Şimdi Ara

Clash of Clans Soru-Cevap (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.955
Cevap
55
Favori
174.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarıda atmıstım ama kimse takmadı bugün tekrar değiştirdim bu hali oldu sanki ?

https://store.donanimhaber.com/fa/a3/f4/faa3f41922832ebc157074fbbc836a75.jpg

[sizer=#000066]Clash of Clans Soru-Cevap

• http://clashofclansbuilder.com/ bu siteden bakın.
  • www.clashofclans-tools.com coc builder a benziyor değişik duznler de var
  • www.clashofclans-tools.com coc builder a benziyor de?i?ik duznler de var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar oyuna yeni basladim. Savastan dondukten sonra olmeyen askerlerim yok oluyor. Bu durumu biraz aciklar misiniz?

• Savasa yolladiginiz askerler olsede olmesede geri gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oturum açılamadı hatası alıyorum lütfen yardım edin

• 23 Galibiyetli Aktif Oyunculara Sahip Yaş Ort +30 Gazeller Klanı

kriterlere uyup gelmek isteyen var ise her konuda tecrübelerimizle yardımcı olabiliriz.
  • bu oyunda kupanın herhangi bir önemi var mı? Altın üçten gümüş 2 ye düştüm ganimet uğruna.
  • Köy binam 8 hangi kupa aralığında iyi ganimet bulurum. Bide iyi bir ganimet düzeni lütfen. .

• 200 lük orduyu nasıl basin hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: sherseri.gnc

Köy binam 8 hangi kupa aralığında iyi ganimet bulurum. Bide iyi bir ganimet düzeni lütfen. .

Altın 3 takıl 1400 1500 arası

• quote:

Köy binam 8 hangi kupa aralığında iyi ganimet bulurum. Bide iyi bir ganimet düzeni lütfen. .

Ben sadece okcu kullanıyorum sadece madenlerden savas basina 200 bin altın ve iksir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 123321123321

quote:

Ben sadece okcu kullanıyorum sadece madenlerden savas basina 200 bin altın ve iksir.

Ben sadece okcuyu 1500 ve üstü kupalarda kullaniyorum kaleyede dev aliyorum devlerle savunmayi oyalarken bitiriyorum işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

quote:

Altın 3 takıl 1400 1500 arası

1500-1600 arasi daha iyi kaynak buluyorun. Afk koy bol oluyor ama aldigim saldırılarda iyi oluyor :)

• Herolarda 5 seviye olduğunda gelen özellikle zerk moduna geçip yanlarında okçu ya da barbar çıkıyor tamam.Merak ettiğim şu okçu kraliçenin özelliğinde canı fullenip görünmez oluyor gibi birşey oluyor.Tam olarak bu gelen özellikler nedir?
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    Her iki kahramanda da özel gücü açtığınızda canı belli bir miktar dolduruyor, barbarda öfke büyüsü gibi bir büyü geliyor okçuda belli bir süre görünmez oluyor ve hasar almıyor.
  • Ben altin 3 te yer edinmek istiyorum ozellikle 1490-1550 arası iyi ganimet geliyor ama afk lara saldirdigi için her zaman 1 yıldız yapamiyorum kupam düşüyor köy binası alarak kupa kasmak istiyorum düşünce ama dışarda olan nadir geliyor hızlı kupa kasma yöntemi var mi? Ya da bana tavsiyeniz TH8 ayrıca....

• Yeni basladim nasil kolay seviye atlar altin ve pembe seyden yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

Yeni basladim nasil kolay seviye atlar altin ve pembe seyden yapabilirim

madenleri geri plana atmadan bol yağma yaparak hızını arttırabilirsin ucuz askerlerle bol madeni olan köyleri yağmalayıp kar yapmaya bakacan yeşil taşları sadece inşaatçı için kullan para vermen mümkünse inşaatçıları 5 le bi 40 liralık taş alsan en para ile 20 liraya gelir sana baya hızlandırır ilerlemeni
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.