Şimdi Ara

ÇİZİK GİDERİCİ GÜÇLÜ CİLA (SONAX) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
81.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: COLEM@N

ÇİZİK GİDERİCİ GÜÇLÜ CİLA - 250 ML

ÇİZİK GİDERİCİ GÜÇLÜ CİLA (SONAX)

Arkadaşlar bu cila nasıl sizce. Aldım fakat henüz kullanmadım. Kullanım şekli nasıl oluyor bi fikriniz varmı. Bilen veya kullanan varsa söylermi lütfen nasıl kullanılacağını.

aynısından bende kullandım. pek faydasını görmedim. hatta hiç görmedim. formula1 konusundada olumlu yorumlar okudum ama denemedim. dediğim gibi sonax bir işe yaramadı. praktikterdeki yetkili tırnagınızla kontrol edin derin çizik değilse kapatır dedi ama işe yaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatempro

quote:

Orjinalden alıntı: COLEM@N

Arkadaşlar bu cila nasıl sizce. Aldım fakat henüz kullanmadım. Kullanım şekli nasıl oluyor bi fikriniz varmı. Bilen veya kullanan varsa söylermi lütfen nasıl kullanılacağını.

aynısından bende kullandım. pek faydasını görmedim. hatta hiç görmedim. formula1 konusundada olumlu yorumlar okudum ama denemedim. dediğim gibi sonax bir işe yaramadı. praktikterdeki yetkili tırnagınızla kontrol edin derin çizik değilse kapatır dedi ama işe yaramadı.

iyide abicim cila çizikler için değil boyayı korumak için yüzeysel bir film tabakası oluşturuyor. çizikler olduğu gibi kalır. benim arabadada var var çizikler...

• quote:

Orijinalden alıntı: COLEM@N

bana pek inandırıcı gelmiyor ama... birde bunların kalem versiyonu vardı =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gölge_SakaL

quote:

bana pek inandırıcı gelmiyor ama... birde bunların kalem versiyonu vardı =)

Kalem versiyonu hikaye hiç bir işe yaramıyo. Sonax değilde formula 1 tercih edilmelidir.

• ben bundan kullandım gayette memnun kaldım zaten cila aracı ayna gibi prlattı..
    ama derin çizikleri gidermedi derin olmayanları çok iyi kapattı ben memnunum ama daha iyi ürünler kullanılarak daha iyi sonuçlar alınabilir..

araçta bu ciladan 1 saat sonrası..

• Ovvvv maşallah driftking_48 maşallah ayna gibi parladı güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle;
    hiç cila kullanmadım nasıl birşey olduğunu bilmiyorumda turtle max öneriyorlar
    sonax ile turtle arasında kaldım kararsızım, fikriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakmakmehmet2001

Ovvvv maşallah driftking_48 maşallah ayna gibi parladı güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle;
    hiç cila kullanmadım nasıl birşey olduğunu bilmiyorumda turtle max öneriyorlar
    sonax ile turtle arasında kaldım kararsızım, fikriniz var mı?

turtle hakkında bir bilgim yok ama ben sonaxın bu ürününden memnun kaldım sonuç ortada..
    ama turtle daha iyi bir ürünse daha iyi sonuçlar alınabilir..
    mesela benim kapatamadığım ağaç dallarından kaynaklanan çizikleri kapatabilir daha yi bir ürünse...ben istediğim sonucu aldım ama bir kaç yerde kapatamadığım hafif çizikler kaldı..
    teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: driftking_48

ben bundan kullandım gayette memnun kaldım zaten cila aracı ayna gibi prlattı..
    ama derin çizikleri gidermedi derin olmayanları çok iyi kapattı ben memnunum ama daha iyi ürünler kullanılarak daha iyi sonuçlar alınabilir..

araçta bu ciladan 1 saat sonrası..

waayy ayna gibi olmuş arkadaş allah kaza bela vermesin. Bu sadece cilamı yoksa pastalımı ??

• eyv. kardeş.. bendeki sadece cila pastalısı varmı bilmiyorum..
    yukarıda dediğim gibi beni memnun etti fiyatıda uygun 12 tlye aldım netten kargo dahil martta almıştım...
  • Merhaba ve Günaydın Arkadaşlar;
    Aracımın çiziklerini aşağıdaki gibi görüyorsunuz mahallenin başı boş o. çocukları gelsin arabayı anahtarla çizsin buda benim bayağıdır canımı sıktı
    arabam 2 aylık
    neyse yeni ve ilk kez aracımı cilalamak istedim ve turtle wax önerdiler AYDIN Kipadan 18 tl'ye aldım
    içinde balmumu karışımı var oldukça iyi koruma yapacağını düşünüyorum. Amerikan malı imiş.
    Arkadaşlar yakın zamanda bu cilayı aracıma uyguladıktan sonra sizinle tekrar resimli paylaşacağım bakalım nasıl olacak
    ve gösterdiğim çizikler ne kadar oranda kaybolacak

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmakmehmet2001

Merhaba ve Günaydın Arkadaşlar;
    Aracımın çiziklerini aşağıdaki gibi görüyorsunuz mahallenin başı boş o. çocukları gelsin arabayı anahtarla çizsin buda benim bayağıdır canımı sıktı
    arabam 2 aylık
    neyse yeni ve ilk kez aracımı cilalamak istedim ve turtle wax önerdiler AYDIN Kipadan 18 tl'ye aldım
    içinde balmumu karışımı var oldukça iyi koruma yapacağını düşünüyorum. Amerikan malı imiş.
    Arkadaşlar yakın zamanda bu cilayı aracıma uyguladıktan sonra sizinle tekrar resimli paylaşacağım bakalım nasıl olacak
    ve gösterdiğim çizikler ne kadar oranda kaybolacak

merakla bekliyorum kardeşim
    bende bugün sonax çizik giderici aldım,bir ara deneyeceğim

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 17:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkagan

Konudaki sonaxın ürünü cila değil pasta. Bence baya işe yarıyor. Benim araçta 3-4 çizik vardı sadece 1ini yok edemedi ona rütuş yapacağım öteki çizikler gayet güzel kapandı.

işte ben ondan aldım, ama kutunun üstünde çizik giderici güçlü cila yazıyor.Boyaya bir zararı olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kernell -- 30 Mayıs 2011; 9:27:51 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 17:17:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kernell

quote:

Konudaki sonaxın ürünü cila değil pasta. Bence baya işe yarıyor. Benim araçta 3-4 çizik vardı sadece 1ini yok edemedi ona rütuş yapacağım öteki çizikler gayet güzel kapandı.

işte ben ondan aldım, ama kutunun üstünde çizik giderici güçlü cila yazıyor.Boyaya bir zararı olur mu acaba?

Yok dostum aynı bölgeye çok fazla miktarda uygulamadığın sürece sorun olmaz.

Bugün bu işlerde usta bir arkadaşıma gittim,olum bu çizik filan gidermez dedi arabayı parlatır sadece,birde geç kirlenir dedi,sonra uygulamaya başladı dediği kılcal çizikleri dahi gidermedi ama süper parladı araç.pasta polisaj yapılması gerekli dedi.acelesi yok dedi daha 10 aylık arabaya pasta atılmaz dedi.2 sene sonra atarız dedi.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 17:15:19 >
  • quote:

bu var bende.uygulama yaklaşık 4-5 saat sürdü ama nafile çizikler var ama araba manyak parladı.çizikleri kapatmıyor sadece belli etmiyor parlamasından dolayı.çok dikkatli bakınca çizikler belli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kernell -- 31 Mayıs 2011; 15:55:22 >

• Ya zaten cila çizikleri gidermez ki pasta kapatır cila parlatır en güzeli tanıdık kaportacı varsa oraya gitmek makine ile 2 dk pasta sürmek para bile almıyolar
  • arkadaşlar aracımda ufak tefek çizikler mevcuttu dün sanayideki boyacıma götürdüm araç kirliydi gözle görünen bir iki çiziği (yüzeysel) bir sıvı ile öylesine bir sildi ve çizikler geçti, sıvıyı da böyle 5 litrelik bir damacanadan döktü, aracı dün yıkattım onun gibi başka çiziklerde mevcut şimdi yine ustaya götürsem para alacak büyük ihtimalle bu sıvının ne olduğunu biliyor musunuz? kendim alıp süreyim diye düşünüyorum ne dersiniz?
  • turtle wax ile 94 model beyaz şahinim gayet güzel parlıyor. alındığından beri toplam abartarak söylüyorum 20 kere oto yıkama görmüştür. boyası matlaşmadı ama kılcal çizikler ve fazla yıkama görmediği için boyada elle dokununca çoook minik pütürcükler var. turtle dan sonra pütürcükler hissedilir derecede azalıyor.
    bence wax araç üstünde nekadar durursa okadar iyi olur diye tahmin ediyorum. bidahaki yapışımda 3-5 saat kadar bırakmayı planlıyorum üstünde.

bu sefer waxtan hariç bider cila uygulayacam waxtan sonra
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.