Şimdi Ara

Cnk elektronik güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamlar kesin bootloop sorununa çözüm yapıyoruz diyorlar dostlar deneyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ben gonderdim yaklaşık 1 ay oldu once yapıldı geldi telefon sonra hemen gene ayni olay oldu tekrar gonderdim su anda parca bekliyormuş yurt disindan 10 gune elinde olurmus ben buradan guncelleme yaparım durumu telefonun akıbeti belli olunca

• Merhaba güvenilirlik konusunda bence bizden daha güvenilir kimse yok. Müşterilerinde aynı şekilde güvenilir olması gerekir. Mesela bir müşteri cihazını yaptırıyor,Sonra bu bozuldu diye tekrar gönderiyor. Bakıyoruz başka bozuk anakartı koymuş böyle uyanıkların direk videosunu alıp savcılığa veriyoruz Yurt dışından parça bekleyen müşterilerimizin işlemleri uzun sürüyor. Taiwan üretici aracı firmalar ve gümrük işlemleri oluyor. Tamir olan cihazlarınız 2 ay sonrada bozulabilir 7 ay kullananda var. Bu sorunun kalıcı bir tamiri yok.Ben tamir ettirdim 2 yıl garanti istiyorum diyen Müşterilerede cevabım.Kaçak cihaz almasaydınız.Sizin kaçak işlerinize biz garanti veremeyiz. Böyle bir kanun varsa biz bilmiyoruz.Sanki Biz üretiyoruz LG markasını.Yukarıdaki Şahısda bize telefon filan yaptırmamış telefoncu bir şahsiyet olabilir.Sorunun kaynağı anakart işlemci ve ram. Ram problemi olanlar %80 İşlemci ve Anakart %50 tamir ediliyor. Anakartlarda mikro fabrikasyon kılcal hatalar var. Bilmeyen Müşteri görünümündeki telefoncular için.Saygılar.
    www.cnkelektronik.com iletisim kismindan merak ettiklerini okuyup soru sorup cevap alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 28 Ekim 2016; 14:06:26 >

• CNKELEKTRONİK E TELEFON VS VERMEYİN....

ANKARA ERYAMAN DA OTURUYORUM LG G4 TELEFONUMDA BOOTLOOP SORUNU YÜZÜNDE CNKELEKTRONİK TEN CENK BEY LE KONUŞUP ELDEN VERDİM VERMEZ OLAYDIM.... TELEFONU VERDİKTEN 2 GÜN SONRA MSJ GELDİ CENK BEYDEN TELEFONUNUZ HAZIRDIR DİYE 1-2 GÜN SONRA ALMAYA GİTTİM TELEFON ORADA YOK, HERALDE ALIP BAŞKA YERDE YAPIYORLAR HERNEYSE, ALDIM TELEFONU 2-3 SAAT SONRA TELEFON KENDİLİĞİNDEN KAPANMAYA BAŞLADI ARADIM CENK BEYİ GETİRİN BAKALIM DEDİ NEYSE 1-2 GÜN SONRA YİNE GÖTÜRÜLDÜ, 8 VEYA 10 MAYIS 2017 TARİHİNDE VERDİM, HAFTALAR GEÇTİ ARADIM YOK PARÇA BEKLİYORLAR, ARADIM YOK GÜMRÜKTE TAKILDI, EN SONUNDA TELEFONUNUZ İADE OLACAK DENDİ, ONADA TAMAM DEDİM PAZARTESİ KONUŞTUM ÇARŞAMBA AKŞAM SAAT 9 DA ALABİLİRSİNİZ DENDİ GİTTİM TELEFON YOK, ERTESİ GÜN 12 GİBİ GELİN DENDİ EŞİM ARADI YİNE TELEFON YOK ŞİMDİ TELEFON GELDİ PARA İADESİ İÇİN ELDEN ALDIKLARI PARAYI BU SEFERDE HESAP NO İSTEDİ, VERDİM 5 GÜN GEÇTİ 300TL VERDİM 250TL HESABA YATIRDILAR TARİH 20.09.2017....

AYRICA CNKELEKTRONİK DİYE GÖNDERDİĞİNİZ KARGO TUĞÇEM BİLGİSAYAR ADINDA BAŞKA BİR ŞİRKETE GİDİYOR TELEFONU ELDEN VERDİĞİM İÇİN BİLİYORUM.... BEN REZİL OLDUM SİZ OLMAYIN BTK YA ŞİKAYET ETTİM CVP VERDİLER 05.11.2008 tarih ve 5809 sayılı DİYE DEVAM EDEN BİR CVP YASAL MERCİLERE BAŞVURABİLİRSİNİZ DİYE BİTİYOR....

TAMAMEN REZALET.

• 20.09.2017 yazmışım özür dilerim herkesten 20.07.2017 olacak.
  • var bugün bende birşeyler :) 20.06.2017 sonunda hele şükür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahin1107

CNKELEKTRONİK E TELEFON VS VERMEYİN....

ANKARA ERYAMAN DA OTURUYORUM LG G4 TELEFONUMDA BOOTLOOP SORUNU YÜZÜNDE CNKELEKTRONİK TEN CENK BEY LE KONUŞUP ELDEN VERDİM VERMEZ OLAYDIM.... TELEFONU VERDİKTEN 2 GÜN SONRA MSJ GELDİ CENK BEYDEN TELEFONUNUZ HAZIRDIR DİYE 1-2 GÜN SONRA ALMAYA GİTTİM TELEFON ORADA YOK, HERALDE ALIP BAŞKA YERDE YAPIYORLAR HERNEYSE, ALDIM TELEFONU 2-3 SAAT SONRA TELEFON KENDİLİĞİNDEN KAPANMAYA BAŞLADI ARADIM CENK BEYİ GETİRİN BAKALIM DEDİ NEYSE 1-2 GÜN SONRA YİNE GÖTÜRÜLDÜ, 8 VEYA 10 MAYIS 2017 TARİHİNDE VERDİM, HAFTALAR GEÇTİ ARADIM YOK PARÇA BEKLİYORLAR, ARADIM YOK GÜMRÜKTE TAKILDI, EN SONUNDA TELEFONUNUZ İADE OLACAK DENDİ, ONADA TAMAM DEDİM PAZARTESİ KONUŞTUM ÇARŞAMBA AKŞAM SAAT 9 DA ALABİLİRSİNİZ DENDİ GİTTİM TELEFON YOK, ERTESİ GÜN 12 GİBİ GELİN DENDİ EŞİM ARADI YİNE TELEFON YOK ŞİMDİ TELEFON GELDİ PARA İADESİ İÇİN ELDEN ALDIKLARI PARAYI BU SEFERDE HESAP NO İSTEDİ, VERDİM 5 GÜN GEÇTİ 300TL VERDİM 250TL HESABA YATIRDILAR TARİH 20.09.2017....

AYRICA CNKELEKTRONİK DİYE GÖNDERDİĞİNİZ KARGO TUĞÇEM BİLGİSAYAR ADINDA BAŞKA BİR ŞİRKETE GİDİYOR TELEFONU ELDEN VERDİĞİM İÇİN BİLİYORUM.... BEN REZİL OLDUM SİZ OLMAYIN BTK YA ŞİKAYET ETTİM CVP VERDİLER 05.11.2008 tarih ve 5809 sayılı DİYE DEVAM EDEN BİR CVP YASAL MERCİLERE BAŞVURABİLİRSİNİZ DİYE BİTİYOR....

TAMAMEN REZALET.

Aynı firmadan benim başıma gelenler de benzer şekilde... Yazıklar olsun böyle ticaret yapanlara.

Buyrun bu da benim konum:

https://forum.donanimhaber.com/aman-dikkat-cnk-elektronik-rezilligi--127214377

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkzenk

Merhaba güvenilirlik konusunda bence bizden daha güvenilir kimse yok. Müşterilerinde aynı şekilde güvenilir olması gerekir. Mesela bir müşteri cihazını yaptırıyor,Sonra bu bozuldu diye tekrar gönderiyor. Bakıyoruz başka bozuk anakartı koymuş böyle uyanıkların direk videosunu alıp savcılığa veriyoruz Yurt dışından parça bekleyen müşterilerimizin işlemleri uzun sürüyor. Taiwan üretici aracı firmalar ve gümrük işlemleri oluyor. Tamir olan cihazlarınız 2 ay sonrada bozulabilir 7 ay kullananda var. Bu sorunun kalıcı bir tamiri yok.Ben tamir ettirdim 2 yıl garanti istiyorum diyen Müşterilerede cevabım.Kaçak cihaz almasaydınız.Sizin kaçak işlerinize biz garanti veremeyiz. Böyle bir kanun varsa biz bilmiyoruz.Sanki Biz üretiyoruz LG markasını.Yukarıdaki Şahısda bize telefon filan yaptırmamış telefoncu bir şahsiyet olabilir.Sorunun kaynağı anakart işlemci ve ram. Ram problemi olanlar %80 İşlemci ve Anakart %50 tamir ediliyor. Anakartlarda mikro fabrikasyon kılcal hatalar var. Bilmeyen Müşteri görünümündeki telefoncular için.Saygılar.
    www.cnkelektronik.com iletisim kismindan merak ettiklerini okuyup soru sorup cevap alabilirsiniz.

yaptığın tamire garanti veremiyorsan o zaman sende kaçak telefon tamir etmeyeceksin kardeşim ,yada adamakıllı bir bahane bul .kaçak işlerden haddinden fazla para almayı iyi biliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süraka -- 28 Haziran 2017; 8:0:14 >

• Sanki paralel ithalat, distribütör ya da gelirken yanında getirme (kaçak diye tabir edilen) şekilde gelen cihazların birini ahmet birini mehmet birini veli üretiyor.

Cnk elektronik hakkında çok şikayet var, uslubuna bakılırsa verdiği cevaplarda, şikayet edenlerin haklılığı net görülüyor. Tipik tahtakale esnafı ağzı ile kendisini suçlayanı direk dolandırıcılıkla, kaçakçılıkla, ruh hastalığı ile suçlamış ki esnafım diyen birine yakışmaz.

Ben forumda edindiğim izlenim ile son çare de olsa bu saatten sonra bu seçeneği kullanmam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.