershell'den ama hangi maça girsem punkbuster atıyor halbuki hiçbirşey kullanmıyorum...sadece fraps var...
    sonra bari neden banlandığıma bakyım diye punkbusterbans'a girdim banlandığım yazmıyor bile :caresiz: yardım edebilrseniz sevinirim...
     CoD: WaW 1.7 Punkbuster

• Bende steam'e tepki veriyordu kontrol panelinden(Ctrl+Alt+Del) herşeyi kapatmayı dene.
  • işe yaramadı
  • Ya bende de cod 4 de öyle yapıyor(punkbuster hemen atıyor)...Yardım edecek biri varmı acaba?
  • Punkbuster'ı güncelle yine aynı sorun olursa Punkbuster hizmetini tekrar kur, sorun çözülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Ağustos 2010; 9:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

Punkbuster'ı güncelle yine aynı sorun olursa Punkbuster hizmetini tekrar kur, sorun çözülecektir.

punkbuster'ı güncellemek işe yaramadı ayrıca server'dan server'a farklı error'ler veriyor mesela birinde permanent ban diğerinde prior ban vs.
  • Bir serverda aynı hatayı bendede verdi.Ertesi günü girdim saatlerce oynadım hata vermedi hiç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.