Şimdi Ara

Citroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
7.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ford fiesta da peynir gibi ekmek gibi satiliyo. Bisey biliyomus gibi kesin konusmayin şurda. 6. Fiestasina binen biri olarak soyluyorum bunu. Maks 1 haftada satmisimdir oncekileri. 2 gunde satilan bile oldu. Fiyatida dusurmeden hatta kazik fiyattan sattigimda oldu Citroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın Citroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt

Ya he he 4 yıl oldu daha 1 adet makyajlı Fiesta görmedik sokakta

Neyse bir Ford fanatiğine ne kadar analtırsan anlat bir şey öğretemezsin

• yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

Arkadaş dogru söylüyor yeni kasayi bilemem ama 2013-2016 arası anında gidiyo Citroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın 

• babajoe99 kullanıcısına yanıt

Hangi araci düşünüyorsun?

Takasa ver gitsin

• Barracud@ kullanıcısına yanıt
    Fiyat yukarı taşındıkca tok satıcılıga gidiliyor unutmamak lazım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

Ben 2004-2016 arasi fiestalardan bahsediyorum. Yeni kasalar 2018ler falan dedigin gibi tipi kaydigi icin pek tutulmadi.

Ben 5 adet 2006 sattim. Suan 2012ye biniyorum yolda cevirenler oluyo satilikmi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 8 Ocak 2022; 16:18:36 >

Önemli olan sarı sitede yazan değil, alıcının verdiği fiyattır. Aynı model 150 bin km altı otomatik benzinli corollaları yakın fiyatlara alabilirken niye biri citroen c4 alsın?

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

Ayn iki ay önce 2013aldim bana da soruyorlar ki benim trend boş 1.25 82 bg ona ragmenCitroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın 

• sana katılıyorum fiyat yüksek diyenlere bakma o fiyattan satarsın 1 hafta sonra +30 bine ilana koyarlar

• egea benzinli alırdım en azından modelli ve az kmli olur

• Citroën sanıldığı kadar konforsuz bir araç değil ama kalitesizlik had safhada arkadaşımda dizel Manuel henüz 100binde var parça boya yok ama tavan güneş yanığı oldu on kaput öyle arabayı iç dış temizletirken tavan döşemesi sokuldu vites topuzu koptu ya 😂 ha motorda zerre hatası yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt

c4 lerin malzeme kalitesi yüksek

• Piyasa durgun benim arkadaşda aracına 300 istiyordu geçen trink sat 188 vermiş soruyorum ne arayan var ne mesaj atan o işler bitti artık insanların alım güçü yerine gelmeden zor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam uzun yıllar C4 kullandım. (2011 benzinli-2012 dizel otomatik 4 yıl üzeri) 2 sene önce 135000 km deki aracımı satıp 30000 km civarı 2016 dizel otomatik Egea aldım ve hala pişmanım. Benim aracım plus paket idi ve gayet donanımlı idi. Ben satarken trink sat 77500 veriyordu ben 85000 e sattım. Şimdi baktım sizin aracın 199999 km (200000 üzeri teklif vermiyor) olanına 195000 gibi bir fiyat vermiş. Bu fiyatın yüzde 10 üzerine rahat satmanız lazım ki bu rakam dediğiniz gibi 215000 yapıyor. Bence de daha fazla düşmeyin hatta aracınızı satmayın sonra ararsınız. :)

• İki tane c4 (2012 ve 2013 model manuel 1.6 hdi confort plus) aracım oldu. Onlardan önce de focus 2.5 aracım vardı. Şu anda da 2018 corolla mds 1.6 aracım var. İlk c4 aracım pert oldu, başka araç bakınırken hesap kitap ettim yine gittim aynı aracın 1 yıl yenisini farklı rengini aldım. Çok mantıklı araçtır o kasa c4ler.

Belki bazı arkadaşlar hadi ordan diyecek ama c4 corolla ya göre birçok konuda üstündü. Özellikle yalıtım ve konsol yerleşim işçiliği konusunda. Hdi motor yüksek torklu, çok az yakan ve arıza vs. yaşatmayan bir motor. Bagajı 408 lt ve çok kullanışlıdır. C sınıfı sedan olan corollada 450lt bagaj var. Cruise control yönetimi bile birçok marka modeldekinden daha kullanışlıdır. Uzun yolda yüksek torkun da yardımıyla vites düşürmeden cruise controlle yüzlerce km katetmişliğim var.

Citroenin 2006 larda picasso araçlarda kullandığı dijital ekranlar zamanında çok eleştirilse de müteakip yıllarda tüm markalar dijital göstergelere geçmeye başladı. Yine 2011 de ülkemize ithal edilen c4 ehdi araçlardaki küçük vites kolu insanlarda "Bu ne lan" dedirtmişti ama şimdi vag grubu başta olmak üzere bazı markalar küçük vites kontrol koluna yer vermeye başladı.

İkinci eli zayıftır evet ama bu araçları bilenler bilir ve alır. Piyasa arabası olan corolla ile farklarını daha çok yazarım da konudan daha fazla sapmayayım.

Bence bu aracı satmaya çalışmayın. Kmsi yüksek de olduğu için satışı çok zor olacaktır. Ancak unutmayın ki şu anki çoğu c sınıfı araçlara göre konforlu ve ekonomik araçtır. Tek dezavantajı tek kavrama robotize şanzımanı olur size. Bendeki c4 ler manuel 92hp likti.

• 2 ay öncesinde ilana koysaydınız daha iyi giderdi diye düşünüyorum. Şu an ikinci el piyasası fren yaptı. Bir de sanırım yüksek km'ye takılıyorlar.

Ona bakarsan 2 sene önce mazda 3 ler çok mantıklı paraya satılıyordu. Araçlar pat pat gidiyordu. Sonra 30 tane araç sahibi birbirini gazlaya gazlaya araç fiyatını aynı model bmw, Mercedes fiyatlarına çektiler. O günden beri satılan mazda çok nadirdir. 30 araç sahibinin yarısı forumlarda “Mazda söyle, Mazda böyle. Binen bilir.” Gazeli okuyor belki satılır diye.

yani demem o ki o fiyatlara inanmayın.

sizin araç 250 binde değil 100 binde olsa sıfır b segment araç parası isteyeceksiniz neredeyse. Ona göre değerlendirin. Gider az kullanılmış b segment alırım 250 bine 250 binde 10 yıllık c4 almam. Zaten hemen herkeste benim gibi düşünüp almaz.

• ARES007 A kullanıcısına yanıt

250 binde az kullanılmış b segment ne alıyorsunuz hocam 2012-2013 b segment alırsın yine

c4 yerine poloya fiestaya binerim diyorsanız saygı duyarım ne diyeyim

c4 sınıfındaki çoğu araçtan iyi bir araba.

Citroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın

Sıradan 3. İlan. 1 dk sürdü.

250 binde c4 almaktan her türlü iyidir. 3 sene binersiniz 100 binde satarsınız.

asil 3 sene sonra 300 binde c4 u kime satacaksınız onu düşünün.

yahut clio 100-120 bine kadar ciddi bir masraf çıkarmaz. C4 un iviri ziviri bozulursa dizel ekonomisi ile ne kadarını karşılar onu hesaplayın.

• Hocam 250 seviyesine gelince insanlar üstüne az kredi çeker üstüne 0 alırım moduna girer doğal olarak. O fiyat aralığında o km zor. Siz piyasa bu diyorsunuz ama o piyasa şu anda hatalı. Kimse satamaz,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.