Şimdi Ara

AMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon tamirine ihtiyacı olanlar için başımdan geçen bu rezil olaylar dizisini fikir vermesi açısından sizlerle paylaşmak istedim;
    Son bir haftadır hayatımın en rezil hem ticari hem ahlaki iletişimini yaşadım şöyle ki yaklaşık bir yıldır kullanmakta olduğum Xiaomi Mi5 marka/model cihazımın ekranı aracımın kapısına kısılıp ekranı kırıldı. Tamir ettirmek amaçlı internet üzerinden ilgili yerleri araştırmaya başladım ve tasarım olarak görece daha kurumsal(?) gibi görünen "CNK ELEKTRONİK" isimli firmayı buldum. İletişim bölümünde verilen "553 xxx" ile başlayan numarayı arayıp durumu anlattım. Cihazı yapabileceklerini söylediler. Cihazın acil olduğunu en geç ne zaman teslim edileceğini sorduğumda bize ulaştığının ertesi gün tekrar size yollarız şeklinde bir cevap aldım. Bu cevap sonrası cihazı aynı gün (12.06.2017) Aras Kargo 7324317192193 takip numarası ile bu firmaya yolladım. Cihaz 14.06.2017 saat 16.06 da CNK ELEKTRONİK'e teslim edilmişti. İki gün sonra cihaz durumunu sormak için aradığımda serviste gibi kısa cevap aldım ve kapattım. Ertesi gün tekrar aradığımda firma yetkilisi CENK KORAY GÖ***** isimli şahıs gayet ahlak dışı bir şekilde

'' Yapılmadı kardeşim ne arayıp duruyorsun" şeklinde bir cevap verdi. Kendisine verdikleri sözü söylediğimde yüksek sesle "Yok işte hemen olmuyor parça gelmiyor senin cihazını da iade ediyorum diye gayet mantık ve ahlak dışı bir cevap aldım" O kadar zaman kaybından sonra "Ne iadesi kardeşim yapın diye yolladım bu ne saygısızlık siz demediniz mi parça var ertesi gün yaparız" derken bağırtı ve hakaretlerle birlikte telefon suratıma kapatıldı. Sinirle tekrar arayıp yaptığının ne ticarete ne ahlağa sığdığını söyledim durumu güzelce ifade edebileceğini söyledim. Kaza yapıyordum trafikteydim gibi saçma sapan bir cevap aldım ve son olarak cihazı ne zaman gönderebileceğini sordum cuma günü kargoya veririm dedi. Cuma aradım yetişmedi pazartesi dedi, ben garanti olsun diye salı günü aradım bugün yetiştireceğim deyip perşembe günü kargoya verdi ve 10 gün sonunda bugün cihaz elime ulaştı. Ancak paketi açtığımda bir rezalet daha yaşadım.

-Cihazın cam kenarları tamamen yapıştırıcı lekesi
    -Ekran oturmamış sol tarafı komple açık
    -Arka kapağın sağ tarafı oturmuyor
    -Home tuşu içe çökük
    -Ekran sol üst kısmında baskıdan kaynaklı mavi bir leke.... derken arka kapağı çıkartıp bakayım dediğimde gördüklerim şok üstüe şok yaşattı bana..
    -Cihazın kasasındaki 7 adet vida yanlış okumadınız kasayı tutan 7 ADET VİDA untulumuş...
    -Cihazın kamera kapağı yok
    -Şarj %63 ü geçmiyor...
    -Ve cihazı yolldığım kılıf yok...
    Direkt CNK ELEKTRONİĞE Whatsapp yoluyla ulaşım çzöüm bulmasını istediğimde yine ahlaksızca hakaretlere maruz kaldım ve neye dayanarak olacağını anlayamadığım şekilde savcılığa şikayet edilmekle tehdit edildim....

Yazabildiklerim bu kadar, bu şahıs ya da şahıslar resmen insanların parasını gasp edip üzerine hakaretlerle konuyu kapatıp kaçıyorlar. Başka insanların mağdur olmaması adına bu konuyu uzun uzun paylaşma gereği hissettim.

..::ÖNEMLİ::..
    ***Satıcıya cihazı yollama anım saniye saniye işyerimin güvenlik kamerasında kayıtlıdır.
    ***Satıcıyla yapmış olduğum telefon görüşmeleri tek tek kaydedilmiştir.
    ***Cihazı kargodan alma ve açma anımın kamera görüntüleri kayıtlıdır.
    ***İstenen tamir bedeli olan 250 TL nin anında gönderildiğini gösterir EFT makbuzu bilgisayarımda kayıtlıdır.
    ***Yapılan Whatsapp görüşmeleri mevcuttur.

Gelelim cihazın haline:
    AMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİ

Ve whatsapp görüşmeleri:
    AMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİ

• Hem suçlu, hem güçlü.. Firma gayet dalga geçer gibi cevaplar vermiş..
    Arka vidaları unutmuşuz diye gayet rahat cevap vermesi, herşeyi anlatıyor zaten
    Delta'ya falan yaptırsanız bu kadar hasar vermezlerdi en azından..
    Tahtakale'deki telefon tamircileri hepsinden dürüst bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 24 Haziran 2017; 18:30:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya bir şeyler yazardım da Ban yerim o yüzden yazmıyorum. Facebook grubunda da bunları rezil etmissiniz gayet iyi yapmışsınız. Xiaomi ve Çin malı telefon gruplarının hepsinde paylaşın hocam. Savcılığa da verin bunları yaptıkları yanlarına kar kalmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Hem suçlu, hem güçlü.. Firma gayet dalga geçer gibi cevaplar vermiş..
    Arka vidaları unutmuşuz diye gayet rahat cevap vermesi, herşeyi anlatıyor zaten
    Delta'ya falan yaptırsanız bu kadar hasar vermezlerdi en azından..
    Tahtakale'deki telefon tamircileri hepsinden dürüst bence..

Cihaz yurtdışı olduğu için delta para ile dahi yapmıyor. Sadece ithal gelen delta garantili cihazlara baktıklarını söylüyorlar.

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

Buraya bir şeyler yazardım da Ban yerim o yüzden yazmıyorum. Facebook grubunda da bunları rezil etmissiniz gayet iyi yapmışsınız. Xiaomi ve Çin malı telefon gruplarının hepsinde paylaşın hocam. Savcılığa da verin bunları yaptıkları yanlarına kar kalmasın.

Aynen, sonuna kadar devam edeceğim hocam.

• Sosyal medyada paylasin, kitlelere ulassin.

Tuketici dernekleri ile iletisime gecin. Onlarin size yol gosterecegine eminim.

Gecmis olsun. Hep derim Tr garantili cihaz almak en iyisi.

• servisler berbat hele bir delta var allaha emanet 18-22 yaşındaki çoluk çocuk yemek yerken masada telefonda yapıyor adamlar, teknolojide çağ atlamışlar 10-15 sene evvel prinç'den ve çocuk yapmaktan başka birşey bilmeyen millet dünyaya hükmetmeye başladı,bizim ömer,ramazan,abdullah'da göbeğini kaşıyıp akşam olsada yatsam kafasında olduğu için bu memleketten bir cacık olmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 26 Haziran 2017; 10:39:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Sosyal medyada paylasin, kitlelere ulassin.

Tuketici dernekleri ile iletisime gecin. Onlarin size yol gosterecegine eminim.

Gecmis olsun. Hep derim Tr garantili cihaz almak en iyisi.

Facebook'ta ÇİN PAZARI ve ZAHTER MOBİL CİHAZLAR PLATFORMU gruplarında paylaşıldı. Aldığım da henüz tr garantili gelmemişti :(

• KARDEŞİM GEÇMİŞ OLSUN BEN BAŞIMA GELENLERİ YAZDIM KİMSENİN BAŞINA BÖYLE BİRŞEY GELMESİN DİYE, AYNI ÜSLUPLA BU ŞAHIS BENLEDE KONUŞTU, TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE DİLEKÇE YAZDIM VEDE BU ŞAHISA SÖYLEDİM, BİRAZ ÖNCE ARADIKİ SENİ SAVCILIĞA VERDİM HABERİN VARMI DİYE ASLINDA KONUŞMALARINI, SMS VE WHATTSAPP KAYITLARINI ÇIKARTIP BİZ GİDECEĞİZ SAVCILIĞA, BİZ YANDIK BAŞKALARI YANMASIN DİYE.
  • AYRICA ARKADAŞIM BU ŞAHIS BANADA SÖYLEDİ SENİN PSİKOLOJİK SORUNLARIN VAR DİYE YAĞ GİBİ ÜSTE ÇIKMALARI YETMEZMİŞ GİBİ, BİRDE İKİNCİ ÜNİVERSİTE BÖLÜMÜ SOSYOLOJİ OLAN BEN HASTA, RAHATSIZ OLUYORUM.... HAA BİRDE ARKADAŞIM LG G4 TELEFONU BEN ALDIM BOOTLOOP (TELEFONUN AÇILIRKEN LG LOGOSUNDA TAKILIP KALMASI) SORUNU OLAN TELEFON ŞİMDİ TAMAMEN ELEKTRİK GELMİYOR AÇILMIYOR, ARADIĞIM ZAMANDA ZATEN ARIZALIYDI HA BOOTLOOP TA KALMIŞ HA AÇILMAMIŞ BİRŞEY DEĞİŞMEZ DEDİ İNANABİLİYORMUSUNUZ, ŞAKA GİBİ BİR ŞEY BİRDE BENDEN NE HESAP SORUYORSUN ALDIĞIN FİRMAYA GİT SANA BU TELEFONU SATAN ONLAR DEDİ..... DAHA NELER NELER YAPMAYIN TELEFONLARINIZI GÖNDERMEYİN BENCE, HATTA ŞİKAYETÇİ OLUN BAŞINA BÖYLE GELMİŞ KİŞİLER.
  • CNKELEKTRONİK E TELEFON VS VERMEYİN....

ANKARA ERYAMAN DA OTURUYORUM LG G4 TELEFONUMDA BOOTLOOP SORUNU YÜZÜNDE CNKELEKTRONİK TEN CENK BEY LE KONUŞUP ELDEN VERDİM VERMEZ OLAYDIM.... TELEFONU VERDİKTEN 2 GÜN SONRA MSJ GELDİ CENK BEYDEN TELEFONUNUZ HAZIRDIR DİYE 1-2 GÜN SONRA ALMAYA GİTTİM TELEFON ORADA YOK, HERALDE ALIP BAŞKA YERDE YAPIYORLAR HERNEYSE, ALDIM TELEFONU 2-3 SAAT SONRA TELEFON KENDİLİĞİNDEN KAPANMAYA BAŞLADI ARADIM CENK BEYİ GETİRİN BAKALIM DEDİ NEYSE 1-2 GÜN SONRA YİNE GÖTÜRÜLDÜ, 8 VEYA 10 MAYIS 2017 TARİHİNDE VERDİM, HAFTALAR GEÇTİ ARADIM YOK PARÇA BEKLİYORLAR, ARADIM YOK GÜMRÜKTE TAKILDI, EN SONUNDA TELEFONUNUZ İADE OLACAK DENDİ, ONADA TAMAM DEDİM PAZARTESİ KONUŞTUM ÇARŞAMBA AKŞAM SAAT 9 DA ALABİLİRSİNİZ DENDİ GİTTİM TELEFON YOK, ERTESİ GÜN 12 GİBİ GELİN DENDİ EŞİM ARADI YİNE TELEFON YOK ŞİMDİ TELEFON GELDİ PARA İADESİ İÇİN ELDEN ALDIKLARI PARAYI BU SEFERDE HESAP NO İSTEDİ, VERDİM 5 GÜN GEÇTİ 300TL VERDİM 250TL HESABA YATIRDILAR TARİH 20.09.2017....

AYRICA CNKELEKTRONİK DİYE GÖNDERDİĞİNİZ KARGO TUĞÇEM BİLGİSAYAR ADINDA BAŞKA BİR ŞİRKETE GİDİYOR TELEFONU ELDEN VERDİĞİM İÇİN BİLİYORUM.... BEN REZİL OLDUM SİZ OLMAYIN BTK YA ŞİKAYET ETTİM CVP VERDİLER 05.11.2008 tarih ve 5809 sayılı DİYE DEVAM EDEN BİR CVP YASAL MERCİLERE BAŞVURABİLİRSİNİZ DİYE BİTİYOR....

ŞİKAYETVAR.COM A DA SORUNUMU YAZDIM Kİ BAŞKALARININ BAŞIDA YANMASIN.

PARAM İADE EDİLMEDEN TELEFONU ALMAMIŞTIM 300TL ELDEN VERDİĞİM PARA HESABIMA 250 TL OLARAK YATIRILDI SONRA GİDİP YİNE TUĞÇEM BİLGİSAYAR DAN TELEFONU ALDIKTAN SONRA BİR AÇAYIM DEDİM AÇILMADI ŞARJA TAKAYIM DEDİM TELEFONA ELEKTRİK GELMEDİ, İŞLEMCİ ATEŞ GİBİ ISINDI... ADAMA HABER VERDİKTEN SONRA DİLEKÇE YAZIP ŞİKAYET ETTİM, ADAM TELEFONLA ARAYIP BENİ TEHDİTMİ DERSİN HAKARET Mİ DERSİN NE VARSA SÖYLEDİ, E TABİKİ BUNLARIDA KAYDETTİM, ADAMIN HAKARETLERİNDEN BAZILARI "SÖYLE YENİ TELEFON MU İSTİYORSUN SANA O TELEFONU DA ALIRIM BEN, AMA ONU SENİN G... S..." VEYA TEHDİTLERİNDEN BİRİ "GELİP KAFANA SIKARIM" SES KAYITLARI MEVCUT OLAN KONUŞMALAR BUNLAR....

----------------------CNK ELEKTRONİK E CİHAZ VERMEYİN--------------------

• kendin kaşınmışssın hocam.google amcaya adamın firmasını girseydin ilk sayfada bu sitede reklamını yaptıgı konunun altını okusaydın ne şerefsz olduğunu anlardın..pahalı olmuş ama ders olmuş.. linkini verdğim konuda 3 arkadaş birde sen 4 arkadaş gidin birer dilekçe verin 10 dakkanızı ayırın .enazından bi mühürü olur adliyede şerefsizin.

https://forum.donanimhaber.com/aman-dikkat-cnk-elektronik-rezilligi--127214377
  • böyle şeyleri okuyunca xiaomi almaya korkuyorum. bir tane aldım şimdilik sıkıntı yok 1-2 gün içerisinde mi5s plus alacağım. gidip samsung falan mı alsam diyorum. az para da değil 1500 tl. gerçi distribütör garantili lenovo aldık o da özel servise yolladı 2 ay sonunda zorla paramızı aldık.
  • Yukarıdaki dolandırıcıya itibar etmeyiniz kendi tekrar kırmış tekrar bize bedava yaptırmaya çalışan birisidir.

Telefonu çalmış veya hırsızlık telefonudur.
    Telefonlarınızın tüm aşamaları video kaydı resim kaydı ile arsivlerimizde muhafaza ediliyor.

Adam 180 derece ile bile sökülemeyen telefonu tornavida sökmüş resim almış mağdurum diyor. Kargo firması dahi masumdur. Kendi kendini yayınlamış

Böyle insanlar var telefonu bedavaya getirmek isteyenler.

Eğer mağdursanız savcılığa başvurmalısınız.

AMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİAMAN DİKKAT ***CNK ELEKTRONİK*** REZİLLİĞİ

www.combinationfiles.com
    www.cnkelektronik.com
    www.darkmedelectronics.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 14 Ağustos 2017; 14:56:49 >

• Söz konusu firma cevap yazmış. popcorn.gif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabı numarasından küçük iq'ya sahip vasıfsızlar bu işlere girerse böyle oluyor ne yazık ki, geçmiş olsun. Elini kolunu sallayan dükkan açıyor, yazık bu ülkenin haline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoYk -- 12 Ağustos 2017; 21:27:17 >
  • galiba tamir işini bıraktı cnk elektronik bu olaylardan sonra
  • Yok sürekli yapıyoruz yalancılar komedi
    Adama diyoruzki bizle ilgili sorun varsa hemen çözeriz adam sahtekar Adını dahi bilmiyorum.

Yaptığımız herşey garantilidir. Akli dengesi bozuklar ile uğraşacak zamanımız yok.
    Günde 20 Xiaomi 40 LG 20 Samsung 30 Huawei yapıyoruz. Akıllı saatleri yazmıyorum.

1 Tek insanın telefonunu yapmıyoruz yani. Hatta dedik gönder tekrar bakalım. Forumlarda mağdur rolüne girmiş aklınca bizi kötülüyor. İyi insanlar ile karşılaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 14 Ağustos 2017; 14:45:8 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.