Şimdi Ara

Clash of Clans Soru-Cevap (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.955
Cevap
55
Favori
174.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://clashofclansbuilder.com/ bu siteden bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haroeris

http://clashofclansbuilder.com/ bu siteden bulabilirsiniz.

Cok teşekkürler hocam hayirli günler :)
  • Teşekkürler sizede.
  • quote:

Teşekkürler sizede.

Bana da taktik verseniz ?:D 6. Seviye b. Binasi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • madsea M kullanıcısına yanıt
    Bol bol savaşın en iyi taktik budur.
  • seviyem 65. köy binam seviye 9. 200 asker kapasitem var. saldırırken nasıl strateji izlemeliyim, hangi askerleri çıkartmalıyım? x-yayı kullananlara saldırmaya çekinir oldum. kupam 2300 bu arada.. şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Öncelikle kupanız bir hayli yüksek bunu belirteyim bunun dışında dev ve şikacıları kullanmanızı şiddetle öneriyorum şifacınız yaşadığı sürece devlerde yaşayacaktır bunu göz önünde bulundurarak saldırılar yapabilirsiniz.
  • Haroeris kullanıcısına yanıt
    rahat rahat o kupa seviyesinde seyrediyorum hocam yani birkaç haftadır 2300 kupadayım. sizce düşürmeli miyim kupamı? saygılar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa 1600-2000 arası sürekli in çık yapsanız daha iyi olacaktır. Ben 118 levelım TH 10. seviye 1600-2000 arası çok iyi ganimetler bulabiliyorum.
  • Haroeris kullanıcısına yanıt
    levelim 40 köy binası 8 bastım köy battımı yoksa zamanla düzelirmi ? bide 930 taş var ağaç keserek kaç günde 1000 olur ? ]
  • cagalagar C kullanıcısına yanıt
    Zamanla düzelir o zaman biraz uzun olabilir, kaç günde olur açıkçası bir fikrim yok ama olacaktır yapmadığınız görevleri yapmaya çalışarak bir an önce taşları alabilirsiniz.
  • arkadaşlar sürekli saldırıyolar altın filan hiç kalmadı ne yapıcam saldırı yememek için yardım yeni başladım
  • ana binayı içeri almak için köyün şeklini yeni değiştirdim pek özenmeden hızlıca yapınca gözüme eksik gözüktü tavsiyesi olan var mı çok yağmaya açık girmesi kolay gözüktü gözüme bu hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 9 Ağustos 2014; 1:36:49 >
  • Hocam global chat i başka bir ulkeye degistirmek için ne yapmak lazım?

• DoguTheKing D kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan oyun dilini degistirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sano kullanıcısına yanıt
    Öyle oluyorsa nedenini bilemiyeceğim bende genelde en yakındaki duvarı patlatıyor patlattıktan sonra içerdeki duvarları onu patlatıyor
  • Bende bi oynayım dedimde yeşil taşları harcamamak lazımmış.hepsini harcadım.sıfırdan nasıl başlarım?silip kuruyorum kaldığı yerden devam ediyor

• Koy duzeni nasil arkadaslar :) gece uyumaya gelmiyor japonlar saldiriyor bide yuksek levellar saldiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Bende bi oynayım dedimde yeşil taşları harcamamak lazımmış.hepsini harcadım.sıfırdan nasıl başlarım?silip kuruyorum kaldığı yerden devam ediyor

Apple ise silemezsiniz. Komple formatlamaniz lazim yada bska bir oyunu cihaziniza aktarmaniz lazim.

• quote:

http://clashofclansbuilder.com/ bu siteden bulabilirsiniz.

Ah birde şu tasarımları direk köyümüze yükleyebilsek.köyü dizmekle uğraşmak oyundan soğutuyor

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.