Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
28
Favori
450.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ben girdim bi şekilde ama bende böyle bir hata veriyor ?
     Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]
  • Elinize sağlık çatır çatır çalışıyor.
  •  Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

Bu hatayı alıyorum, bir de ekran kartınızın son update ni yapın diyor ama zaten güncel daha yükseğini şuan nvidia çıkarmadı :(
  • beni de ekle oyun ilk çıktığından beri telefondan çok şarj yiyor diye pcden oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunkaya

beni de ekle oyun ilk çıktığından beri telefondan çok şarj yiyor diye pcden oynuyorum.

Dostum bi ara android e köy aktarmıştım. Şimdi o köyü nasıl silicem biliyormusun
  • mesajım bulunsun.
  • cihaz ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LMNTRIX -- 3 Eylül 2014; 15:28:53 >
  • Bende Hata Kodu 930 Diye Birsey Cıkıyor.1000 Kere Denedim Olmuyor Hep Hata Kodu 930 Diyor.
  • arkadaşlar bende de sürekli bu hata çıkıyor: rpc:S-7:AEC-0 Sunucudan bilgi alınırken hata oluştu... diye
  • ilk yüklememde olmadı ancak 2.sinde başardım.

• Birisi cevaplar mı hem ceptelefonundan hem pc den istediğimiz zaman oynayabiliyormuyuz androidli cihaz kullanıyorum.
  • İstediğin zaman oynarsin sadece ayni anda oynayamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu programı kullanmaktan tırsıyorum ama çok yararlı bişeye benziyor.
  • benim sorunum biraz farklı ben kurdum oynuyorum ama hesabıma baglayamıyorum oyunu
    Google girişi yap dedigimde tabletinizde google play hizmeti yok google play hizmeti edinin diiyor ama nerden edineceigm laptopla oynuyorum yardımcı olun lütfen
  • bluestacks arama kısmına herhangi bir program arattığında:

çıkması lazım ok tıklayınca google playi kurar
  • Heroes of order OYUNUN YÜKLEDIM BlueStacksten ama oyun ac dıyınce siyah ekran oluo ve tekrar aynı bölüme gönderio beni bunla ilgili bi bilgisi olan varsa yardım edebilir mi Video yükledim sorunumu tam olarak görebilirsiniz.https://store.donanimhaber.com/a6/8c/3d/a68c3d88c32b97a0b1c6fb544e85b5d6.jpg Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]
     Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

• bende de kurdum geldı guel hersey ama arka fon gozukurken ekrandakı sımgeler oyun ıkonları sımsıyah sebebı nedır nasıl çözülür yardım edın acil
  • http://www.youtube.com/watch?v=qJlwUH_FCDI&feature=youtu.be İZLEYİP BU YORUMMA HATANIN NEDEN OLDUGUNU SÖYLER MIISINIZ :s
  • İşlemci sunucu uyumsuz sorununun çaresi var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.