Şimdi Ara

click sesinden kurtulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • klasörler arasında dolaşırken, her tıkladığınızda windowsun verdiği click sesi vardır ya sinir bozucu, onu nasıl kapatabiliyoruz...

• Denetim masasından "ses efekti ve ses aygıtları" nı aç. Ses efekti sekmesi altındaki "ses düzeni" nden "sessiz" e al. tamam de tüm windows sesleri kapatılır. windows açılış ve kapanış sesleri dahil.
  • Sadece o tık tık sesini iptal etmek istiyorsan,
    denetim masası > ses efekti ve ses aygıtları > ses efekti
    Buradaki listede aşağılarda bir yerde windows gezgini başlığı altında "dolaşmayı başlat" var. Onun işaretini kaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 8 Ekim 2007; 16:58:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: caadas

Sadece o tık tık sesini iptal etmek istiyorsan,
    denetim masası > ses efekti ve ses aygıtları > ses efekti
    Buradaki listede aşağılarda bir yerde windows gezgini başlığı altında "dolaşmayı başlat" var. Onun işaretini kaldır.

işte bu kadar, harikasın dostum!
  • Cidden çok saolun ya ben de bu sese kıl oluyodum.
  • Allah allah herkes gıcık herhalde. Ben severim o sesi yau. Gilbert, iki gündür beni utandırıyorsun. Bak aynısını ANUBIS'te söylemiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: caadas

Allah allah herkes gıcık herhalde. Ben severim o sesi yau. Gilbert, iki gündür beni utandırıyorsun. Bak aynısını ANUBIS'te söylemiş.
    />

Ben @gilbert' in istediğinden fazlasını söylemiştim. Bu şekilde az da olsa bir performans artışı da sağlar diye. Bende de bütün Windows sesleri kapalıdır. Ayrıca cevapladığım konularda (sorun çözebiliyorsa) teşekkür beklemeden (diğer her arkadaşım gibi) bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ancak @caadas arkadaşıma düşüncesinden dolayı ayrıca TEŞEKKÜR EDERİM.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.