Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
26
Favori
33.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen btc almıyormusun felan dedim konu konuyu açtı,
    bana geçen yıl hashflare yi anlatmış, panel alma felan ben o dönem anlamamıştım,
    bugün 2016 aralık ayından itibaren olan hesap hareketlerini açtı ,
    zamanında güzel para kazanmış,
    keşke ozaman girseymişim.

şimdi btc üzerinden değilde kredi kartından eth felan alayım diyorum??
    çunku daha önce siteden btc ile alışveriş yapmak istedim halen bekleyen işlemlerde bekliyor,,

btc ve altcoinler kolay kolay yasaklanmaz,
    artık sisteme yatırım aracı olarak yerleşmeye başladı,
    devletler bu sistemi kanunlarla denetim altına alıp vergi geliri elde etmek varken yasaklamazlar,
    birden sistemin fişini çekseler 800milyar dolar çok yüksek rakam , bu kadar tutarın kaybını kimse göze almaz.

adamlar iyi komisyon geliri elde ediyorlar niye parayı toplayıp kaçsınlar ki :)
    sistemin illaki gelgitleri düşüş yükselişleri olacaktır,
    bu risk finans sektöründe her alanda var , altın alsan dolar alsan yine düşüp yukselebilir, finansal okuryazarlığın yoksa orda da kaybedersin.

ama gidip de kredi çekip girmeyin bu sisteme , reinvest yapmalı, anaparayı kurtardıktan sonra karları yan sektöre aktarmalı, rakip sitelerin coinlerin fırsatları takip edilmeli,
    yatırım yaparken bi makale okumayla 2 dakka lık coin hareketlenmesiyle yatırım yapılmaz,

bazen macera olsun diye pump gruplarından pump hareketlerine takılıyoruz ama onlar macera.
    paranın bir kısmıyla panel alıp coin madenciliği yapmak bir kısmıyla da altcoin almak yani sepet yapmak daha mantıklı

sabırlı olmak lazım birde, az biraz yabancı siteleri takip etmek gerek,

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

• quote:

Orijinalden alıntı: empuic

17.12.2017 saat 06:00 da bende 525 dolar karşılığında 3.5 TH/S satın aldım. hesaplamalarıma göre 2 ayda verdiğim paranın geri dönüşü oluyor. eğer umduğum gibi olursa 15000 dolar karşılığında 100 TH/S satın alacağım. 100 TH/S ayda yaklaşık 7500 dolar gibi bir kazanç getiriyor. buda yaklaşık 2 ayda verdiğiniz paranın geri dönüşü demek. kalan 10 ayda ortalama olarak 5000 dolar (kazım zorluğu ve benzeri sebeblerden ötürü) kazandığınızı varsayarsak 50000 amerikan doları eder en kötü senaryo ile :)

gelişmeleri ve tecrübelerimi bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğim bol kazançlar.

eski yazıları okuyordum da bugün ;
    528.00 USD ya da 0.05280000 BTC ;
    2400 GH/s
    ediyor,,,

aradan bir ay geçmiş şu an ne durumdasınız??

• Pool ayarları %100Ap mu şu anda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    scam sitelere bile nolur nolmaz para yatıran olursa diye referanslı link verecek kadar mı açgözlüsünüz lan, ayıptır artık ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

Pool ayarları %100Ap mu şu anda ?

Evet şuan %100 Ap,
    Bu 3 linkden takip edebilirsin.
    https://www.minerlytics.com/hashflare/
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/15W5EuyMo7zO4SxysxmRUp3NT7nKoyyI99rZAeRBKbyY/edit#gid=773385171
    https://hashcoin.co/pool

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun26180 -- 19 Ocak 2018; 6:55:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

scam sitelere bile nolur nolmaz para yatıran olursa diye referanslı link verecek kadar mı açgözlüsünüz lan, ayıptır artık ya

Ben sadece soruyorum!

Kimseye üye olun v.s demiyorum.

Referanslı link vermek neden bu kadar insanların zoruna gidiyor?

Senin cebinden alıp kendi cebime mı koyuyorum??

Ben bu cloud mining işine girerken, konuyu açan arkadaştan özellikle referans isteyip üye oldum...

Ref sistemine bağlı olmayan kaç tane büyük borsa var?

Aşın kardeşim bu tür şeyleri...

Yine de linki komple kaldırıp, site ismi ile soruyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

Ben sadece soruyorum!

Kimseye üye olun v.s demiyorum.

Referanslı link vermek neden bu kadar insanların zoruna gidiyor?

Senin cebinden alıp kendi cebime mı koyuyorum??

Ben bu cloud mining işine girerken, konuyu açan arkadaştan özellikle referans isteyip üye oldum...

Ref sistemine bağlı olmayan kaç tane büyük borsa var?

Aşın kardeşim bu tür şeyleri...

Yine de linki komple kaldırıp, site ismi ile soruyorum..

Kıskançlık, basit psikoloji. Kendisinden daha fazla kazanmasını veya öne geçmesini engelleme arzusu... Doğasında var insanın, kendini mental olarak geliştirmemiş insanlarda ortaya daha çok çıkan en basit hayvansal iç güdülerden... Doğada yüzlerce hayvan örneği var.

• mühendismuratla dh yönetiminin yaptıkları ortaya çıkınca saçma sapan açıklamalar ortadayken bizim referanslı linklere öcü gibi saldırıyorlar.

Şuan hiç reinvest yapmıyorum. kazandığımı tutuyorum. btc yükselişe geçince yapacağım. btc bu seviyede kalırsa veya düşerse umarım hashpower fiyatı da düşer. herkese iyi kazançlar
  • o konuda da mesajlarımı görebilirsin geriye dönük bakarsan, site adamların kendi sitesi, elbette gelir elde edecek bir yöntem varsa uygulamaları doğal, ancak orada da ödeme alıp bunu vergilendirmedikleri için tepki gösterdik zaten, nitekim maliyeye şikayette de bulundum o dönem, aykırı bir mevzu varsa çıkacaktır zaten

mevzu burada sadece referanslı link mevzusu değil, scam miner sitelerinin referanslı olarak ortaya koyulması, aradaki farkı idrak edebilmek gerek
  • exodusium kullanıcısına yanıt
    basit psikolojinin bir de şu versiyonu var, buradan duyduğu şeyleri gelip tekrar buraya satmak

https://forum.donanimhaber.com/cloud-mining-hashflare--130285209-24#130659999

ego da hayvansal bir içgüdü, genelde hayvanlar arasında lider olamayan, sürünün boş beleş gezenlerinden biri olur da bir av hakkında falan öne çıkarsa o zaman görülen havalar yani, "gerçi bu verdiğim bilgiyi kimse vermez ama yazayım" misali "bakın kimse avlamaz bunu sizin için de beraber yiyoruz neyse hadi" şeklinde tripler, biraz eziklik de diyebiliriz tabii

biz mental olarak gelişmediğimiz için böyle içgüdülere sahip değiliz tabii, altı üstü poloniex'de 7 haneli ve çok ortaklı bir fonu parçalara ayırıp yönetebilen bir bot yazmışız, o kar payı falan döndürüyor da gelir getiriyor insanların bakiyeleri üzerinden

yani işin doğrusu o kadar kıskanıyorum ki böyle referanslı linklerle kazandığınız 50 cent bakiyeleri içim gidiyor içim, gelişmemişiz abisi naparsın

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    ya güzel kardeşim, git cexio referansı ver git binance ver neyse, mevzunun ne olduğunu anlamıyorsunuz scam siteler diyorum özellikle

burada crypterra diye bir sitenin referanslı linkini paylaşan bir vatandaş vardı, hashflare yerine buna gelin şöyle veriliyor böyle veriliyor bir sürü mevzu döndü, en son crypterra ponzi uzak durun diye konular açılmaya başladı, o referans gelirini toplayıp arazi olan vatandaş konuyu açtığında da yazdım benzer şekilde, ikinci kez böyle bir konu gelince artık ihale sana patladı tabii biraz

bu tarz scam miner siteleri ref linkinin aldığı hit üzerinden biriken bakiye için ödeme yapabiliyor, geoip ile hitlerin döndüğü yere bakıp bu adamın çevresi var şeklinde çalışan karar destek mekanizmaları var, basit bir ponzi dediğiniz sistemin arkaplanı asla basit değil yani, bu yüzden art niyetli paylaşım olarak görüyorum bunları bildiğim için haklı olarak, öyle çok hit alan adamın kazılan bakiyesini döndüren sistemlerde o adamlar ben girdim ödememi aldım diye gösteriyor bu sefer bir sürü kişi atlıyor peşinden hemen

o yüzden soracaksanız düz link ile sorun böyle şeyleri, kazanmayı planladığınız 3 kuruşta gözümüz yok, geriye dönük tüm mesajlarıma bak bir tane bile ref linki göremezsin, aynı şeyi yapıyoruz da benim kazancıma engel oluyorsun vs. gibi bir mantıkla saldırmıyorum bazı düşük zekalı arkadaşların iddia ettiği gibi

• Arkadaşlar merhaba,

Güncel durumumuz bu şekilde. Btc düştükçe roi süresi uzuyor. Bu sene de gelenek bozulmazsa, ocak ayında dip görüp hareketlenecek btc diye bekliyoruz :)

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE
  • Kontrat süresi bittiğinde biriken tüm parayı çekebiliyormuyuz bilgisi olan var mı?

Daha fazla yatırım yapmak istemiyorum ve şuan öngörülen miktar 0.05'in altında

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Kontrat süresi bittiğinde biriken tüm parayı çekebiliyormuyuz bilgisi olan var mı?

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

Evet çekebiliyormuşuz. Telegram grubunda bir arkadaş desteğe sormuş, gelen maili ss alıp eklemişti. Kontrat bitiminde minimum tutardan düşük kalırsa gönderiyoruz diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Kontrat süresi bittiğinde biriken tüm parayı çekebiliyormuyuz bilgisi olan var mı?

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

Evet çekebiliyormuşuz. Telegram grubunda bir arkadaş desteğe sormuş, gelen maili ss alıp eklemişti. Kontrat bitiminde minimum tutardan düşük kalırsa gönderiyoruz diye.

Valla ben buna hiç ihtimal vermiyorum ama hadi hayırlısı.

• Paylaşılan mailin yalancısıyım bende :) Çok fazla söylenti var bu aralar ya, Hashflare 2.0 ile birlikte kazılabilecek coin sayısı artacak, arayüz değişecek , yeni ödeme ve çekim yöntemleri gelecek, çekim limiti düşecek gibi şeyler dönüyor piyasada.
  • Deranzo kullanıcısına yanıt
    Bu ekrana nereden giriyorsunuz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Bu ekrana nereden giriyorsunuz hocam ?

İlk sayfada paylaşmıştım, Hashfair Reborn adında bir Google Chrome eklentisi. Günlük sabit giderler düşülmüş olarak tahmini kazanç bilgileri veriyor. Tahmini zorluk hesabı da dahil.
  • Deranzo kullanıcısına yanıt
    Sen artık çekilirsin diye tahmin etmiştim ama hala çıkamamışsın anlaşılan :)
  • quote:

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

dünden bu güne tahmini gelir 0.013 azaldı

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.