Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.864
Cevap
80
Favori
1.592.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benzin . karışık şehir dışı daha fazla km de 33krş
  • kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    Eskişehir de yaşıyorsunuz galiba gayet iyi 7 lt lpg.
  • attci kullanıcısına yanıt
    Benim de 9-10 LT yi buldu kışlık lastiklerle birlikte. Yazın 8.5 yakıyordu en fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h4rml3ss -- 31 Aralık 2016; 12:40:52 >
  • 1999 model clio 1.6 rte 90bg 4 ileri otomatik var; yaklaşık 2 ay olacak alalı.

son soğuklarda dahil 90 tllik opet den alınan lpg ile 240 km şehir içi gitti ve bitti. lpg ayarı yaptırdım bakalım değişme olacak mı
  • SATILIK TEMIZ ARAYAN 129 BINDE KOMPLE BOYALI UYGUN FIYAT ACILL FULLL RXT LPG 4 LASTIK YENIhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-gelen-alir-380268883/detay
  • 1,4 16v 2001 model sedan için lpg'ye en uygun buji hangisidir arkadaşlar...
  • Arkadaşlar Arabalarınızın kalorifer sistemi nasıl; benim araç da üfleme güçsüz gibi normalde de böyle güçsüz mü sizlerin arabalarında ?
    Aslında ısınma var ,ısınma olmasına rağmen 4.kademeye getiriyorum eh işte denilebilir ama bu bile 1-2 kademede çalışan arabalar kadar ancak üflüyor.

Bugün Polen Filtresini baktım; söktüm bayağı kirlenmiş berbat olmuş.
    10 TL ye yenisini aldım kendim taktım yerine.
    daha gözlemleyemedim ne derece fark olur bilemem.

Normalde de Clio2 lerin kalorifer üfleme şiddeti zayıf mıdır ? sizlerde durum nasıl... CLIO II SAHİPLERİ

polen filtresini defalarca değiştim üfleme de bir faydasını görmedim sadece pis koku varsa o geçiyor. Aynı sıkıntı bende de var üfleme çok yetersiz 1980 model Taunusum daha iyi üflüyordu :)
  • Herkese merhabalar. 2005 model clio ii 1,2 hb aracım satılıktır. model yükseltmek maksatlı satıyorum. henüz resimlerini çekmedim. yarın güzelce yıkatıp çekeceğim inşallah :) yer tekirdağ merkez. aracı istediğiniz yere gösterebilirsiniz. malum siteye koyunca ilan linkini paylaşırım.
  • Arkadaşlar kolçak konusunda lütfen yardımcı olun. Ne kadar aradıysam uygun bir kol dayama bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Clio için üniversal diye tabir edilen kolçak işini görecektir..

Clioda iki koltuk arası dar, iki tip var sen dar olanı seçeceksin...

Kolçak biraz yükselte kalıyor alışana kadar biraz sıkıntı yaşarsın ancak. Ergonomisi çok iyi olmuyor biraz yüksekte kalıyor kolçak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  CLIO II SAHİPLERİ

1.4 16v rxt acik hava filtresi onerirmisiniz soyle kukreye kukreye gidelim

bide bu internette satilanlarin kafasi orjinal hava filtresinin borusuna uyarmi

• orjinal ve yan sanayi yedek parçalarınızı pars oto yedek ten temin edebilirsiniz kapıda ödeme ile
  • Merhaba, 1999 model, 1.6 motor , benzinli, otomatik vites, clio 2 araç. Şehir içi kısa mesafe kullanimda 100 km de 16 lt benzin tüketiyor. Km de 90 kuruş yakıyor.

Kısa mesafeli kullanım bile olsa, yakıt çok değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

Merhaba, 1999 model, 1.6 motor , benzinli, otomatik vites, clio 2 araç. Şehir içi kısa mesafe kullanimda 100 km de 16 lt benzin tüketiyor. Km de 90 kuruş yakıyor.

Kısa mesafeli kullanım bile olsa, yakıt çok değilmi?

Fabrika değeri 10.5Lt / 100km için.

10-12Lt civarı tüketim normal sayılabilir ama 16 fazla gibi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamün Aleyküm benim araçta şöyle bir sıkıntı oldu gider iken ısıtma bujisi lambası kendiliğinden yanıyor özellikle rampa çıkarken gaza yüklenince sebebi ne olabilir araştırdım baya egr valfinden şüpheleniyorum birde ön takımdan ses geliyor sanayiye gittiğim zaman salıncakların değişmesi gerekiyor mu yoksa sadece salıncak burçlarını değiştirmek kafi mi teşekkürler.
    Aracım 2004 clio 1.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selman3460 -- 8 Şubat 2017; 10:58:8 >
    Takipteyim güzel bir Kolçak bulursanız paylaşırsanız sevinirim bende taktırmayı düşünüyorum araca abes kaçmayacak birşey

• selman3460 S kullanıcısına yanıt
    Konu içi arama yaparsanız bilgisayardan ilk sayfalarda konuşulmuştu

• Arkadaşlar Clio II 2001 model 1.4 rna aracim var. Bagaj kapagını sadece anahtarla açabiliyorum ve bu artık sorun olmaya başladı. Avmlere girerken falan Ankara da epey sıkıntı oluyor.

Bu bagaj kapağı icin farklı çözümler üretmek mümkün müdür?

Iceriye düğme ya da kumanda üzerinden. Nasıl yapılabilir daha önce böyle bir uygulama yapan oldu mu aracına. Üs modellerdeki gibi düğmeli içerden ya da kumandadan kilitleyip açmak mümkün müdür?

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.