Şimdi Ara

Clio Sport Tourer veya Peugeot 301

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben clio sport tourer 1,2joy veya peugeot 301 1,2 Active+park paketi arasında kaldım. Fiyatları 32500 TL. clio st. stepne +sis farı+fasılalı silecek dahil. Peugeot 301 33000 TL. sizce hangisi mantıklı. 301 üç silindirli ilerde lpg açısından sıkıntı yaratabilir mi? clio st ise stepne dışarda bagajı bozmak istemiyorum ama tüpçüler bu araçta depo içerde olmalı diyorlar.

• Clio tasarım açısından ve donanım yönünden önde diyebilirim ayrıca lpg taktıracaksınız %100 uyumludur kafanız rahat olur.
  • Eski Scenic sahibi olarak Renault'un arabalarının tasarımları hosuma gıtmezdı ama Clio'da basarmıslar. Sırf tıpınden dolayı bıle alınabılır.
  • sport tourer genişlik açısından daha avantajlı olacaktır,ayrıca tasarımı da çok şık.
    Simit tipi lpg takar keyfinize bakarsınız.
    Atmosferik motorlarda lpg de sadece magnezyum sübaplı araçlarda sübap erime mevzuatı oluyor,çelikle değiştirilip kurtulunuyor.
    o da çok büyük bir maliyet oluşturmuor ettiğiniz tasarrufun yanında.
  • Clio derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio ST, arka koltuk diz mesafesi inanılmaz az bir araba.
    Bu ebattaki bir arabadan beklenmeyecek kadar az, ben büyük hayalkırıklığı yaşamıştım.
    Fakat donanım olarak tatminkar ve oldukça şık.

301'in ise tam tersi, neredeyse D sınıfı araçlara yakın bir iç mekan hacmi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede clio fakat tüpçüler simit olmaz bunun stepnesi altta diyor. Verso da var diyorum onun altı yüksek deyip içeriye takılabilir ancak diyorlar. 301 de 4 cam elektrikli ayrıca 700 Tl.ye çelik cant opsiyonu var. 3 silindir olması sebebiyle 301 e sıcak bakamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzk52

Bencede clio fakat tüpçüler simit olmaz bunun stepnesi altta diyor. Verso da var diyorum onun altı yüksek deyip içeriye takılabilir ancak diyorlar. 301 de 4 cam elektrikli ayrıca 700 Tl.ye çelik cant opsiyonu var. 3 silindir olması sebebiyle 301 e sıcak bakamıyorum.

Bencede clio 4 st almalısınız. hatta tüp takdırmanıza da gerek yok çünkü araç oldukça az tüketiyor. renault motorlarının genel özelliğidir. ayrıca clionun çok hoş bir görüntüsü var ben clio st yi hb inden daha çok beğeniyorum. eyer bütceniz yeterse 0.9 90 bg olanını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. tabi son karar sizin.
  • clio st de fiyat olarak indirim aldım. 31500 nasıl. sis farı+stepne dahil.
  • +Clio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.