Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.864
Cevap
80
Favori
1.592.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-düz ve yıldız birde küçüklerinden lokma takımı işini görür!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

arka lamba soket girişinden yağmur suyu bagaja giriyor ne yapabilirim? birkaç kez çıkartıp tekrar sabitlememe rağmen başarılı olamadım

CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfaonair -- 12 Şubat 2018; 21:7:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alfaonair

Merhaba

arka lamba soket girişinden yağmur suyu bagaja giriyor ne yapabilirim? birkaç kez çıkartıp tekrar sabitlememe rağmen başarılı olamadım

CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ

Söküp arasına şeffaf silikon sür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar 2000 model 1.6 8v. 135 binde clio ile 21300 tl ile bende tanıştım genel anlamda araçtan memnunum akarı yok kokarı yok şimdilik çevremdeki arkadaşlar pahalı aldığımı söylüyor ama inanın 20 nin üzerinde araç baktım en düzgünü buydu( km oynananmı sağı çatlak solu patlak olanmı içinde tavuk besleyenmi 🤣 nelerini gördüm)herşeyi çalışır durumda ve beyaz olması benim için artısıydı herkeze kazasız sürüşler dileğiyle

• pegassus01 kullanıcısına yanıt
    Brodwaylere 13-15 istenen yerde !!!

Sence pahalı mı???

• alfaonair kullanıcısına yanıt
    O bölgeden su giriyor ise!!! O bağlantıyı Kesmen gerekir.Bunuda ya silikon ile ya da başka sıvı yalıtımı sağlayan madde sünger vesair ile kesmeyi denemelisin

• İyi günler iyi forumlar arkadaşlar

İlk aracım olarak bu araçtan almayı düşünüyoruz yaşım 19 üniversite öğrencisiyim, benim yaşlarındaki gençler gibi amacım hız yapmak modifiye etmek değil, a noktasından b noktasına götürmesi benim için yeterli.

Kullanıcılarından yorum bekliyorum, araçtan beklediğim tek şey beni yormasın, sanayide sabahlamıyım.

• Search and Rescue kullanıcısına yanıt
    Tam olarak beklentiyi açıklarsan daha iyi olabilir.

Çünki honda da a-b noktası arası götürür,renault veya lada veya seat veya motorsiklet?

Ancak bmw nin parça maliyeti ile renault un parça bedeli farklıdır?

Birde en ucuZu motorsiklettir.

Araç alınca vergi-sigorta-bakım (senelik)-istem dışı masraflar-yıkama yağlama vs. Olabilir.

Bu sınıfta brodway doğan şahin den sonra bence clio biçilmiş kaftandır.

“İstisnalar kaideyi bozmaz”.

Tabi bakımlı bir araç almak kaydı şartı ile!!!

Clio 2 ve ve symbol hemen hemen birbirinin aynı hatcback ve sedan ve ülkemizde de bol miltarda sedan var iken motor kaporta parça yönünden sıkıntı yaşanmamakta...

• quote:

Orijinalden alıntı: attci

Tam olarak beklentiyi açıklarsan daha iyi olabilir.

Çünki honda da a-b noktası arası götürür,renault veya lada veya seat veya motorsiklet?

Ancak bmw nin parça maliyeti ile renault un parça bedeli farklıdır?

Birde en ucuZu motorsiklettir.

Araç alınca vergi-sigorta-bakım (senelik)-istem dışı masraflar-yıkama yağlama vs. Olabilir.

Bu sınıfta brodway doğan şahin den sonra bence clio biçilmiş kaftandır.

“İstisnalar kaideyi bozmaz”.

Tabi bakımlı bir araç almak kaydı şartı ile!!!

Clio 2 ve ve symbol hemen hemen birbirinin aynı hatcback ve sedan ve ülkemizde de bol miltarda sedan var iken motor kaporta parça yönünden sıkıntı yaşanmamakta...

Valla hocam araba işinden pek anlamıyorum ama araba lazım oluyor, sağda solda araştırdığım kadarıyla clio nun parçası ucuzdur, üzmez dediler o yüzden sizlere sorayım dedim.

Tek beklentim çok yakmaması ve bir arıza olduğunda parça değişeceğinde kara kara düşünmeyim.

Bakıldığı zaman düz bir kullanıcıyım hiçbir beklentim yok.

22 bin lira bütçem var bu fiyat aralığında eli yüzü düzgün bi tek clio beğendim.

Aradı aldığımda ben kafamın rahat olmasını istiyorum yok şuradan gi arıza verecek yok şu olacak diye düşünmek istemiyorum.

• Search and Rescue kullanıcısına yanıt
    Şanş işi biraz yani clio’nun masraf açıp açmayacağı!!

Belki adı sanı duyulmamış herkesin kötülediği bir başka model seni daha fazla memnun edebilir!!!

Ancak satış rakamları,piyasada fazlaca bulunma,yedek parça dedim mi clio,

Brodway-doğan şahinin hemen peşine gelir.

Clio ile yarışacak araba yok.

Jazz

206

Corsa

Getz

Polo

Yaris

Punto

Gibi bilindiklerin içinde en iyisi clio değildir ama en çok satılanıdır 2000-2010

• quote:

Orijinalden alıntı: attci

O bölgeden su giriyor ise!!! O bağlantıyı Kesmen gerekir.Bunuda ya silikon ile ya da başka sıvı yalıtımı sağlayan madde sünger vesair ile kesmeyi denemelisin

çok teşekkürler
  • Autoen clio 2 ye özel kolçak taktırdım takması biraz zor oldu kaportacı tandığım aracın altına girip koltuk vidasını gevşetmek zorunda kaldı onun için çok kolay bir iş olsa da montaj kılavuzunda böyle bir şeyden bahsedilmiyordu ancak ne yaptıysak kolçak demiri bir türlü koltuk rayının altına girmedi ancak kalan iş çok kolay oldu işlevine gelecek olursak hakikaten delme kesme yok oldukça sağlam ve kullanışlı ancak 2 ve 4 . Vites geçişlerine alışmak lazım biraz sorun olabiliyor

• Merhaba, 1999 clio rte otomatik vites aracım var. Araç 3 senedir bende ve orijinal 82 000 km de. Bakımlarını da yeni yaptırdım ama çok yakıyor. Araç benzinli. En son bir depo benzinle şehir içi 284 km gitti. Depo 250 liraya doldu.
    Yakıt hesabı yaptığımda km de 88 kuruş yakıyor.
    Yakıt tüketimi de 15.7 lt/100 km
    Bu araca sadece şehir içi biniliyor ama şehir içi olsa bile yakıt yine de bana çok geldi. Siz ne dersiniz? Acaba benzinimi uçuruyor diye düşündüm. Çünkü 2 ayda bir depoyu dolduruyorum.
  • Merhaba arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlara sorum olacak 2000 model hb cliomda bozuk yolda önden aşırı şekilde takır tukur ses gelmekte ve direksiyon milide iki demiri bir birine vurur gibi ses yapmakta alttan ( gaz fren pedalının ordan) mile ayağımla bastığımda direksiyon mili sesi kesiyor bunun bize maliyeti ne kadar olur teşekkürler

•  CLIO II SAHİPLERİ merhaba aracımın pandizotunun yanından çıktı bu parçalar taşyün ve kargo kutusundan kesilmiş taşyünler düşmesin diye tutturulmuş parçalar.. Bunlar ne işe yarar bileniniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfaonair -- 23 Nisan 2018; 11:30:0 >
  • Ses yalıtımı içindir büyük ihtimal.

• Arkadaşlar herkese merhaba,

2004 Model Clio 2 1.2 16V aracım var. Benzinli. Aracıma lpg taktıracağım. Sizce uyumlu marka hangisi olur taktıran varsa önerisi olan var mı?

Sonrasında izmirde düzgün bize açıkcası fazla fiyat söylemeyecek olan bir usta arıyorum hem lpg hem normal bakımlar için bu konuda yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler,
    Saygılarımla.
  • dün itibari ile yeni 2005 ateş kırmızı clio'm ile aranıza katıldım :) birkaç sorum olacak...

- farları parlatmak için ne önerirsiniz?
    - sinyal kolu dönüşten sonra atmıyor bunun nasıl düzeltebilirim yeni bir kol mu almalıyım?
    - iç kapı açma kolları plastik bunları krom kapı açma kolları ile değiştirebilir miyim?

CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ

• Farları ,sanayii de parlattır uğraşmaya gerek yok.

Uğraşıp yeterince verim alamayabilirsin.keza nerde yaparsa yapılsın 1-1,5 sene içinde güneşde vs dış ortamda eski sarımtırak rengine geri dönüyor...

Kol atmıyor ise değiştirmek en mantıklısı,gerçi sağlam olanda nasıl bir mekanizması var ise çatır çutur geçişleri var.eziyet çekiyormuş gibi...

İç kapı açma kollarını kendin değiştirebilirsin.

Tek vida tutuyor.

• attci kullanıcısına yanıt
    cevaplar için çok teşekkür ederim.

sinyal kolu illa değişecek yani başka tamiri yok mudur? pasta cile için polisaj makinası alayım diyorum internetten kendim yaparım ayda bir.

birde aldığım arkadaş amerikan park ve xenon far yaptırmış arabaya muayene öncesi iptal et dedi bunları umarım sorun çıkmaz muayenede
  • 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.