Şimdi Ara

CİTRÖEN C6 ALDIM SİZCE İYİ BİR SEÇİM Mİ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
26.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün öğle kavuklar otomativden 210 bin tl'ye siparişi verdim.normalde arba 172 bin tl ben özel sistemler eklettim koltukları amerikan derisi vs. gibi fiyat 210 bin tl ye çıktı 2,5 ay sonra teslim alacağım 150 bin tlsini peşin ödedim gerisinide araba gelince ödeyeceğim ben ehliyeti yeni aldım arabadanda pek anlamam peki sizce iyi bir seçimmi yaptım?birde hangi sigorta firmasını seçeyim en iyi sini istiyorum maddiyat önemli değill.bana kazaolunca en çabuk paramı ve arabanın kazasını gidrecek bilindik bir sigorta lazım...

• Ya arkadaşım
    hem ehliyeti yenialdım hem arabadan anlamam diyosun

ama gidip 210000 tl bir arabaya veriyorsun.

herhalde havaya saçacak çok paran var galiba.

neyse iyi araba hayırlı olsun diyelim ama

bizim bir müşterimiz var c6 almıştı ilk çıktığı zamanlarda.

bir ara bayağı bir sorunu olmuştu herkeze felan mail çekmişti. şimdi yanımda yok maili bulunca eklerim buraya.
  • iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

iyi

Aldıktan sonra mı soruyorsun?
  • ama güzel araba deilmi yeni ehliyet aldım derken 6 ay oldu ilk fiat doblo kullandım bana daha önceden bi yerden miras düştü bayaa para
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusyalvac

ama güzel araba deilmi yeni ehliyet aldım derken 6 ay oldu ilk fiat doblo kullandım bana daha önceden bi yerden miras düştü bayaa para

belli belli hayırlı olsun güzel araba doblodan sonra...
  • sigorta olarak hangisini seçeyim?
  • quote:

sigorta olarak hangisini seçeyim?

İlahi olanı seç, o kadar para yatırdıysan git bi kurban falan kes. Sigortayı zaten yaptırmak zorundasın, kaskoyu soruyorsun galiba. Bu kafayla o arabayı nasıl aldın?
  • şaka yapmıyorsun dimi.c6 almak enteresan.fotoğraflarını bekliyorum arabayla.
  • bu aralar forumdakilere baya bi miras kalır oldu :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: desci

quote:

İlahi olanı seç, o kadar para yatırdıysan git bi kurban falan kes. Sigortayı zaten yaptırmak zorundasın, kaskoyu soruyorsun galiba. Bu kafayla o arabayı nasıl aldın?

Arkadaşım sana hiç mi akıl veren yönlendiren olmadı da gittin o parayı verdin....Haydan gelen huya gider...Mercedes Benz - BMW bu markalar varken gidipte citroen almışsın yazacak kelime yok...

Sen elinden kaptırmada arabayı sigorta kasko kolay

• çok güzel cevaptı
    quote:

quote:

• Citroen C6 almış... Bizde yedik..
  • almadan sorsaydın daha iyi olmaz mıydı? veya madem aldın bunu bizim sana sormamız lazım. heralde bi arabaya 200 milyar veriyorsan, daha önce mercedes'e bmw'ye binmişsindir. bunları almak yerine neden citroen seçtin?
  • +1
    quote:

Orijinalden alıntı: ortmeNN

çok güzel cevaptı
    quote:

quote:

• bu para zaten böylelerini buluyor hep nedense bizi bulmuyor
    araba kullanmayı bilmeyen adam doblodan sonra c6 alıyor hemde o paraya
    ben o paraya en kral mercedesi alırım kimse kusura bakmasın

eğer doğruysa kazasız belasız kullan ama dikkat et mirası böyle hesapsız harcarsan sonra citroen c2'ye talim edersin
  • açılan konu bana pek inandırıcı gelmedi.sanırım maksat kafa bulmakve işi gırgıra almak..
  • c4 sedan pıyasadan kalkmıs arkadaslar ..ayrıca c6 aldım dıyen adam tamamen sallıyor ınan olmamıstır zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drselcuk

c4 sedan pıyasadan kalkmıs arkadaslar ..ayrıca c6 aldım dıyen adam tamamen sallıyor ınan olmamıstır zaten..

c4 ün HB ği ne kadar güzelse sedanıda o kadar çirkin bir araba bence zaten kaldırılması isabet olmuş çünkü tutulmadı...bide direksiyonu adam gibi yapsalar eminim satışları artacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samet -- 5 Ekim 2009; 22:52:40 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.