Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhaba benim araç symbol 2007.Bu araç için uygun teyp araştırıyorum.Orjinal teypin açma kapama tuşu çalışmıyor.50-100 tl arası araç il uygun teyp öneriniz varmıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roadstar Kamosonic Piranha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba aracım için kolçak bakıyorum ancak bu işten anlamıyorum. Birkaç farklı kolçak tipi var. Delmesiz olarak geçenler dikkatimi çekti şu ürünü kendim uygulayıp verim alabilir miyim sizcehttp://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/renault-clio-symbol-kolcak-kol-dayama-araca-ozel-289453381?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252887*22324021167*58375872927*{type}*289453381*pla-79002696447&gclid=CjwKEAjwtJzLBRC7z43vr63nr3wSJABjJDgJbXaLTZJtNKBQhuweOPi98wfzIh8cSf_t4R63V7dC8RoCAZXw_wcB&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• rubelhizb kullanıcısına yanıt
    Onların bir çoğu uyumsuz ve kullanırken sıkıntı çıkaran modeller. Çünkü bizim araçlarda koltuk aralığı oldukça az. ;Bu nedenle önceki aracıma yaptırdığım şekilde direk koltuğa montajlı olanından yaptırın.

https://store.donanimhaber.com/46/f6/87/46f68733ec4de23edb48b4c9a4ab9b6f.jpg
    Şu sayfadan bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/clio-symbol-grubu--24135806-1265#123856852
  • quote:

Orijinalden alıntı: serguneysu

Hocam sizinki daha orjinal duruyor güzel olmuş ancak bunu profesyonel yardım almadan kendim yapamam sanırım. Bir de işlevselliği olsun istiyorum kolçağın altındaki torpido gibi. Hatta bardaklıklı olsa süper olur zaten uzun yol için istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

quote:

Orijinalden alıntı: serguneysu

Hocam sizinki daha orjinal duruyor güzel olmuş ancak bunu profesyonel yardım almadan kendim yapamam sanırım. Bir de işlevselliği olsun istiyorum kolçağın altındaki torpido gibi. Hatta bardaklıklı olsa süper olur zaten uzun yol için istiyorum.

Aşağıdaki mesajımda linkini verdiğin ürün var. Ben uyguladım gayette memnunum.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=124855194

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Hocam aradığım tam sizinki gibi bir şey. Bunun ayağı nasıl? Profil tek demirli olanlardan mi? Bir de bu rengi nerden bulabilirim?

• Bizim arabalara kısalara (far) hangi tip ampül kullanılıyor?

Birde bu alacağımız ampül ün watt vs değerleri maksimum ne olmalı?

Malüm kabloları eriten aşırı ısınan vs sıkıntılar çıkarmayacak.

Fiyat-performans sistemi olmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Hocam aradığım tam sizinki gibi bir şey. Bunun ayağı nasıl? Profil tek demirli olanlardan mi? Bir de bu rengi nerden bulabilirim?

Evet dostum, tek profil demir ve sağlam bir yapısı var. N11 de ürünpark mağzasına bak. Ben ordan gidip almıştım görerek.

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam gri sanırım değil mi?

• Hayır; siyah dostum.

• attci kullanıcısına yanıt
    H7 55w
    Osram Nigtbraker, Narva, Mtec, Philips

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim bunu seçme nedenim diğerlerinin sabit olması. Yani koltuğu kaydırdığınız zaman kolçak sabit kalacağı için benim hoşuma gitmedi. Zevk meselesi.
  • Renault symbol 2013 teybin usb girisini, oto yakimaci arkadas usb bellegi takarken zorlamis ve icindeki 4 adet kucuk metal tirnagin 1 tanesini kirdirmis. Usb bellegi gormuyor teyp. Usb bellek girisi degisr mi? Servise mi gotursem araci?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresarı -- 21 Temmuz 2017; 1:41:48 >
  • emresarı kullanıcısına yanıt
    Usb girişi değişirde kim değiştirir.Servisin pek yanaşacağını sanmam garantisi varsa belki.Garanti yoksa usta bir elektronikçi halleder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbolcu

Usb girişi değişirde kim değiştirir.Servisin pek yanaşacağını sanmam garantisi varsa belki.Garanti yoksa usta bir elektronikçi halleder.

Tesekkurler hocam, bugun 25 tl karsiliginda oto teypciye degistittirdim.

• Selamün Aleyküm Arkadaşlar bende 2 gün önce Clio symbol 2017 1.5 DCİ 90 gb olanı aldım joy paket 58.000'tl ye.
    1200 TL duble teyp aldım krom kapı kolları aldım ön nikalaj bantları aldım sis led düz sis farı aldım. Hepsi 220 tl tuttu.arabayı dolduruyorum. kapı fitili arıyorum yalıtım yapıcam kapılara bana 60.000 tl yi bulucak.
    Araç 0 Km garantili yakıt bakımından daha az yakanı yoktur herhalde gaza bastımmı fırlıyor. yolda 120 / 130 km cok rahat şekilde gidiyorum.ne sarsma var ne sallama var gayet iyi.Parça çok ucuz.yani Extra ekonomik bir arac. Güvenlik olarak sekmentine uygun. şekli şemali güzel herşeyi yapayım foto atıcam foruma.

jetta alacaktım 2012 model highline km de şehir içi 0,50 krş yakıyor. gaza bassammı basmasammı derdi büyük cebe dokunuyor çünki. Opel astra 1.6 vardı oda aynı yakıyor şehiriçi yakıt tüketimi 100 km / 14 lt yakıyor. şöyle olursa yavaş yavaş gidersen belki 12 lt düşer. oda 12*5,17=62,04 62/100=0,62 krş. rampalarda bayılıyor araba. Tüp taksam opele arıza veriyor. Performans 10.000 km den sonra %25 kesin düşüyor arkadaşlarım var arabaları satılık.Jetta tüp takılmıyor uyumsuz. bakımı vergilerş maliyetli. Yolda yakmasın diye gaza basamayan 90 la giden arkadaşları roket gibi solluyorum. Fethiyeden Alaşehire geldim araçla 120 130 km hızla gayet rahat. 320 km yol yaptım.250 tl mazot aldım o kadar yolda 1 dış mazot göstergesi düşmedi iki gündür biniyorum hala düşmedi. (MAŞALLAH) ve Yeni makyajlı kasa görüntü gayet hoş bence benim hoşuma gidiyor.

Alınırmı diye soran olursa kesinlikle Yeni 2017 1.5 dci 90 bg alınır acayip bir hızlanması var.yeni kasa led gündüz farları falan çok hoş olmuş. Yakıt konusunda 0,20 krş yakıt tüketimi var şu anki düşünceme göre.araba daha yeni belki düşer 5000 km gelince.klima ile ,22 krş. yakıyor.bagaj haçmi acayip geniş. gidip 150 bin km de 2. el neydi belirsiz bir araba alacağınıza 0 km bu arabayı tavsiye ederim. interntteki yorumlara takılmayın derim.
     CLİO SYMBOL GRUBU
  • Slym48 S kullanıcısına yanıt
    Herkesin düşüncesi zevki ve bilgisi farklıdır.

Yazdıklarınız gayet güzel .

Diger kasa benim çok hoşuma gidiyor, yeni kasadaki özellikler eski kasada olda alırdım diye tahmin ediyorum.

Her zaman şunu savunurum 3 kurusa 5 köfte kimse vermez, her araba parasına göre güzel.

Araba hafif oldugu için motor zaten atik dahada atikleştiriyor bu konuda memnun kalmanız normal. Renault zaten motoruyla ün salmış gerek tüketim, gerekperformans gerekse saglamlık bakımından kimse renaultun eline su dökemez.

Diger arabalara gelince veya turbo beslemeli benzinli motorlar, basit sıradan lpg takılmıyor takılsada motora zarar veriyor.

Benzinli turbo motora uyumlu lpg markası var prins ve teleflekx markalar bu markalar dünyada tutulan ve üstüne hiç bir marka yok.

Bu markalardaki mantık şu şekilde lpg yi motora gaz halinde degil sıvı halde motora püskürtüyor böylelikle motora zarar vermiyor fiyatı 5000 civarlarında

Zaten bu parayı vereikten sonra 5 daha katar dizel almak hem mantıklı hemde zahmetsiz.

Aklında bulundun hiç bir turbolu arabaya sıradan lpg olmaz.

Bu lpg nin pahalı olma sebebi yaygın olmadıklarından.

Ben bildiğim halde yine taktırmam :)

Lpg marka kalitesi bellidir önemli olan işçiliktir bu yüzden markayı belirledikten sonra işçiliği iyi olanını araştırıp öyle yaptırılmalı.

Diger markalar brc lavoto alınabilecek en iyi markalar %10 düşüş saglar max.

Belirttiğim gibi herkesin bilgisi zevki farklı ben 65 bine indirimli yeni astra 1.4 100 bg boş donanımlı arabayı alırdım.

Hayırlı ugurlu olsun, güle güle binin.

• Herkesin düşüncesi zevki ve bilgisi farklıdır. Kesinlikle doğru söylüyorsunuz.
    İnternette yok bu paraya bu arabayı alanlar enayidir falan yazmışlar başka forumları dolaşırken gördüm. ayıp yaw biz aldık enayimiyiz şimdi yani. bence ekonomik bir araç almak enayilik olamaz. Bazıları lüx şatafat peşindeler. ekonomi yapmak isteyenleri küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor. Ama şuda bir gerçek. bunların çoğu yolda 90 geçmeyeyim çok yakıyor düşüncesi içten içe onları yiyor. Ben aracın içinde özgür olmalıyım beni kısıtlayan birşey olmamalı..
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.