Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
28
Favori
450.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlayamayan arkadaşlar için videolu anlatım

http://www.youtube.com/watch?v=OjbM00AE9eI
  • konu güzelmiş... emeğine sağlık
  • Oldu yaa :) Tabletten kurtuldum :D
  • aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    nasıl apk yükleriz
  • ekran bu şekilde oldu
     Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]
  •  Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]
    arkadaşlar yardim edebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

İşlemci sunucu uyumsuz sorununun çaresi var mıdır?

Nerede? Ne yaparak bu hatayı alıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDarkness QQ

arkadaşlar yardim edebilecek var mı?

AYNI SORUN BENDEDE VAR NE YAPTIYSAM OLMADI
    WİNDOWS XP OLMASINDAN MI KAYNAKLI ACABA ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN YOKMU...???

AKLIMA GELEN TEK ŞEY İŞLEMCİ KALIYOR INTEL PENTİUM(R) DUAL CPU E2180@ 2.00 GHZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackmack77 -- 5 Aralık 2014; 13:57:16 >
  •  Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

ARKADAŞLAR BU İKONLAR SİMSİYAH OLUYOR NASIL DÜZELTİRİM LÜTFEN YARDIM KAFAYI YİCEM YOKSA

• benim pc de xp sp3 kurulu ama calıstıramadım bir turlu :) yarın win 7 veya 8 kurduracagım sırf clash of clans oynayabilmek icin :) kafayı yemek uzereyim.
  • emeğine sağlık çok güzel oldu epey uğraşmıştım anlaşılır bir şekilde anlatmışsın sağlıcakla kal
  • Arkadaş konuyu açan ve konuyu anlatana teşekkür ederim.Ne zamandır internette android oyunları oynama filan programlar bozuk buluyordum düzgün bir tane buldum ve clashı da deneme vaktim oldu sağolasın
  • takip
  • Program iyi güzel de devamlı oyun indirdiğinden midir nedir sürücüde yer kalmadı? Gizli dosyaları göster deyip program data klasöründen bluestacks klasörüne baktım, 14 gb yer kaplıyor. Sileyim dedim ama indirdiği oyunlar falan yok, map ve store diye iki tane dosya var. Bunlar hakkında da bilgim olmadığından silmedim. Program çalışmaz falan bir daha uğraşmayalım.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
  • Güzel konu. Ben şimdi clash oynuyorken bluestacks'a devam etmek için ya 2 dolar öde ya sponsorlu apk indir dedi. Bu normal mi? Tavsiye: kasanlar için game booster 3 öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wadad2015 -- 20 Mart 2015; 21:56:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu indirme işlemi bitmiyor söylenen aşamaları sırası ile yaptım fakat 10 u anlamadım. Neyi yönetici olarak çalıştıracaz o bölümü açıklayabilir misiniz. V e sağ alt kısımdan restart yapın çalışır denmiş ama onu bulamadım restart ikonu nerede? Yardımcı olabilir misiniz.
  • belki çözebilen arkadaşlar olur benim sorunum şöyle

epey forum gezdim ama bulamadım xp sp 3 yüklü ve amd işlemci var
  • bluestacks kurulu bilgisayarımda
    sabah pcyi açtığımda ram kullanımı %80lerde geziniyor bluestacksı çalıştırıyorum %95lere çıkıyor. Bluestacksı kapattığımda %30lara düşüyor tekrar çalıştırdığımda yine %95lere çıkıyor. çok kastırıyor pcyi. ama uygulamadalarda herhangi bir problem yok. bu kasmayı nasıl engelleriz bilen var mı?
  • cihazların birinde vpn varsa da olmuyor arkadaşlar
  • aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    merhaba sımdı bende kurdum clashda gırdımde ban sebebi falan degil demi bı sıkıntı çıkmaz ?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.