Şimdi Ara

Classlardaki değişiklikler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Classlardaki değişikler ile ilgili şuana kadar ki izlenimleriniz, olumlu, olumsuz düşünceleriniz nelerdir?

• 100 ve healer spec olarak disc pri-paladin iyi shamanı denemedim, resto druid eh işte ortalarda gibi, monk çöp olmuş hiç hoş değil.

Dps olarak frost dk hayvani, warrior dengesiz gözüktü gözüme.

Gerçi bu yazdıklarımın alayı değişir 6.1.0 ile oda ayrı bir durum sözün özü şuan durum pvp açısından çok dengesiz tabi bu her pakedin başında bu şekilde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De get -- 25 Kasım 2014; 17:04:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: De get

100 ve healer spec olarak disc pri-paladin iyi shamanı denemedim, resto druid eh işte ortalarda gibi, monk çöp olmuş hiç hoş değil.

Gerçi bu yazdıklarımın alayı değişir 6.1.0 ile oda ayrı bir durum sözün özü şuan durum pvp açısından çok dengesiz tabi bu her pakedin başında bu şekilde oluyor.

Ret pala , fire mage ve affilock hakkında düsünceleriniz nelerdir yeniden birine baslamak istiyorum karar veremedim.Şuan arms warrior oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requate -- 25 Kasım 2014; 19:11:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requate

quote:

Orijinalden alıntı: De get

100 ve healer spec olarak disc pri-paladin iyi shamanı denemedim, resto druid eh işte ortalarda gibi, monk çöp olmuş hiç hoş değil.

Ret pala , fire mage ve affilock hakkında düsünceleriniz nelerdir yeniden birine baslamak istiyorum karar veremedim.Şuan arms warrior oynuyorum

Alıntıları Göster
    ret pala ve fury dpste zirvedeler hep ben bunu gördüm sürekli

• quote:

Orijinalden alıntı: iMKoP

ret pala ve fury dpste zirvedeler hep ben bunu gördüm sürekli

Alıntıları Göster
    Elemental Shaman bir tarafımı yırtıyorum gene bizim guilddekileri geçemiyorum, mm hunter, frost mage, fury warrior.
  • US serverları için 25 itibari ile elemental bufflandı , bizede belir bir gün sonra . elementallere hayrılı olsun pve için güzel haber .ama pvpciler dikkat etsin şanslı bir lava burst ile çok canlar yakabilir.

l
    Chain Lightning 20%
    Lava Burst 35%
    daha fazla hazar vericek artık

Lava Burst critical strike oranına göre fazladan multistrike atma şansı var . yani 3 tane multistrike a kadar atabiliyor artık (2 tanesi normal multistrike tan 1 taneside bu yeni mekanikten )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will

US serverları için 25 itibari ile elemental bufflandı , bizede belir bir gün sonra . elementallere hayrılı olsun pve için güzel haber .ama pvpciler dikkat etsin şanslı bir lava burst ile çok canlar yakabilir.

l
    Chain Lightning 20%
    Lava Burst 35%

Lava Burst critical strike oranına göre fazladan multistrike atma şansı var . yani 3 tane multistrike a kadar atabiliyor artık (2 tanesi normal multistrike tan 1 taneside bu yeni mekanikten )
    Fury dpsde iyi diyen arkadaşa hiç dgda gladiator warrior denk gelmemiş sanırım. İtemsiz bile ağlatıyorlar. Gerçi nerf geliyor ama yinede warriorun pve dpsde 1 numarası gladiator olacak bu sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will

US serverları için 25 itibari ile elemental bufflandı , bizede belir bir gün sonra . elementallere hayrılı olsun pve için güzel haber .ama pvpciler dikkat etsin şanslı bir lava burst ile çok canlar yakabilir.

l
    Chain Lightning 20%
    Lava Burst 35%

Ooo guzel haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Fury dpsde iyi diyen arkadaşa hiç dgda gladiator warrior denk gelmemiş sanırım. İtemsiz bile ağlatıyorlar. Gerçi nerf geliyor ama yinede warriorun pve dpsde 1 numarası gladiator olacak bu sezon.

işkembe sağlammış
  • quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

quote:

işkembe sağlammış

Senden sağlam olmasın..

http://www.noxxic.com/wow/dps-rankings#BiS,max,1

Verilerle gel bana.. Nerf yedikten sonra tabi ki düşecek ama genede en iyisi gladiator..

• quote:

quote:

quote:

işkembe sağlammış

Senden sağlam olmasın..

http://www.noxxic.com/wow/dps-rankings#BiS,max,1

Verilerle gel bana.. Nerf yedikten sonra tabi ki düşecek ama genede en iyisi gladiator..

Alıntıları Göster
    Veri diye sundukların da sallama :)
    Gladiator pvp spec, pve set bonusu bile yok, yani pve de yeri bile yok.
    Sözü fazla uzatmayacağım bir kaç ay sonra herşey belli olur.
    istersen acc silmesine iddasına girelim?
    Kimin işkembe sağlammış belli olur

• quote:

Veri diye sundukların da sallama :)
    Gladiator pvp spec, pve set bonusu bile yok, yani pve de yeri bile yok.
    Sözü fazla uzatmayacağım bir kaç ay sonra herşey belli olur.
    istersen acc silmesine iddasına girelim?
    Kimin işkembe sağlammış belli olur

Alıntıları Göster
    Adam araştırma özürlü lan.

http://www.wowhead.com/guide=2293/warlords-of-draenor-warrior-changes#set-bonuses

Git bak bakayım orda ne yazıo. Defansif stance ile gladiator stanceın verdiği bonus bile farklı. Shield chargeın ne olduğunu bile bilmiyorsundur eminim. Çünkü araştırma adına nedense hiç uğraşmıyorsun.

Pvp için iyi olduğunun herkes farkında zaten ama pvede de şu an en iyisi olduğununda farkında. Bu aralar nerflenmesi de bundan ötürü. Bundan sonra bir tane bile veri koymadığın sürece atıp tutmalarınla benden cevap alamayacaksın. Çünkü belli ki sadece bi tarafından uyduruyorsun.

• quote:

http://www.wowhead.com/guide=2293/warlords-of-draenor-warrior-changes#set-bonuses

Git bak bakayım orda ne yazıo. Defansif stance ile gladiator stanceın verdiği bonus bile farklı. Shield chargeın ne olduğunu bile bilmiyorsundur eminim. Çünkü araştırma adına nedense hiç uğraşmıyorsun.

Pvp için iyi olduğunun herkes farkında zaten ama pvede de şu an en iyisi olduğununda farkında. Bu aralar nerflenmesi de bundan ötürü. Bundan sonra bir tane bile veri koymadığın sürece atıp tutmalarınla benden cevap alamayacaksın. Çünkü belli ki sadece bi tarafından uyduruyorsun.

lan kelimesini ailenin değerli üyelerine iade ediyorum. Neden ? Terbiyeni eksik vermiş
    Laf geveleme o sundugun datalar sallama oratada raid falan yok.Blizz bile açıkladı ciddiye almıyoruz, datalar yanlış diye Kendi diyorsun nerflenmiş ama hala datalar aynı
    Raidler açılsın gorelım o gladitor warriyi
    Aha yazıyorum buraya acc kapatmasına

• quote:

quote:

lan kelimesini ailenin değerli üyelerine iade ediyorum. Neden ? Terbiyeni eksik vermiş
    Laf geveleme o sundugun datalar sallama oratada raid falan yok.Blizz bile açıkladı ciddiye almıyoruz, datalar yanlış diye Kendi diyorsun nerflenmiş ama hala datalar aynı

Arkadaşım set bonusu yok demişsin. Var mıymış yok muymuş?

Lan kelimesinin sana kullanılmadığını "araştırma özürlü"nün sana kullanıldığını anlayamayacak kadar Türkçe sorunun varsa git Türkçe hocanla konuş.

Bütün büyük guildlerin warrior dpsleri glad dps deniyor şu an. Neden deniyorlar hiç bakmıyor musun? Şu an gladiator nerflendiği halde hala warriorun en iyi pve dps speci. Biraz aç yabancı forumları oku. Ortada raid yokmuşmuş. Sen raid lideri olsan eminim gladiator tank speci diyip raide almazsın. Bir gün karşına geçer bir gladiator önüne koyar gerçekleri.

Önümüzdeki paketlerde ya da nerf bufflarda ne olur bilemem ama şu anki verilere göre glad en iyi dps warrior için. He benim oyun tarzıma uymuyor beceremiyorum diyorsan başka. Herkes en iyi oynayabildiği speci oynamalı. Ben warrior değilim ama raid lideri olarak arkadaşlarıma her zaman en iyi speci önermeliyim ve oyunun gerçeklerini bilmeliyim. Hangi classın hangi dpsi yapabileceğini bilmezsem o raidde objektif değerlendirme yapamam. Bunun için araştırma önemli.

Liseli ergen gibi iddiaları boşverde benden bişeyler kapmaya bak.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım set bonusu yok demişsin. Var mıymış yok muymuş?

Lan kelimesinin sana kullanılmadığını "araştırma özürlü"nün sana kullanıldığını anlayamayacak kadar Türkçe sorunun varsa git Türkçe hocanla konuş.

Bütün büyük guildlerin warrior dpsleri glad dps deniyor şu an. Neden deniyorlar hiç bakmıyor musun? Şu an gladiator nerflendiği halde hala warriorun en iyi pve dps speci. Biraz aç yabancı forumları oku. Ortada raid yokmuşmuş. Sen raid lideri olsan eminim gladiator tank speci diyip raide almazsın. Bir gün karşına geçer bir gladiator önüne koyar gerçekleri.

Önümüzdeki paketlerde ya da nerf bufflarda ne olur bilemem ama şu anki verilere göre glad en iyi dps warrior için. He benim oyun tarzıma uymuyor beceremiyorum diyorsan başka. Herkes en iyi oynayabildiği speci oynamalı. Ben warrior değilim ama raid lideri olarak arkadaşlarıma her zaman en iyi speci önermeliyim ve oyunun gerçeklerini bilmeliyim. Hangi classın hangi dpsi yapabileceğini bilmezsem o raidde objektif değerlendirme yapamam. Bunun için araştırma önemli.

Liseli ergen gibi iddiaları boşverde benden bişeyler kapmaya bak.

Yahu ben çok boş konuşmayı sevmiyorum.
    Yazdıklarımı ıyı oku o spec pvp için geliştirildi.
    Senin araştırma dediğin noxxic in sallama dataları.
    Buyuk guildler diye bahsettiğin o dataları kaale almıyor.

Uzun lafın kısası bir kaç ay sonra dediklerime geleceksin.
    O eşsiz araştırmalarını yaparken şu anki yorumlarımıda hatırlarsın.

• haunt54 H kullanıcısına yanıt
    Boş konuşmayı sevmiyorsan iddianı destekleyecek tek bir şey koy şuraya.

Pvp için geliştirildiğine dair blue post istiyorum. Yoksa tamamen sallıyorsun demektir bu.

Noxxicin dataları matematiksel datalardır. Belli bir miktar yanlışlıkları elbet olacaktır ama arms, fury ile gladiator arasındaki farkı açıklayacak kadar bir hata olmaz.

Büyük guildler herşeyi dikkate alırlar.

Bir kaç ay sonra insanlar farma bağlayacaklar raidleri. O dönemlerde sırf dps listelerinde kendi isimleri görünsün diye farklı speclerle deli dpsler yapabilirler. Örneğin farm sırasında raid mythic bossu raid %20-25 indirip dps azaltıp fury warrior executele dünyanın en iyi dpsi olabilir. Çünkü o kısımda daha uzun zaman geçirilecek ve warrior daha fazla execute atma fırsatı bulacaktır. Nasıl ilvl listelerinde bis olmayan itemler takıp listelere giriliyorsa farm aşamasında bu tip şeyler olabilir.

Önemli olan progressde kullanılan speclerdir. Bir kaç bossda spec değiştirilebilir ama pure tek target en iyi pve warrior speci şu anlık verilere göre gladiator.

He 1 hafta sonra bir nerf daha yer o zaman işler değişir. Ama şu an için konuşuyoruz.

K.bakma ben mühendisim sadece insanlar öyle düşünüyor diye bazı şeyleri kabul etmemi bekleme. Matematik e insanlardan daha fazla güvenirim.

• Twisting Nether olmuş yine bu konu
  • quote:

Hocam tank'ın aggro kaçırmasına neden olmaz mı bu durum ? Sonuçta prot, buda healer ve tanka fazladan yük vermez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

quote:

Hocam tank'ın aggro kaçırmasına neden olmaz mı bu durum ? Sonuçta prot, buda healer ve tanka fazladan yük vermez mi ?

Gladiator stance threat yaratmaz. Battle stanceın yerine geçiyor. Ve fight içinde değiştirilemez stancedır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aschil

quote:

Gladiator stance threat yaratmaz. Battle stanceın yerine geçiyor. Ve fight içinde değiştirilemez stancedır.

Anladım hocam, bi deneyeyim ben dg de

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.