Şimdi Ara

Citroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
7.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enjektor ve turbo gibi cok pahali parcalari her an gumleyebilir. O yuzden kimse o paralara yanasmaz. Fiyati 170 e cekin cat diye satılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu km'deki dizellere millet öcü gözüyle bakıyor. düşük km dizeller rağbet görüyor değilse benzinli bakılıyor. fiyatı düşürmeniz lazım.

• Benim için 2013 dizelin alınma kriter km si 150.000 dir. Senin arabanın 100 bin km fazlası var. Hadi km çok fiyat uygun desem oda yok. Satılmama nedeni markalık değil direk araçtan dolayı hocam

• Bu araç bile satıldı.
    Citroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Km çok fazla , dizel olduğu için bir sürü sorun çıkaracaktır.

• Fiyatınız bu piyasada uçuk gözükmüyor. Ancak herkes parasını koruma derdinde olduğu için almadan önce satmayı düşünüyor. O yüzden 250 bin kmdeki dizele yanaşmıyor.

• Parası olan yüksek km li araca yanaşmıyor.
    Parası olmayanda yüksek km araçlarda parça bakım maliyetine sorunsuz olmasına motorunun yüksek km leri anahtar değmeden görmesine piyasada ihtiyacı olduğunda çeyrek altın gibi hemen satılması büyük bagaj aramasına ilaveten de o km de bir aracın otomatik vites olma riskine girmeden manuel tercih edenler daha çok. Kısacası senin aracı alacak kişiler şuan linea symbol egea 301 c elyse bakıyorlar.
    Bir vw olsaydı hastası çok alan olurdu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Barracud@ kullanıcısına yanıt

Fiyatıda goruyorsunuz 'bu araç bile satıldı' demek icin fiyatınızın bu araca göre orantılı olması lazım :)

aracınızın elektrik sorunlu denilen bir firmada ve 250bin km gibi yılda 20bin km üstü yapılmıs bir motor. O sınıf için fiyatı yüksek aracınızın.

Ben 97 model aracı 2016 da 142 bin km olarak almıstım. Benzinli arac su anda 220bin km de bakımları özelde en iyi yerde yapılıyor. Bu piyasada hayatta satmam aracımı aynı temizlikte bulma şansım zor.

• fukarakoala kullanıcısına yanıt

Citroen (hemde dizel) satılmıyor diyenlereydi sözüm . O zamanki fiyatlara bakınca şimdinin 150 bin tl si yapar en kötü haliyle. Değişensiz takıntısı, temiz araç yokluğu fiyatı daha yukarı taşıyor.

• yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

C5 inde de boya atmasi vs çıktı.

Bu ülkede piyasa arabası alacaksın. Vw ford Honda Toyota reno Fiat gerisine bakma bile .

• VW, Renault, Fiat harici piyasada tutulan marka mı var ?

Her veride en çok tutulan bu üreticilerin modelleri.

Hele ki VW, adeta reşat altın gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt

Ford'un Sadece ticari ve sedan focus unda piyasası var diğerlerinin hepsi düşük

Ama uygun fiyatlı yazınca bal gibi satılıyor

• Ülkenin haline rezilliğine bak .

Neredeyse 10 yaşında 250 bin km yapmış araba bile 200 bin küsür lira.. Nefret ettim bu ülkeden yemin ederim.

180 bin Tl param var 20 gündür araba bakıyorum,lanet edip bıraktım. 180 bin Tl fiyat istenen arabalara bakıyorum midem bulanıyor görünce.

Allah belamızı vermiş gerçekten bizim

• Daha öncede yazmıştım pejo Citroen grubuna hele 2.el kolay kolay her babayiğit yaklasmaz zor satanCitroen in ikinci el piyasası bu kadar kötü müydü ? citroen almayın Fiata da baktım en az 50-60 bin çek aşağı belki satan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 8 Ocak 2022; 11:17:41 >
  • 2014 80.000 km c4 aracıma 2 ay önce 220 bin teklif ettiler satmadım. Sizin km çok yüksek.

• C5 ac da dahil citroen ülke genelinde marka ve sorunsuzluk algısı zayıf 2. eli yavaş düşük profil bir marka, showroomları bile galeriden hallice.

C elize ve berlingo tercih edilir diğer araçları hep kendi sınıflarında gerilerde..

• mert_özcan kullanıcısına yanıt

Astra h al.

• Fiyat yüksek diyen arkadaşlar dalgamı geçiyor?
    Dizel otomatik 2013 hatasız boyasız c segment ilk elden araba içinde deforme bile yok
    2013 astra focus golf fiyatlarına bi bakın bakalım dizel otomatikleri ne kadar
    Herşeyi geçtim malum sitede benim arabanın pertleri 190-200k yazılmış gidipte 92hp manuel c4 e bakıp 170-180 zaten demeyin
    115hp 1.6ehdi confort plus işaretle en ucuzdan aç listeyi 190 dan pertler başlıyor.
    2012 polonun clio nun 230-240 olduğu piyasada kusura bakmayın bu arabayı 215 in tek kuruş altına satmam zaten çok uygun yazdım satılmazsada dursun otoparkta. Tertemiz mis gibi araba zaten 1 hafta daha bekleyecem satılmazsa çekecem fiyatı 270k ya koyacam otoparka bunu satmadanda alırım alacağım aracı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.