Şimdi Ara

Clash of Clans Soru-Cevap (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.955
Cevap
55
Favori
174.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef. Google+ bağlantısı yapman gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123321123321 -- 17 Ağustos 2014; 9:28:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 123321123321 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

Yeni basladim nasil kolay seviye atlar altin ve pembe seyden yapabilirim

madenleri geri plana atmadan bol yağma yaparak hızını arttırabilirsin ucuz askerlerle bol madeni olan köyleri yağmalayıp kar yapmaya bakacan yeşil taşları sadece inşaatçı için kullan para vermen mümkünse inşaatçıları 5 le bi 40 liralık taş alsan en para ile 20 liraya gelir sana baya hızlandırır ilerlemeni

enpara ıle 40 tl lık alısverıs otomatık olarak mı 20 tl ye dusmekte ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flood_777

quote:

quote:

madenleri geri plana atmadan bol yağma yaparak hızını arttırabilirsin ucuz askerlerle bol madeni olan köyleri yağmalayıp kar yapmaya bakacan yeşil taşları sadece inşaatçı için kullan para vermen mümkünse inşaatçıları 5 le bi 40 liralık taş alsan en para ile 20 liraya gelir sana baya hızlandırır ilerlemeni

50tl ye kadar steam google wallet harcamalarında ertesi ayın 3. iş günü yarısını geri iade ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 17 Ağustos 2014; 16:57:00 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flood_777

quote:

quote:

50tl ye kadar steam google wallet harcamalarında ertesi ayın 3. iş günü yarısını geri iade ediyor

deneyelım bakalım nasıl olacak =)

• arkadaşlar android cihazdan ios a oyunu aktarmak istiyorum bunu kod yardımıyla yapabiliyoruz bildiğim kadarıyla , aktarırken 2 cihazdada aynı google hesabımı açık olmalı yani aktaracagım ios cihazda da oynuyordum oyunu 25 level falan şimdi aktarırken ios cihazda anroid cihazımda açılı olan google hesabıyla orum mu açmam gerekiyor.yoksa ios cihaz için yeni bir hesap mı almalıyım.
  • Koyde hersey yapabilecegimin en ust seviyesinde artik th gelistirme vakti gelmis olsa gerek :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • köyü nasil sıfırlayabiliyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumda 2 tane googleplay hesabı var biri 90 digeri 58 seviye ama oyunlar arasında degişiklik yaptıgımda silip yenden kuruyorum ve hep böyle 2 hesap arasında gidip geliyorum bunun daha kolay yöntemi var mı
  • Telefonumda 2 tane googleplay hesabı var biri 90 digeri 58 seviye ama oyunlar arasında degişiklik yaptıgımda silip yenden kuruyorum ve hep böyle 2 hesap arasında gidip geliyorum bunun daha kolay yöntemi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

Koyde hersey yapabilecegimin en ust seviyesinde artik th gelistirme vakti gelmis olsa gerek :D

TH geliştirme ne? Bide kaç levelsin
  • Kupamızı 0 yapsak oyunu bırakanların köylerini sömürürmüyüz acaba

• Global nasıl degisir

• gunes46 kullanıcısına yanıt
    Oyun dilini değiştirerek.
  • eto83 kullanıcısına yanıt
    Hayır, çünkü oyunu bırakanların kupası 0 değil ayrıca 200-300 gibi kupalara düştüğünüzde savaş kaybetseniz bile neredeyse hiç kupa azalmıyor.
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    TH, town hall bizde köy binası oluyor.
  • Köyü sıfırlamak silmek mümkün değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Köy satın alma olayı nasıl oluyor? Satın aldığımız köye başka cihazdan girişi engellemek için ne yapılması gerek? Daha önce soruldu ve cevaplandıysa kusura bakmayın fakat bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haroeris kullanıcısına yanıt
    Bir sorum var.Koy binam 6. seviyeden yukselterek 8.seviyeye ciktim.Yani koy binam 7.seviyeye ciktiginda hemen 8.seviyeye yukseltmeye basladim hal boyle oluncada suan koyumu 6.seviyedeki savunmam koruyor buda isimi cok zorlastiriyor.Yol gecen hanina dondu,gelen saldiriyor giden saldiriyor 1M altin biriktirip tesla kulelerimi bile kuramiyorum.Kupa sayimi kasitli olarak 1500 civarindan 400'e dusurdum belki guclu rakipler aramada beni bulamaz diye ama 1-2 guclu kisi saldirmis.Adamlar 40k iksir icin ****rle falan saldiriyorlar,kupa alamiyorlar ama 40k iksir icin deger mi diye soruyorum kendi kendime.Biraz uzun oldu,kisacasi suan ki durumda ne yapmaliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak81s -- 21 Ağustos 2014; 12:04:01 >
  • s.a arkadaşlar gamyunda bütün oyunlarda yüksek puanlı ve yüksek karizmalı nicklerim var isteyenlere verebilirim , ilgilenen arkadaşlar özel mesaj PM atsın...
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.