Şimdi Ara

CİTRÖEN C6 ALDIM SİZCE İYİ BİR SEÇİM Mİ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
26.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OmerG

Foruma yazan arkadaş fazlaca uçmuş olabilir. Ama forumda bir kişide çıkıp C6 nın değerini belirtmemiş. Bu aracı iyi incelemenizi öneririm. Mümkünse videolarını izleyin. Mekanik ve donanım özelliklerini irdeleyin. Türkiye'de bu araç vergisi ve insanımızda oluşan Mercedes BMW Audi krizi yüzünden satmaz. Keza ikinci elde fazlaca değer kaybeder. Bende temiz bir ikinci el C6 ya sahip olmak isterdim.

Hocam biz uçmadık.Aracın değerini de biliyoruz.Ama farkındaysanız sizde bu aracın sıfırına 210.000 TL vermezdiniz ( yazdğınızdan onu çıkartıyorum ) temiz ikinci el belkii diosunuz. Yani Audi Bmw Mercedes dururken bilmiyorum C6 ya verirmiydiniz o kadar para.Ama tercihtir bişey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizman

Evet sunroof eklettim ancak açınca koltuk fırlıyor, birde boya koruma yaptırıcam param olunca

• eleman yakında gelip arkadaşlar hatırlarsanız C6 almıştım, ancak araç çok yakıyo, tüp taktıracağım, hangi marka tüpü önerirsiniz diye sorar bence ona göre hazırlıklı olmak lazım

bu tip yalamalar en fazla 14-15 yaşında çocuklardır olsa olsa.. geliyo kendince kafa buluyo veya egosunu tatmin etmeye çalışıyor.. ama işin içinde örnekteki gibi madara olmakta var..
  • Yıl Oldu 2011 Biz Hayla C6nın Resimlerini Bekliyoru,insaf be kardeşim yaaa insan atarda bu kadarda atmazki
  • Şimdi hocam C6 orta sahada iyidir ama biraz hantal kalıyor. Veyron ve Zonda ile kanatları desteklemek lazım. Forvete Korvet koyarsan çok pis koyar gol olur.

Öyle ortaya böyle kafa Kusura bakmayın Stadyum pazarı izliyodumda böyle bir karışıklık oldu
  • C6 yı istanbul trafiginde yeni ehliyet almis birisinin kullanmasi gercekten zor
  • Arkadaş c6 ile beraber arazi oldu demekki......
  • Fake konu.
  • Nihayet doğru seçim yapan bir alıcı. Tebrikler. Karter koruma da ekletseydiniz keşke.
  • Başlığı açan buhar olmuştur şimdiye. O değil de bu C6'nın ikinci ellerini 2008-2009 falan 100 bin TLye birileri satmaya çalışıyor. Alan oluyor mudur merak ediyorum doğrusu. İlginçtir bazı modelleri için söylüyorum Citroen alıp bir yıl içinde satmak isteyen çok ve istedikleri fiyatlar da Citroen'in sitesindeki fiyatların 2-3 bin TL altı. Nasıl satacaklar merak ediyorum?
  • Ne trollmüş be! Hala besliyorsunuz.
  • Konuyu görünce c6 ilanlarına baktım şöyle bir. Vatandaşın biri 55bin eurodan 78bindeki arabayı satmaya çalışıyor. Birde fiyat düştü pazarlıksız son fiyattır yazmış. Acaba pazarlık eden var mı? Ya da deliyle cinsi münasebete girmiş bir alıcı çıkar mı diye merak ediyorum.
  • http://www.youtube.com/watch?v=JjErw9wl1YQ

http://www.youtube.com/watch?v=ndXk_scbp-4&feature=related

yorumsuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shuma II -- 18 Mayıs 2011; 20:39:48 >
  • geçen yolda c6 gördüm, bu arkadaş mıydı acaba
  • C6 alabileceğini hiç zannetmiyorum..

c6 dediğin zaten makam arabasıdır günlük kullanılabilecek bir araba değildir.dizel 2,8 motor olması lazım bir çok defa kullandım ..buna rağmen şöförün söylediği aşırı yakıt tüketimi km de 60 krş civarı diyor.

ve o kadar para edicek bir araç kesinlikle değildir..bizim büyük patron kullanıyor,sıfırken aldık alırken bile 2 ay bekledik biz 2007 senesinde 135 bin tl ye aldık ..araçta bir sürü problem çıktı araç henüz 80 bin km de..ve problemleri burdaki servis zaten çözemedi çünkü araç bilinmiyor her seferinde fransa citroene telefonla soruluyor.

velhasıl satıp mercedes alıcaklar..

Bu arada Türkiyede 4-5 tane olması lazım..1 taneside bizde..

bu başlığı açan kardeşin 14 yaşında ve işi gücü olmadığını tahmin ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cathedral -- 22 Mayıs 2011; 13:22:37 >
  • arkadaşlar bende firmayı aldım yakında c1ler dahil bütün citrolar hidropnömatik süspansiyonlu olacak :) Arkadaş fena sıkmış gibime geldi :D
  • eleman donanım haber fenomeni oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

C6 alabileceğini hiç zannetmiyorum..

c6 dediğin zaten makam arabasıdır günlük kullanılabilecek bir araba değildir.dizel 2,8 motor olması lazım bir çok defa kullandım ..buna rağmen şöförün söylediği aşırı yakıt tüketimi km de 60 krş civarı diyor.

ve o kadar para edicek bir araç kesinlikle değildir..bizim büyük patron kullanıyor,sıfırken aldık alırken bile 2 ay bekledik biz 2007 senesinde 135 bin tl ye aldık ..araçta bir sürü problem çıktı araç henüz 80 bin km de..ve problemleri burdaki servis zaten çözemedi çünkü araç bilinmiyor her seferinde fransa citroene telefonla soruluyor.

Birtanesini'de bostancıoğlunda gördüm etti 1'i anlaşılan biride arkadaşta diğerlerinin yerini tesbit edersek iyi çalışma olur.Pardon birde sizde vardı geriye 1 veya 2 adet kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.T.A

quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

C6 alabileceğini hiç zannetmiyorum..

Birtanesini'de bostancıoğlunda gördüm etti 1'i anlaşılan biride arkadaşta diğerlerinin yerini tesbit edersek iyi çalışma olur.Pardon birde sizde vardı geriye 1 veya 2 adet kaldı.

Enzomu bu mubarek ondan bile en az o kadar vardir memlekette.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.