Şimdi Ara

CLONE HERO ANA KONU - Yeni Gitar Oyunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
7
Favori
9.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet2576

YouTube da gördüğüm kadarıyla drum eklenmiş oyuna. Deneyen ve bilgisi olan var mı?
    Güzel haber bunu bekliyordum. Youtubeda görüğüm kadarıyla başarılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet2576 kullanıcısına yanıt
    Bizzat kendim denedim. midi destekleyen tüm bateriler sıkıntısız çalışıyor internetten araştırınca nasıl yapıldığı da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperone48

Bizzat kendim denedim. midi destekleyen tüm bateriler sıkıntısız çalışıyor internetten araştırınca nasıl yapıldığı da var.
    Bende guitar hero 5 drum var. Zilleri yuvarlak olanlardan. Bir türlü çalıştıramadim. Siz gh5 baterisi denediniz mi?
  • Merhaba konu açılalı 2 yıl olmuş ancak belki hala arkadaşlar vardır burada.

Ben de gençliğimde guitar hero oyunları oynardım ve şu aralar biraz nostalji için bu oyunu indirmek istiyorum. Ancak bir türlü gitar bulamıyorum, acaba gitar satılan bir yer var mıdır? yoksa 2. el almak zorunda mıyız?

Teşekkürler.

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Sıfır gitar bulmanız çok zor hocam. Satanlar da çok yüksek rakamlar isteyecektir mecbur 2. El bakmanızı tavsiye ederim
  • Selamlar, konudan alakasız bir soru soracağım ancak doğru yer mi emin değilim, şimdiden affola.

İkinci el olarak xbox one drum gitar ve bateri aldım ancak xbox store’da oyun yok. Xbox’ta nasıl ya da hangi oyunları oynayabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkyrie A kullanıcısına yanıt

Xbox one da oynayacaksan sanırım birtek guitar hero live var. Yinede tavsiyem Clone Hero olur. Gerekli aparatların varsa çok rahat oynarsın. Drum desteğine ne oldu hatırlamıyorum bir ara eklenip tekrar kaldırılmıştı.

• Bu arada, acaba kendi discord sunucumuzu mu kursak? Belki güzel bir ortam olur.

• Rules1232 R kullanıcısına yanıt
    Discord sunucumuz var hocam.

https://discord.com/invite/8cf4c9S
  • Güzel konu emeğinize sağlık

• NineTeesyoutube
    We're damned after all Through fortune and fame we fall And if you can stay then I'll show you the way To return from the ashes you call
    https://www.youtube.com/watch?v=TcxEqeDZrWs

Burada birisi guitar hero ps3 baterisi ile bu oyunu oynayabiliyor, forumda bunu yapabilen birisi var mı? varsa yardımcı olabilir mi?

onun için heralde dongle gerekli, bende öyle bir gitar almayı düşünüyorum

Ben de yaptım bunu. Çalışan bir PS3 Guitar hero / Band Hero (Aynı marka) buluyorsun. Öndeki kontro ünitesi olması yeterli, wireless dongle şart değil.

Kontrol ünitesinin midi out portunu bilgisayara bağlayabilmek için midi to usb kablo alıyorsun.

Kablo bağlantısını yapıyorsun.

Kontrol ünitesine 2 aet AA pil takıp açıyorsun. Wireless dongle olmadığı için 1 dk içinde cihaz kapanıyor. Kapandığında midi sinyali USB üzerinden PC'ye gidemiyor.

Kontrol ünitesinin açık kalabilmesi için Play Station butonu üzerine bir şekilde oyun oynadığun süre içinde baskı uygulaman lazım. Bu butonun arasına birşey sıkıştıran da var, üzerine bir şey koyup cırt cırt bantla saran da var. Amaç butona sürekli basılı olsun ki kontrol ünitesi kapanmasın.

PC ile bağlantısını yapmıştık, PC' için muhtelif programlar var sen bateriye vurduğunda bilgisayar speakerlarından sesi alabiliyorsun.

GUitar hero gibi oyun olarak oynamak isterim dersen: Clone hero diye bir program var. ücretsiz edinebilirsin. Standart sürümleri sadece gitarlara destek veriyor. Beta aşamasındaki versiyonu Baterileri de destekliyor. web sitesi :

clonehero.net
    Clone Hero
    https://clonehero.net

Aşağıdaki discorda da üye olursan faydalı olacaktır.

discord
    Join the Clone Hero Discord Server!
    https://discord.com/invite/Hsn4Cgu

ben kendim kullanıyorum 1 senedir internet üzerinden indirdiğiniz clone hero ile olmuyor maalesef test versiyonunu indiriyor artık herkes ayrıca oyun kendini oldukça geliştirdi server sistemi mevcut (test versiyonunda)

• Bu oyunda çalışan gitarı nereden satın alabilirim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • merhabalar ps3 guitar hero gitarına ve bağlama aparatına sahibim lakin oyunda gitar tuş yapılandırması yaparken renk tuşlarını okumuyor yani tuş atamaya renk tuşu hariç diğer start ve pedal tuşu falan basıyor ama renkli tuşları yapılandıramıyorum bu yüzden aldım oysaki gitar bilgisi olan yardım edebilir mi

• var mı hala oynayan ?

• riaz kullanıcısına yanıt
    Bazen oynuyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.