Şimdi Ara

Çocukluğu Jetix ve FoxKids le geçenler gelsin :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
8
Favori
4.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angarali gurl

POKEMON kal kecı moon tabi

I wanna be the very best, like no one ever was
  • Donald Trump kullanıcısına yanıt
    Fox Kids 2000 yılında falan Digitürk ve kablolu tv de vardı. Ücretli yayın olduğu için bilemeyebilirsiniz. Sizinkiler free onları da izlerdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Fox Kids 2000 yılında falan Digitürk ve kablolu tv de vardı. Ücretli yayın olduğu için bilemeyebilirsiniz. Sizinkiler free onları da izlerdik.

Aynen ben kabloludan izlerdim
  • Listeye tam bakamadım ama jetixte andynin nesi var firavun tutehinsthain gibi bir dizi ve robocop du sanırım 2 böcek kardeşin çizgi filmleri. Bunları her gün izlerdim çok güzel güzellerdi ya. Şimdi olsa izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardwired

Listeye tam bakamadım ama jetixte andynin nesi var firavun tutehinsthain gibi bir dizi ve robocop du sanırım 2 böcek kardeşin çizgi filmleri. Bunları her gün izlerdim çok güzel güzellerdi ya. Şimdi olsa izlerim

Roboroach hocam. Aynen öyle bütün gün izlerim sıkılmam.
  • Müfettiş gadget ve afacan loui favorim. hâla açıp izlerim, hepsi ayrı bir efsane.
  • Çocukluğu Jetix ve FoxKids le geçenler gelsin :(

Kaptancım bu parça kokuyor
  • Uçan Kaz Morton :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Addams ailesini diyorsun herhalde (the addams family)

Hocam galiba hakikaten bu ama o kadar unutmusum ki baktim o mu yine kesin anlayamadim ama ismi direk kafama geldi kast ettigim olmasa bile bunuda duymusum daha once eminim

Ama sanki benim dedigim biraz daha karanlik bir temaliydi ve sunu cok net hatirliyorum reklaminda acayip bir sey diyordu soyle bir seydi

... Ailesi görebileceginiz en tontonbi( boyle acayip sacma bir sey diyordu) aile

Cok saolun hocam belkide budur mobildeyim pcye gecince daha dikkatli bakacagim

Bu arada benim kast ettigim stüdyo cekimiydi bariz bu dediginizin tek bir videosunu acabildim telefondan o da disar cekimi iceriyordu
  • Oban, shaman king, witch, galaktik futbol (her ne kadar futbolla ilgilenmesemde) ve srmthfg en sevdiklerimdi
  • Neredeyse aynı çizgi filmleri sevmişiz. Ne güzeldi hakikaten o günler ya okuldan eve gelir bunları izlerdim arkadaşlarla bütün gün bunları konuşurduk okulda
  • Bay Öl-üm, Fransız olmalı içeri al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasurenai -- 25 Şubat 2017; 2:14:51 >

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Adams Ailesi
  • Konuya birde nickelodeon kanalını ekleyebilirmisiniz baya bir çizgi dizide onda vardı hatırladıkları;

-Hey arnold

-cat dog

-rugrats

-jimy netron

-all grown up

-rocco and modern life

Çöplükte geçen enterasan bir çizgi filim daha vardı ismini umuttum cok severdim kanalizasyon gibi bi yerde yasayan canavarlar vardı

Ah ah ne günlerdi kablo tv efsaneydi ozamanlar 8 tlye bi ton kanal izlioduk hatta 2 sene kadar kacak izlemistik özledim o yılları .
  • Jetix olmadan önce izlerdim sonra bozuldu. Tabi 565 sınır savaşı magmazone ve canavar avlamayı unutmamak lazım hey gidi günler
  • hiç kimse afacan louiden detaylıca bahsetmemiş sene 2003 veya 2004 tü bizde kablolu tv olmadığından teyzemgile giderdim orada full bu kanala bakardım çılgın korsan jack,andy,büyücüler,roboroach hiç unutmadıklarım ama en sevdiğim afacan louie di özellikle babası acaip matrak bir adamdı o zamanlar küçüktüm aradaki espriyi anlamazdım şimdi izleyince daha komik geliyor

Son olarak o günlerin anısına(seni duydumm!!!)Çocukluğu Jetix ve FoxKids le geçenler gelsin :(

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Kesik el hatırlıyorsan kesin o dur.
  • DH Nostaliji tim gene milleti ağlatmaya gelmiş
  • Hiç unutmam sene 2000 falan. Yan komşumuza misafirliğe gitmiştik. Sağolsun oradaki kadın bana digiturk'ten çizgifilm kanalı açmıştı. İzliyorum izliyorum reklama girmiyordu. Çok garip gelmişti. Ne bilsin bu fakir digiturk'ü falan. Neyse sonra annem kalkalım dedi. Ben de reklama girsin dedim. Kadın O reklama girmez, istediğin zaman gelip izleyebilirsin dedi. Ben hiç mi reklam olmuyor yani dedim. Güldüler. Sonra anneme sürekli anne şu teyzeye gidelim mi diyip duruyordum. Vay be ne günler bırakmışız ardımızda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhoryWarrior

Hiç unutmam sene 2000 falan. Yan komşumuza misafirliğe gitmiştik. Sağolsun oradaki kadın bana digiturk'ten çizgifilm kanalı açmıştı. İzliyorum izliyorum reklama girmiyordu. Çok garip gelmişti. Ne bilsin bu fakir digiturk'ü falan. Neyse sonra annem kalkalım dedi. Ben de reklama girsin dedim. Kadın O reklama girmez, istediğin zaman gelip izleyebilirsin dedi. Ben hiç mi reklam olmuyor yani dedim. Güldüler. Sonra anneme sürekli anne şu teyzeye gidelim mi diyip duruyordum. Vay be ne günler bırakmışız ardımızda...

Tebessüm ettirdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.