Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1290. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın ben yine sağı solu karıştırırken bununla karşılaştım... sanırım depo ile ilgili bir kısım. ancak fotoğrafta göründüğü gibi Bir miktar mazot dışarıya taşmış bunu neden yaparki. normal bir durum olduğunu sanmıyorum

mobilden foto atamadım arka koltuğu kaldırdığınız zaman yuvarlak bi kapak var onu açınca az miktar mazot sızıntısı var

https://goo.gl/photos/7FHeRXAHTky7MyDMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 18 Haziran 2017; 7:55:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Günaydın ben yine sağı solu karıştırırken bununla karşılaştım... sanırım depo ile ilgili bir kısım. ancak fotoğrafta göründüğü gibi Bir miktar mazot dışarıya taşmış bunu neden yaparki. normal bir durum olduğunu sanmıyorum

mobilden foto atamadım arka koltuğu kaldırdığınız zaman yuvarlak bi kapak var onu açınca az miktar mazot sızıntısı var

https://goo.gl/photos/7FHeRXAHTky7MyDMA
    O görünen depo şamandırası aşırı doldurunca depo taşma yapabilir hazır el atmışken söküp temizle bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

O görünen depo şamandırası aşırı doldurunca depo taşma yapabilir hazır el atmışken söküp temizle bari

her soruma cevap veriyorsunuz teşekkür ederim

bende kötü bişey sandım bi ara temizliyeyim onu
  • Ne demek her zaman
  • Arkadaşlar bayram öncesi araçlarımızın lastik yağ su aydınlatma kayış v.s kontrolünü yapalım es geçmeyelim son güne bırakmayalım

Sevdiklerimizle mutlu huzurlu bir bayram geçirelim

Gittigidiyor dan 4lü cam rüzgarlığı alıp aracımda uyguladım özellikle ön camlar açıkken yüksek hızda ıslık çalıyordu 40 TL ye aldım güzel iş görüyor
  • Arkadaşlar benim 2005 clio symbol alize aracım var. Emniyet kemeri takmadigimda sesli uyarı yapmıyor. Bu araçta mi o özellik yok yoksa bir arıza mi var? Yada bu özelliği açıp kapamanın bir yolu var mi? Yardımcı olmanızı rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duru2013

Arkadaşlar benim 2005 clio symbol alize aracım var. Emniyet kemeri takmadigimda sesli uyarı yapmıyor. Bu araçta mi o özellik yok yoksa bir arıza mi var? Yada bu özelliği açıp kapamanın bir yolu var mi? Yardımcı olmanızı rica ederim.

Sesli kemer uyarısı yok dostum
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. ancak çok ilginç...
  • Petrol 43 dolar civarına düştü ama ama PUİŞ (petrol ürünleri işverenler sendikası) nın yapmış olduğu açıklama "23-27 Haziran 2017 tarihlerinde benzin ve motorin grubunda fiyat değişikliği beklenmemektedir" nasılsa millet bayramda yollarda olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FX1 -- 23 Haziran 2017; 10:35:10 >
  • Bayram sonrası düşse bari fiyatlar

Ben Lukoil ecto plus motorin kullanıyorum hem kaliteli hem uygun uluslararası bir firma
  • Herkese iyi bayramlar. Yollardaki arkadaşlara iyi yolculuklar. Kazasız belasız tatiller dilerim.
  • serguneysu S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum yolumuz açık olsun
    Herkesin bayramı mübarek olsun
  • S.a arkadaşlar Youtube da Oto Lite diye kanal açtım üye olup beğen butonuna basınız Lütfen 😉
  • Bir Maşallah alırım artık
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Göremiyoruz ki maşallah diyelim :)
  • Beceremedim sanırım
  • arkadaşlar bende 2005 clio 1,4 var depriyaj üstten kavrıyor özellikle benzinle kullanımında bunun bir çaresi yokmu baskı balatada sorun yok el freni çekili arabayı sürüklüyor.
  • lokpoşj L kullanıcısına yanıt
    Normaldir.Bizim arabalar diğerlerine göre üstte kavrıyor.
  • lokpoşj L kullanıcısına yanıt
    Volant ve debriyaj balatası fazla aşınmış
    Debriyaj çatalı ve teli kontrol edilmeli
  • 
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.