Şimdi Ara

Clive Barker's Jericho (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.481
Cevap
0
Favori
64.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o resimde post processing ve bloom var parlaklığı arttırıyor Colin mcrae dirt teki parlaklık gibi düşünün, ama evet kalite daha iyi olabilir oyun halen geliştiriliyor, ama videoyu izleyin çok sağlam oyun geliyor

• Tek Kelime ile muhteşem.Başka söze gerek yok.

iyi optimaizasyon olursa şuanki dx10 orta seviye kartlar ve dx9 orta seviye kartlar güzel şekilde oynatır.zaten dikkatettiyseniz oyun kapalı mekan ağırlıklı.yani crysis gibi olmadığı için kartlar fazla zorlanmaz diye düşünüyorum.

ama ne olursa olsun bu oyunu oynamaya çalışcam.şimdiden antremanlara başlamak lazım aslında..

şimdiden herkes altına koymak için bi lazımlık siparşi etsin
  • Undying de çok güzeldi.Bu aralar call of cthullu oynuyorum gece oynamanızı tavsiye ederim ama ışıkları söndürmeyin.Gerçi grafikler eski tarz ama oyun sürükleyici.
  • en çok beklediğim oyunlardan biri bu tabi onun da beni beklemsi lazım sistemi değiştirene kadar
  • Birkaç videoyu birleştirmişler bi tanesini seyretmiştim ses efektleri de olsaydı iyi olurdu.Dikkat ettinizmi yakın saldırılarda savunma geliştirilmiş çok mantıklı sadece dipçik darbesinden sıkılmıştım artık
  • video çok kral yakın dövüşü çok güzel yapmışlar bi kendi elini kesip kesip yere ateş topları bırakan eleman boştaki eliyle devamlı kılıcın kabzasını tutuyo yaklaşan olursa çizerim gibisinden.
  • korkuyu ilikleimizde hissetcez heralde bu oyunda.
  • güzel oyun sabırsızlıkla bekliyorum.Biraz 3.5 attıracak ama olsun
  • yeni video çıktı,
    HD versiyonu
    http://www.gametrailers.com/player/24857.html

videoda takımı tanıyoruz
  • Videoları izliyorum da, oyun bekleneni veremeyecek gibi geliyor bana umarım yanılırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Videoları izliyorum da, oyun bekleneni veremeyecek gibi geliyor bana umarım yanılırım.

aynı fikirdeyim oyunu böyle beklemiyordum fazla aksiyonvari olmuş , şöyle undying gibi bişi bekliyorum aslında gizemli falan, göreceğiz bakalım çıkınca
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Videoları izliyorum da, oyun bekleneni veremeyecek gibi geliyor bana umarım yanılırım.

aynı fikirdeyim oyunu böyle beklemiyordum fazla aksiyonvari olmuş , şöyle undying gibi bişi bekliyorum aslında gizemli falan, göreceğiz bakalım çıkınca

Şunun şurasında nerdeyse 1 ay kaldı çıkınca görürüz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 14 Eylül 2007; 22:59:50 >
  • pain killer gibi bir şey olmaz umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: sailsofcharon

video çok kral yakın dövüşü çok güzel yapmışlar bi kendi elini kesip kesip yere ateş topları bırakan eleman boştaki eliyle devamlı kılıcın kabzasını tutuyo yaklaşan olursa çizerim gibisinden.

Bu vieoyu izleyin
    http://uk.youtube.com/watch?v=FLU6ZiKw-9A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 15 Eylül 2007; 14:12:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRNclk777

quote:

Orjinalden alıntı: sailsofcharon

video çok kral yakın dövüşü çok güzel yapmışlar bi kendi elini kesip kesip yere ateş topları bırakan eleman boştaki eliyle devamlı kılıcın kabzasını tutuyo yaklaşan olursa çizerim gibisinden.

Bu videoyu izleyin
    http://uk.youtube.com/watch?v=FLU6ZiKw-9A

oha demek istiyorum bu sahne acaipmiş

spiderman3 ya da tomb raiderdaki gibi belli zamanda belli tuşa basmak gerekiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 15 Eylül 2007; 14:36:38 >

• güzel güzel tam bi aksiyon filmi gibi bu sahneler kılıçlı mılıçlı:D
    karanlıktan aniden çıkan yaratık donlarımıza zarar verebilir:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: heavybear

güzel güzel tam bi aksiyon filmi gibi bu sahneler kılıçlı mılıçlı:D
    karanlıktan aniden çıkan yaratık donlarımıza zarar verebilir:D

desene yeni sisteme o kadar para verdik oynayacağız ama şimdi de don masrafı çıktı
  • Açıkçası Doom 3ten daha korkutucu ve unutulmaz olacağını sanmıyorum ama süper bir oyun orası kesin..Rüyalarıma girmişti benim o oyun yaw..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 16 Eylül 2007; 20:40:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: master of darkness

Açıkçası Doom 3ten daha korkutucu ve unutulmaz olacağını sanmıyorum ama süper bir oyun orası kesin..Rüyalarıma girmişti benim o oyun yaw..

Doom 3 bence gelmiş geçmiş en kötü ve unutulması gereken oyunlardan biri. Jericho'nun Doom 3 ten daha iyi olacağı kesin ama Undying kadar iyi olacağını hiç sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2wicky -- 16 Eylül 2007; 22:54:59 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.