Şimdi Ara

Çocukluğu Jetix ve FoxKids le geçenler gelsin :( (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
8
Favori
4.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

JoJo'da Yu-Gi-Oh!

Yugioh efsanedir
  • GhoryWarrior kullanıcısına yanıt
    İki çizgi film arasında çok az reklama giriyordu hatta rus reklamları çıkıyordu ses gidiyordu. Reklam konusu gelince o aralarda fox kids logoları toplayan animasyonlar vardı onlara bayılıyordum. Adamların yıllar önce yaptığı kaliteli yayını günümüzde yapabilen kanal yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdamBaliKokusu A kullanıcısına yanıt
    Evet Indiana yı da hatırladım çok severdim Nickolodeon kanalını hiç sevmezdim sabahtan akşama kadar fox kids açık kalırdı

• GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    2000 yılında Digiturk e 8 lira fatura ödüyorduk, kablolu da hemen hemen aynı fiyat. Pahalı değildi ama tv ye aylık para verilir mi mantığayla almıyordu kimse. Halbuki gıcır gıcır görüntü digitürkte vardı.

• Fox Kids ten sonra ek kanal Fox Kids Play çıktı ve kısa süre sonra da iki kanal Jetix e dönüştü. Bir süre sonra çizgi filmler dediğiniz gibi değişti izlemedik. Tek olduğu zaman çok güzeldi. Saban international çizgi film çocukları
  • Çocukluğu Jetix ve FoxKids le geçenler gelsin :(

Louie diye çizgi film vardı en sevdiğimdi. Hey gidi günler hey.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Ovalama zamanı

• Hani asker gibi bir birlik vardi dunyadaki canavarlari avliyolardi o hangisiydi ya bulamadim hic bir yerde

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Kaybolunca kardeşi polise tarif ediyordu "gelmiş geçirmiş yüz" gibi şeyler söylüyordu sonuç aynı Louie çıkmıştı. Çizgi film uyarlaması gerçekten iyiydi. Bu çizgi filmi Türkiye'de ilk Show TV, yanlış hatırlamıyorsam Show Kids adlı çizgi film kuşaklarında yayınlıyordu.

Bu arada gerçeği hala yaşıyor adam 63 yaşına gelmiş

Çocukluğu Jetix ve FoxKids le geçenler gelsin :(

• Sanırım çizgi filmdeki olaylar gerçek hayatıydı. Ya ne guzel zamanlardı cok anlamlı cizgi filmdi.
  • O degilde spiderman 402 nolu sinif andy nin nesi var ve captan jack harikaydi

• Birde jojo vardı ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Sanırım çizgi filmdeki olaylar gerçek hayatıydı. Ya ne guzel zamanlardı cok anlamlı cizgi filmdi.

Güzeldi çünkü alternatifi pek yoktu o yüzden hem değerli hem kaliteliydi. Aynı konu bütün şeyler için geçerli mesela eski yıllarda müzik piyasasında da tatlı rekabet vardı ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlardı ama şimdi doğrudan ticari amaçlı bu yüzden farklı rekabet ve tüketilmişlik var. 15 tane çizgi film kanalı olunca her çizgi filme ne kadar özenilir ki siz düşünün. Bunlar genelde ücretsiz kanal olduğundan çok özel yapım da yok aksine şiddete yönelterek beyin yıkıyorlar. Louie gibi arkadaş ortamı samimi olan bir çizgi günümüzde hangisi var TRT de benzeri var ama yine de eski yapımları yakalayamıyor. Eski çizgi filmlerin içeriğini geçin giriş (intro) bile çok güzeldir. Bazen Pokêmon, Digimon, Afacan Dennis, Heathcliff, Peter Pan, Küçük Deniz Kızı'nın Maceraları ve Robin Hood'u açar dinlerim. Siz de dinleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike Tyson

Hani asker gibi bir birlik vardi dunyadaki canavarlari avliyolardi o hangisiydi ya bulamadim hic bir yerde

moster warriors olabilir mi
  • jetix son demleriydi, aslı foxkids tir

• Eskiden atv, kanal d, show tv vs kanallarda şimdiki kadın programları saatlerinde çizgi filmler yayınlanırdı ordan izlerdik başka kanala gerek yoktu :(

Edit: mesela atv de bi başlıyodu teletabi, pofuduk ayı, pokemon 1 buçuk saat çizgi film. Hem sabahtan hem aynıları öğleden sonra. Şimdi ev kadınları açıyo izdivaçı veriyo çocugun eline tableti telefonu oyalansın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonderCx -- 5 Mart 2017; 3:5:46 >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    aradığım çizgi film. çocukluğum çok iyi geçmiş bunu şimdi anladım. çok kaliteli çizgi filmler vardı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.