Şimdi Ara

Cocostar dan disiplinlik oldum!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
11.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 200 tane cocostar aldım şifre yollamak için saat 5de yolladım(şimdi).Okulda dağattım bunları hayvanın biri 20 tane cocostarı arkası arkasına yemiş zehirlenmiş.Herkese dağıttım ama bize bişi olmadı.Bugün o hayvanın babası geldi beni müdüre şikayet etti(Zaten müdüriyetle zorum var)Bugün müdür bey(!)azıma etti..Hayvanın babasınada..Yemeseymiş kardeşim sevabına verdim hayvan yutmuş.Bugün hastanedeymiş,mat. sınavınada girmemiş suç bana kaldı

• ABİ yazık sana yaaa. Bari cocostardan kaldımı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emre654

ABİ yazık sana yaaa. Bari cocostardan kaldımı.

200 tane daha var
  • Kimilerine iyilik yapsan yaranamazsın, kimilerine selam versen duasını alırsın. Dünya böyle kardeş.
  • 200 tane cocostar diyorsunda ? sen onları paraylamı alıyon yoksa biyerden felanmı geldi ..nerden geliyor bu bolluk
  • ee yuh artık.20 tane napıyo o şakir o kadar..beleş bomba olsun midemde patlasın diyen cinslerden sanırım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: inCredibLe

200 tane cocostar diyorsunda ? sen onları paraylamı alıyon yoksa biyerden felanmı geldi ..nerden geliyor bu bolluk

Yok aldık ipod davasına
  • Ne günere kaldık
    Kardeşim Sen iyi olanı yapmışsın Vermişsin sevabına tabi ıpodu kapmak için

o müdür bizde olcak şimdiye hayatı kayıktı o çocğun babasıda baya bi ayıymış gidip çocuna kızcağına gelip seni şikayet ediyor saçma bişe

kimsede suç kalmaz bence müdürle tatlı bir dille konus olmadı sende babanı çağır
  • quote:

Orjinalden alıntı: _VermillioN_

quote:

Orjinalden alıntı: inCredibLe

200 tane cocostar diyorsunda ? sen onları paraylamı alıyon yoksa biyerden felanmı geldi ..nerden geliyor bu bolluk

Yok aldık ipod davasına

allah akıl fikir versin ne diyim

• quote:

Orjinalden alıntı: Ugur Gul

Ne günere kaldık

o müdür bizde olcak şimdiye hayatı kayıktı o çocğun babasıda baya bi ayıymış gidip çocuna kızcağına gelip seni şikayet ediyor saçma bişe

kimsede suç kalmaz bence müdürle tatlı bir dille konus olmadı sende babanı çağır

Dostum zaten babamı çağardı müdür ne yapıyor senin evlat diye...Babam gelmedi..Müdürün yanına da gitmedim ama yarın hesap sorcam

• 241 tane yolladım kazanamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

241 tane yolladım kazanamadım

Kaçta yolladın
  • bayramın 1. günü sabah 10da

kimse yollamaz diye düşündüm
  • Olaya bak be sende çağraydın babanı nasıl okuyorsunuz nelerden uğraşıyorsunuz çözemiyorum gençleri
  • boşuna demiyorlar iyilik yap kötülük bul
  • quote:

Orjinalden alıntı: _VermillioN_

quote:

Orjinalden alıntı: Ugur Gul

Ne günere kaldık

Dostum zaten babamı çağardı müdür ne yapıyor senin evlat diye...Babam gelmedi..Müdürün yanına da gitmedim ama yarın hesap sorcam

dövücen heralde müdürü
    müdür zaten müdür olsa bunu yapmazdı
    sen gerekeni yap bu arada o 200 sen yemeye çalış verme kmseye dağıt ailene

• Yha o kazma 20 tane yediyse snn suçun ne:SBabası gelince babasına ne dedin benim oğlana zornan sokmusun gokostırlarımı dedi sana babanın ilk tepkisini cok merak ediyorum
  • cünüp vermoş şansızsın sen
  •  Cocostar dan disiplinlik oldum!!!

Bu kadar coco star aldım kazanamadım ya

Zehra mıdır nedir, öyle biri kazanmış

• quote:

Orjinalden alıntı: sametsayi

Yha o kazma 20 tane yediyse snn suçun ne:SBabası gelince babasına ne dedin benim oğlana zornan sokmusun gokostırlarımı dedi sana babanın ilk tepkisini cok merak ediyorum

Benim olum nazik,efendi falan muhabeti yapmış,adamla yüzyüze gelmedik.Gelseydimm adama 40 tane gogostar sokucaktım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.