Şimdi Ara

Clash Of Clans Başında Olmadan Sürekli Online Kalabilmek [Resimli Anlatım] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
14
Favori
70.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m4libu

arkadaşlar oyunda maksimum online durabilecegimiz süre ne kadar
    ben bu şekilde bırakınca bi süre sonra oyuna 5 dk lıgına falan almıyor

maximum süre bence değişebiliyor. geçen cumadan beri oyun açık hala atmadı beni :) Bazen de 1 gün açık kalıyor sabah geldiğimde hata vermiş oluyor tabi o sırada adamlar bana saldırmış oluyorlar :)

Clash Of Clans Başında Olmadan Sürekli Online Kalabilmek [Resimli Anlatım]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeeHot -- 21 Temmuz 2014; 17:53:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NeeHot

quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

arkadaşlar oyunda maksimum online durabilecegimiz süre ne kadar
    ben bu şekilde bırakınca bi süre sonra oyuna 5 dk lıgına falan almıyor

maximum süre bence değişebiliyor. geçen cumadan beri oyun açık hala atmadı beni :) Bazen de 1 gün açık kalıyor sabah geldiğimde hata vermiş oluyor tabi o sırada adamlar bana saldırmış oluyorlar :)

Clash Of Clans Başında Olmadan Sürekli Online Kalabilmek [Resimli Anlatım]

oyundan attıktan sonra tekrar oyuna giriyormu programla ?
    askerlerin dinlensin dedikten sonra hiç denemedim :)

• @m4libu giriyorum sıkıntı olmuyor ama sizinde dediğiniz gibi uzun süredir oyunda olduğunuzdan askerleriniz biraz dinlensin diyor :) Bluestack programramına ara sıra reklam giriyor sinir oluyorum ya bir kaç kerede onun yüzünden saldırı yemiştim.
  • Arkadaslar@aRŞ-ı aZaM acctoll hata werıyor ghostmause kayıp yapıp masaustune atıyorum scrıpı dha snra acctolla open tıklayım yapmıs oldugum scrpı ısaretlıyorum dha sonra hotkey bolumunden + - tıkladıgım da bu hatayı alıyorum cıldırdım artık yardımcı olabılırmısın

Error: Invalıd format for line: (Delay 0.04)
    Moduler:wwwwwww.rms Line:1

ww.rms ghost mause dosyasının adı ndn bole bı hata verıyor yardımcı olurmusun sureklı yenı kayıp yapıyorum programı sılıp tekrar yukluyorum aynı hatayı werıyor yardım lutfen ??? @aRŞ-ı aZaM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmzhsn -- 26 Temmuz 2014; 4:10:24 >
  • @cmzhsn kardeşim konuda geçen mause programını kullanmıyorum ben. o yüzden bir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeeHot

@cmzhsn kardeşim konuda geçen mause programını kullanmıyorum ben. o yüzden bir fikrim yok.

başkan kullandıgın program falan warmı warsa yardımcı olurmusun bı skılde ekranı karatmamam lazım tsk edıyorum bu arada
  • İSTEYEN EN basititin den şöyle yapsın Cok Free Auto Clicker kursun oyuna girsin blustack ile ctrl d yaptın click hızı da 2second olsun durmadan tek tık yapsın yine oyundan atmaz

ha birde VMware workstation kurun sanal pc yani pencere içinde ayrı bi windows kurun onu bu ayrı pc de yapın kendi pcnizdede istedignizi gibi takılın ben böyle yapıyorum vlaha
    .D
  • Merhaba

Bende free auto clicker ile oyunu açıyorum. Oyunda ileri geri scroll yaptırıyorum, objeleri tıklatıyorum vs...fakat 10 dk sona gelip baktığımda Orda biri varmı, hareket tespit edilemedi diye oyundan çıkarıldığımı görüyorum..

Yeni bi update mi yapıldı, yada algılıyormu artık böyle mouse lu hileleri?
  • aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    Hocam link kırık lütfen düzeltin.
  • aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    s.a 5. adımdaki linkte dosya bulunamıyor. o dosyayı tekrar yükler misiniz?
  • Aşağıdaki sitede oyunun üste olmasına gerek olmadan oyunu açık tutabiliyorsunuz.

http://izmirteknikdestek.com/seo.asp?url=/_icerik_276_1_Clash_of_Clans_Kalkan_Hilesi.html
  • ölü link gerek yok

SetActiveWindow Asheron's Call
    CommandDelay 15
    ObjVar 15
    // put first skill in first slot and //
    //second on second slot,etc...//

// Note:This macro is for Assassins only //

Procedure ComboItUP
    keydown {F6} 15 sec

end

while 1=1
    call ComboItUP
    end

bunu kopyalayıp yapıştırın sonra kaydedin , masaüstüne atın ..buradan çalıştırın programı..
  • mouse cklick yazılımlarına ihtiyaç yok çünkü bunlar varken pc yi başka iş için kullanılamıyor.
    ben marketten "clan guard" uygulamasıı kullanıyorum. guard my city dedinizmi tamam isterseniz arka plana atın çalışsın dursun.
  • Android telefonlar için;

ClanGuard
    Google Playden indirip kullanabilirsiniz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smit.clanguard&hl=tr

8 Saat açık kalıyor. 8 saat sonra supercell sunucuları uzun sure açık olduğun için bağlantıyı kesiyor. Auto start yapıyorsunuz 8 saat 5-10 dk sonraya kuruyorsunuz. Oyun 8 saat sonra kapanıp 5-10 dk sonra tekrar açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan8001 -- 3 Ocak 2015; 10:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan8001

Android telefonlar için;

ClanGuard

8 Saat açık kalıyor. 8 saat sonra supercell sunucuları uzun sure açık olduğun için bağlantıyı kesiyor. Auto start yapıyorsunuz 8 saat 5-10 dk sonraya kuruyorsunuz. Oyun 8 saat sonra kapanıp 5-10 dk sonra tekrar açılacaktır.

şimdi denedim ama bir işe yaramadı

• Anlatımın İçin Teşekkürler peki süpercell yakaladı bizi hesap kapanma gibi durum var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

quote:

Orijinalden alıntı: metehan8001

Android telefonlar için;

ClanGuard

şimdi denedim ama bir işe yaramadı

Aynen işe yaramıyor ya da biz kullanamadık...

• Linkler Ölü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piyanist-Mustafa

İSTEYEN EN basititin den şöyle yapsın Cok Free Auto Clicker kursun oyuna girsin blustack ile ctrl d yaptın click hızı da 2second olsun durmadan tek tık yapsın yine oyundan atmaz

ha birde VMware workstation kurun sanal pc yani pencere içinde ayrı bi windows kurun onu bu ayrı pc de yapın kendi pcnizdede istedignizi gibi takılın ben böyle yapıyorum vlaha
    .D

bende konuyu gördüm direk sanal makina kurulumu yapın p.cyide kullanmak mümkün olur yazacaktım yorumunuzu gördüm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.