Şimdi Ara

Clive Barker's Jericho (ÇIKTI) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.481
Cevap
0
Favori
64.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ödüllü yarışma: saat gece 2 de 3 saat aralıksız doom 3 oynayabilene porsche carrera gt verilecek şartlar ise yüksek ses olacak odada ışık olmayacak ve evin etrafından garip sesler çıkacak sanırım doom gibi olursa manyak olur
  • Stephen King : "Korku edebiyatının geleceğini götdüm. Adı Clive Barker'dı" demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 11 Temmuz 2007; 13:49:17 >
  • inanın bu oyunun çıkması crysis den daha çok istiyorum..
  • quote:

ödüllü yarışma: saat gece 2 de 3 saat aralıksız doom 3 oynayabilene porsche carrera gt verilecek şartlar ise yüksek ses olacak odada ışık olmayacak ve evin etrafından garip sesler çıkacak sanırım doom gibi olursa manyak olur

doom3 clive barker oyunlarinin yanında okul öncesi eğitim oyunlari gibi kalır. doom3 kadar basit oyun görmedim. belli bir zamandan sonra yaratıklarin nerede çıkacaklarini bile ezberliyorsun
  • süper videoları var.level dergisi veriyordu videosunu zaten.
  • oyunun bugune kadar 5 tane videosu yayınlandı. doom 3 ten sonra en etkili oyunlardan biri.
  • ulan bu oyuna sistemim yetse de yüreğim yetmez
  • çok fena bir oyun yaa dünyada bitirenlerin sayısı sınırlıdır heralde..arkadaş grubuyla bitirenler değil oyun oynamanın en güzel olduğu saaterde yani hava karardıktıktan sonra 22-05 arası saatlerinde odasında ses sistemiyle yada kulaklık oynayıp bitrenlerden bahsediyorum
  • Oyun 26Ekim de Avrupa da...
    Kaynak:Gamespot&ign
  • bu oyuna hiçbir halt dayanmaz! en başta yürek!
  • korku oyunlarını sevmem ama FEAR'dan sonra baya bi ilgim arttı denemek lazım.Oyunda güsel birşeye benziyor saten ama hattinden cok korkunç
  • Güzel bir korku oyunu olucak
  •  Clive Barker's Jericho (ÇIKTI)

Clive Barker's Jericho (ÇIKTI)

Tüm ss ler için tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varavaravara -- 29 Ağustos 2007; 17:30:23 >

• Oyunun grafikleri çok güzel konusunun korku olmasıda iyi
  • Süper bir şeye benziyor.Tam aradığım oyun
  • gel 26 Ekim gell
  • bu oyunu oynamak için bi mezarlık alın olurya aniden mort oluruz önlem almalı
  • Clive Barker varsa oyun alınır ama oynanmaz
  • yada alınır oynattırılır uzaktan seyredilir
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.