Şimdi Ara

Clash Of Clans Başında Olmadan Sürekli Online Kalabilmek [Resimli Anlatım] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
14
Favori
70.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, öncelikle eline sağlık fakat linkler çalışmıyor ilgilenirsen sevinirim.
  • hocam win 8 de çalıştıramadım ac tool u napacaz ? mause çalışıyor blue falan ama ac kafası gidiyor yokmu win8 için sürümü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

Peki ya buna care var mi

Clash Of Clans Başında Olmadan Sürekli Online Kalabilmek [Resimli Anlatım]

Arkadaşın sorduğu bu sorunun çözümü yok sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MayKiii

Çok teşekkür ederim hocam. İlerleyen aşamalarda bunu kullanmak isterim. Anlatım için ayrıca teşekkürler.
    niye o kadar tribe girdin ki

http://www.tamindir.com/autoclick-mouse-auto-clicker/ indirin bunu kurun orta sekme repeat mode loop until I stop it tıkla record tıkla kaç tıklama yapıcaksan ayarla onları repeat de tamam.

NOT: durdurmak için sol alt+s tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montolivo_9 -- 3 Mayıs 2014; 3:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: montolivo_9

niye o kadar tribe girdin ki

http://www.tamindir.com/autoclick-mouse-auto-clicker/ indirin bunu kurun orta sekme repeat mode loop until I stop it tıkla record tıkla kaç tıklama yapıcaksan ayarla onları repeat de tamam.

NOT: durdurmak için sol alt+s tıkla

Tribe girmeyi seviyorum diyelim.
  • soru sormuştum :)
  • aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.benim sorunum tekarlamaması.bir kere hareket ediyor sonra etmiyor.neyi eksik yaptım

edit:sorunu çözdüm.eksik yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnevel92 -- 5 Mayıs 2014; 14:41:06 >
  • bir oyun için pc yi saatlerce açık bırakmak bana dokanir açıkçası, bence haramdır. onun yerine koy binanizi dışarda bırakarak 12 saat kalkan kazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esas hesabı aktarmak için ayarlardan giriyorum. Önce google+ hesabımda online olmam gerekiyor. Onda online olmak için klikleyince açılıyor gibi olmaya başlayıp program kilitleniyor. Kapat aç yapıyorum yeniden deniyorum yine kilitleniyor. Nasıl çözebilirim?

(Yeni google hesabı açmıştım programı kurarken ve Win8 kullanıyorum.)
  • sadece ghost mouse ile yapabiliyorsunuz. Ghost mouse ile hareketi kaydettikten sonra bir dosya oluşturuyor o dosyayı açıp alttan 2-3 satırı silip tüm değerleri kopyalayıp ctrl+v basılı tutun sonra kaydet diyip ghost mouse çalıştırıın. sürekli yaptıgınız hareketleri başa sarıp yenileyecek.
  • kardesim ac tool koydugun dosya calısmıyor. sitede dosya yok diyor
  • beyler kolayı var bunun blue stacks ı kurduktan sonra herhangi bir mouse clicker ı açın ve mousu oyunu yenileme mesajının geleceği yere koyun olay bitti

• X7 mouseler ile daha kolay yapabilirsiniz.

• Şu oyunuda berbat etmeyin, ne olcak yani ganimetiniz çalınıyorsa, oyunun asıl cilvesi bu.
  • Hocam link kırık...
  • AquarciL A kullanıcısına yanıt
    Auto mouse click yaz google milyonlarca Program var onu sürekli madenlerin üstüne koy hazır

• Telefondada böyle birşey varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programın sonunda bi hata veriyo nasıl halletcez bi yardımcı olur musunuz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRŞ-ı aZaM

(BlueStacks ile Oyuna Bilgisayardan Bağlanmak hakkındaki konumuza bakmak için TIKLAYINIZ)

Merhaba arkadaşlar. Ben aRŞ-ı aZaM. Bugün sizlere kendi yöntemin olan ve ismini "Ganimet Kaçırma" olarak nilendirdiğim yöntemi paylaşacağım. Unutmayın ki bu yöntem bilgisayar üzerinden BlueStacks + Ghost Mouse ve AC Tool isimli programlar aracılığıyla yapılmaktadır. Oyunun dataları ile ilgili müdahalede bulunmadığımız için herhangi bir şekilde hile sayılıp hesap kapatılması sorunuyla karşılaşmamaktayız.

Peki bu yöntemi neden uygulamalıyız şeklinde ki sorulara cevaplar arayalım.

+Herkesin bildiği gibi inşaatçılarımız (yani işçilerimiz) belirli süreler aralığıyla boşalmaktadır. Oyuna yeni başlayan oyuncularda inşaatçı sayısı daha az olmakla birlikte, gerek görev gerekse taş alarak bu sayıyı arttırmaktayız. İnşaatçılarımızın boşalmasına yakın zamanlarda kalkanımızın tükenmesi, ganimet depolarımızın dolması ve bazı nedenlerden dolayı işimizin çıkması nedeniyle oyun ile ilgilenememekteyiz. Bu tarz zamanlarda köyümüze baskın yapılmakta ve ganimetimizin vazgeçilemez bir bölümü çalınmaktadır. Bu gibi durumlarda keşke işçim boşalıncaya kadar bekleseydim ve ganimetimi kaptırmasaydım gibi cümleler kurmuşuzdur. İşte burada altına imzamı güvenle atabileceğim tamamen bana ait olan bir yöntemi sizlerle paylaşma kararı aldım. Ancak şunu unutmayalım ki programlar bana ait değildir. Sadece tecrübelerim sonucu kullandığım programları ortak bir noktada birleştirerek Clash Of Clans isimli beğenerek oynadığımız oyuna adapte ettim. Adımları takip ettiğinizde aslında ne kadar kolay olduğunu sizlerde göreceksiniz.

Peki bu yöntemimizin ne gibi bir dezavantajları var onlardan bahsedelim.
    -Yöntemi kullanabilmek için bilgisayarımız açık kalmalı ve hiçbir şekilde kullanmamalıyız. (Müzik dinlemek dışında :))Peki bunu neden yapamıyoruz. Çünkü belirttiğim BlueStacks ve Ghost Mouse isimli programları diğer programların önünde kullanmamız gerekmektedir. Bu şekilde olmazsa oyunda aktif bir şekilde gözükmemiz mümkün değil.
    -Programlar aktif bir şekilde çalıştığı için bilgisayarımızın ekranını karartamayıp, kapatamamaktayız. (Başlat>Denetim Masası>Güç Seçenekleri>Bilgisayarın Uyku Moduna Geçme Ayarları bölümünden bahsetmekteyim.)

Şimdi yöntemimizin anlatımına geçiyorum.

Gerekli programlar;
    -Ghost Mouse (İşletim sisteminize uygun olanı indiriniz.) Win 7 Kullananlar linkteki setup dosyasını indirebilirler. Win 7 dışında bir işletim sistemi kullanıyorsanız uygun olanı indirmeniz gerekmektedir. TIKLA
    Dosya Şifresi: arsiazam.tk
    -Ac Tool Macro Programı TIKLAYINIZ.

1.ADIM
    -Öncelikle BlueStacks ile oyuna giriş yapıyorsunuz.

2.ADIM
    -Giriş yaptıktan sonra Ghots Mouse isimli programı kurup açıyoruz.
    -Record(kırmızı) tuşuna basıp mouse ile oyunu aşağı ve yukarı hareket ettiriyoruz.

3.ADIM
    -Oyunu aşağı yukarı hareket ettirdikten sonra stop(siyah) tuşuna basarak mouse kombinasyonunu kaydediyoruz.

4.ADIM
    -Ghost Mouse ayarlarını yapmak için Options>Playback>Speed yolunu takip edip speed yani hızı 3x e getiriyoruz.

5.ADIM
    -Ac tool isimli programı kuruyoruz. (Açmanıza gerek yok)Ardından aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indirip içerisinden çıkan dosyayı açıyoruz.
    TIKLA
    Dosya Şifresi: 42konya.10tl.net

6.ADIM
    -Ac Tool ayarlarını yapmamız gerekiyor.
    -Yukarıdaki menüden Editor>Preferences yolunu takip ediyoruz.

7.ADIM
    -6. adımdaki yolu takip ettiğimizde karşımıza bir pencere çıkacak buradan Global HotKeys bölümüne geçiş yapıyoruz.
    -Buradan macromuzun başlatma ve durdurma ayarlarını yapacağız.
    -Resimde gösterilenleri takip ediyoruz. Burada Start-Pause-Resume Macro kısmının yanında bulunan kutucuğa tıklayıp klavyemizden "+" tuşuna tıklıyoruz. Bu şekilde + tuşuna bastığımızda macromuz aktif olacaktır.
    -Daha sonra Stop Macro'nun yanında bulunan kutucuğa tıklayıp klavyemizden "-" tuşuna basıyoruz. Macro ile işimiz bittiğinde "-" tuşuna bastığımızda macroyu kapatabileceğiz.

8.ADIM
    -İşlemlerimiz tamamlanmak üzere. Ac Tool dan açtığımız pencereyi kapatıyoruz ve Ac Tool ile Ghots Mouse'u aşağı indiriyoruz. Oyunumuzu öne getiriyoruz.

9.ADIM
    -Oyunun online kalmasını istediğimizde + tuşuna basıyoruz ve 15 saniye aralıklarla oyunu hareket ettirmeye başlıyor. Bu şekilde hareketsiz kalıp oyundan düşmeyi engellemiş oluyoruz. Bu süreçte bilgisayarımız açık ve oyununda üstte olması gerekmektedir.

İstek üzerine videolu anlatım ekliyorum. Çok fazla iyi bir anlatım olmasa da işe yarar niteliktedir.

http://www.youtube.com/watch?v=sHOCpb8wEAI&feature=youtu.be

Guzel rehber tebrik ederim. Ben aynisini yaklasik bir ay once kendim yapmistim, yaklasik 10 saat kadar bi sure (geceden sabaha) gecti ve sabah kalktigimda saliri almistim yani oyunda online kalamamisim.. yatmadan once bir saat kadar pc yi bu sekilde acik birakip denedim oyundan dusmemistim fakat gece nolduysa bi sekilde saldiri almisim. Ben de sinirlenip bidaha yapmadim :)

• arkadaşlar oyunda maksimum online durabilecegimiz süre ne kadar
    ben bu şekilde bırakınca bi süre sonra oyuna 5 dk lıgına falan almıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.