Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Alarm taktıracağım, anahtar sustalı olsun istiyorum. Hangi markayı tavsiye edersiniz? Orjinal anahtarda tek tuş var, çoğu kez acaba kilitledimmi diye tereddütte kalıyorum.

Desi ya da Space marka tavsiye ederim

Birkaç yere sordum, sustalılar için uyumsuz diyorlar :(((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyacı olanlar için bilgi: Hafta sonu aracın bakımlarını yaptırırken kaput keçesi de taktırdım araca(2011 SYMBOL) . Ankara Başkent Sanayi fiyatı 35 Lira. Takma işi zaten basit kendiniz de yapabilirsiniz.5 tane klipsle çok kolay takılıyor.
  • quote:

Teypteki deck çıkış entegresni bulunca tekrar deneyeceğim

Benim profil sayfamda tuner list teybin içindeki entegreden aux almak için foto var.Zamanında yapmıştım.Belki yardımcı olur.
  • S.A arkadaşlar clioma (2004) Sony dsx a200ui marka teyp taktırdım şöyle bir sorunum var eski orijinal teypde kontak anahtarı yokken teyibi açabiliyordum bunda ise anahtarı bir kademe çevirmeden açılmıyor ben istiyorum ki kontağı kapattığım zaman teyp kapansın kontağı açtığım zaman açılsın extra olarak kontak kapalı iken teybin düğmesine basınca anahtar takılı olmadan çalabilsin bunu nasıl yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: symbolcu

quote:

Teypteki deck çıkış entegresni bulunca tekrar deneyeceğim

Benim profil sayfamda tuner list teybin içindeki entegreden aux almak için foto var.Zamanında yapmıştım.Belki yardımcı olur.

1 hafta önce yaptım sorun yok sıkıntısız kullanıyorum yine de ilgin alakan için teşekkür ederim

CLİO SYMBOL GRUBU

• selman3460 S kullanıcısına yanıt
    Oto elektrikçi aküden direk kablo çekip öyle bağlantısı yapılsın sigorta takmayıda ihmal etmesin

• selman3460 S kullanıcısına yanıt
    Şimdi teyibin arkasında kontakla açılan 12 volt birde devamlı 12 volt olmak üzere 2 çeşit voltaj var.
    Orjinal teybin açılması ona ait bir özellik.Normal teybi direk olan 12 volta bağlarsan kontakla açılıp kapanmaz.Ne zaman istersen açarsın kaparsın emniyetsiz olur.Kontaktan gelen 12 volta bağlarsan bu sefer senin istediğin gibi anahtarsız çalışmaz.Araya devre lazım onuda sizin oralarda kim yapar bilmem.Oto elektrikçiye bir sor.Zaman rölesi gibi birşey takabilir belki.Ben kendim yaptım.Orjinaldeki gibi 30 dakika çalışıp kapanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.Ben teşekkür ederim.

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Bir şey dikkatimi çekti kontak kapalı iken de orijinal teyp bir süre çalışıyor sonra iki kez bip bip yapıp ekran yanıp sönüyor ve kapanıyor
    Bu durum kontak anahtarı üzerinde değil iken oluyor
    Sanırım teybin böyle bir özelliği var

• quote:

Bir şey dikkatimi çekti kontak kapalı iken de orijinal teyp bir süre çalışıyor sonra iki kez bip bip yapıp ekran yanıp sönüyor ve kapanıyor
    Bu durum kontak anahtarı üzerinde değil iken oluyor
    Sanırım teybin böyle bir özelliği var

Aynen.Teybin özelliği var.Kontak kapalı iken açma tuşuna basılırsa 20 dakika zaman tanır sonra kapanır.

• T10 W5W diye geçiyor.
  • Arkadaşlar aracımın şöyle bir sıkıntısı var. 2011 model 1.5 dizel: Dün iki kere ve bu sabah başıma geldi: Aracımı çalıştırmak kontağı çeviriyorum. Araçta marş sesi var. ama çalışmıyor. Mazotu biten bir araba gibi düşünün. Mazot yok ama araç çalışacakmış gibi oluyor ama çalışmıyor. Bunun sikıntısı ne olabilir. Arabada depo dolu sıkıntı yok. Borularda havada yok. iki üç defa marşa vuruyorum çalışmıyor. 20 dakika bekliyorum çalışıyor. Bunun nedeni nedir. Acil yardımcı olur musunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

T10 W5W diye geçiyor.

Teşekkür ederim. Bir aksesuarcıya gidip parkları led yaptım, çok güzel oldu, hafta arası farlarıda philips xtreme vision yapmıştım, gayet memnun kaldım. Yorumlarda şişirildiği kadar değil ama son derece tatminkar philipsler. Üstteki 2 resimde sadece parklar yanık halde. Alttaki 2 resimde orjinal far ampulü ve philips farkı.
     CLİO SYMBOL GRUBU
     CLİO SYMBOL GRUBU
     CLİO SYMBOL GRUBU
     CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 21 Mayıs 2017; 12:33:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serguneysu

İhtiyacı olanlar için bilgi: Hafta sonu aracın bakımlarını yaptırırken kaput keçesi de taktırdım araca(2011 SYMBOL) . Ankara Başkent Sanayi fiyatı 35 Lira. Takma işi zaten basit kendiniz de yapabilirsiniz.5 tane klipsle çok kolay takılıyor.

CLİO SYMBOL GRUBU
  • BoltAction kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun gülerek kullanın. Philips beyaz güzel olmuş bende almayı düşünüyorum.
  • 2013 model symbol aracım var. Ön tarafta renault ambleminin yanında iki tane krom çıta var sağlı ve sollu olmak üzere. Benim araçtaki bu çıtaların üzerinde mavi jelatin gibi bir şey kaplı ve krom çıtaya neredeyse yapışmış. Bir türlü sökemedim. Bu jelatini çıkarmak için bir yöntem veya ilaç gibi bir şey var mı? Cevaplayan arkadaşa teşekkürler şimdiden.
  • GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    Sensörler ile ilgili bir sıkıntı olmalı. Özelliklede volan devri ile ilgili. Benim başıma gelmişti. Test cihazı direk arızayı gösteriyor. Youtube da renault volan / krank devir sensörü diye arattır. Gösterilen parçayı söküp temizleyip yeniden tak.
  • GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    Eksantrik sensörü aynı olay için yorum bile yaptım başıma geldi motor üst motor takozunu söküp değişecek krank sensörü de yapabilir ama en çok bu dediğim sensör arızalı oluyor ben n11 den 35 TL'ye alıp değiştirdim düzeldi krank sensörü ve bu sensörün soketindende yapar gevşek ya da tozlu olmayacak

• serguneysu S kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan

• emresarı kullanıcısına yanıt
    Saç kurutma makinası ya da sıcak su ile dene bakalım

• 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.