Şimdi Ara

cnr tuning show 2011 bilet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 21 nisan 2011 perşembe günü başlayacak cnr tuning show 2011 (modifyeli araçlar ve modifiye hakkında herşeyin olduğu fuar ) için ben bilet baktım ama hep saat 18:00 veyada 19:00 saatlerinde bilet var gündüz için bilet alımı yokmu bir bileniniz var mı ??

• Fuarın girişinde satıyorlar bileti. 20 TL civarındaydı en son fiyatlar.

Tuning show fuarı ilk açıldığı zamanlar çok güzeldi. Sonraları hepten kötüleşti. Artık gitmiyorum. Fuarı gerçek modifiye tutkunları değil, mini etekli kızlarla resim çekinme sırasına giren abazanlar ziyaret ediyor çoğunlukla.
  • bizim türk abazanları gittikleri yeri kurutuyorlar ama onlarında hak vermek lazım hayatlarında kaç defa hatun gömüşlerki neyse konumuza dönelim saat fark edermi yani cumartesi saat 2 gibi gitsem sorun olurmu çünkü biletix de ki biletler hep 18:00, 19:00 saatlerinde ben de bu bilgiye dayanarak acaba gündüzleri normal ziyaretçilerin girişi yokmu dedim sonra sab gibi kalırım orada
  • Olmaz öyle şey Biletix, bilet satan özel bir kuruluştur. Neden öyle bi saçmalık yapılmış anlayamadım. Ama fuar girişlerinde her daim bilet satılır. Problem olmaz yani.
  • yardımların için çok sağol cumartesi gidip görecem ilk defa gideceğim için bi acemilik var inşallah gittiğime değer
  • slm arkadaşlar ben bugun gittim bakılabılcek adam gibi bişi göremedim tek bi hall zaten butun fuarı dolaşmam 15 dk sürdü bugüne kadarki hepsine gittim ama bukadar kotusunu görmemiştim hifi olarak bişi yok jant var sadece bide araç kaplama için bi kaç reyon vardı okadar ama girince nerde o ilk fuarlar dedirtti yani ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.