Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

Orijinalden alıntı: switel

arkadaslar bu araca alindiktan sonra kor nokta uyari sistemi ve cam tavan eklenebilir mi? yoksa bayi cikisi boyle mi olmasi gerekiyor?

malesef olmuyor

Bence de çok sıkıntı yaratabilir.Bence Ben walla cam tavan ve navigasyon için 3 ay bekledim
  • peki kor nokta uyari sistemi demi sonradan takilamiyor? sensor gibi birsey degil mi bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

peki kor nokta uyari sistemi demi sonradan takilamiyor? sensor gibi birsey degil mi bu?

kör nokta orjinaldir. sonradan takılamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: racert

Gundogdu34 kardes hangi bayidesin bir arkadas 112 comfort beyaz ariyor fiyat nedir acaba

selam
    112 hp confort düz ise eğer beyaz renk 46750 TL anahtar teslim
    92 hp ise 44400 TL anahtar teslim fiyatıdır.
    beyaz harici renkler metalik olduğu için fiyat 450-750 tl arası farklılık gösterir.
    keyifli forumlar.
  • gündoğdu sen satış temsilcisi misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundogdu34

quote:

peki kor nokta uyari sistemi demi sonradan takilamiyor? sensor gibi birsey degil mi bu?

kör nokta orjinaldir. sonradan takılamaz

tesekkurler
  • Araba vergilerine o biçim zamlar gelmiş şimdi dinledim
  • iki sorum var.
    baz modelinde usb var mi varsa nerede?
    orjinal citroen navigasyon seysi(koca ekran) sonradan eklenebiliyor mu?

tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kml-Zng

quote:

Orijinalden alıntı: gurbuz

Merhaba,
    Benim C4 Attraction dizel 15000 km.yi yeni devirdi,pazartesi servisten randevu aldım....
    İlk bakım yaptırmış olan var mı?Neler yapılıyor ve ne tutuyor?

Filtreler değişiyor. Hava klima vs. Motor yağı ve suyu. Klasik bir bakım. Ben 270 tl ye yaptırmıştım. %20 indirim vardı. Hala gecerlimi bilmiyorum. Normalde 320-350 tl arası olması lazım.

314 tuttu benim
    o indirim kasım ayındaydı ben yetişemedim.
    aralık 10da yaptırdım.
  • c4 lerin garantisi kaç yıl yada kaç km?.. birde garanti tam olarak neyi kapsıyor... bu garanti den dolayı mağdur olan arkadaşlar var mı? garanti süreci zor bir süreç genelde servisler kullanıcı hatası diyip işin içinden çıkarlar...acaba bu iş citroen de nasıldır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Araba vergilerine o biçim zamlar gelmiş şimdi dinledim

ne biçim zam gelmis ben arabayı aldım paranın yarısını verdim yarısını yarın verip faturayı kesicekler. ne zammı gelmiş bak heyacanlandım simdi.:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archieduke -- 26 Aralık 2011; 22:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

quote:

ne biçim zam gelmis ben arabayı aldım paranın yarısını verdim yarısını yarın verip faturayı kesicekler. ne zammı gelmiş bak heyacanlandım simdi.:(

1.6 motorlarin vergisi 765 gibi bisey olmus sanirim... Cok da fazla bir artis yok yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: memio

quote:

quote:

1.6 motorlarin vergisi 765 gibi bisey olmus sanirim... Cok da fazla bir artis yok yani...

tamamdır sorun değil o. ötvye vs gelmesinde:). yarın sabah erkenden bitireyim su işi.

• aracıma hi-fi ses sistemi yapıldğı için daha önce aldığım slim aktif subwoofer satılıktır. 3008 de bagajın en alt katında bile çok rahat kullanılıyor ve bagajınızda hiçbir yer kaybı yaşamıyorsunuz. özellikle dip basslarda çok etkileyici bir sesi var cihazı görmeyen aracınızda çok büyük bir bass var sanacaktır ve bas kumandasıda olduğu için her türlü ayarı yapabiliyorsunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-ts-wx-77a-ultra-slim-pioneer-active-woofer-67141898/detay/
    http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/201/TS-WX77A/index.html
    Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017

izmir içinde isteyene dinlatabilirim kesinlikle bir problemi arızası falan yoktur zaten 3-4 ay kullandım digicom faturasınıda vereceğim.kendi orjinal kutusunda gönderilecektir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memio

quote:

quote:

tamamdır sorun değil o. ötvye vs gelmesinde:). yarın sabah erkenden bitireyim su işi.

Yakinda onlarada bindirirler hocam merak etmeyin bu arada hayirli olsun kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

quote:

Orijinalden alıntı: Kml-Zng

quote:

Orijinalden alıntı: gurbuz

Merhaba,
    Benim C4 Attraction dizel 15000 km.yi yeni devirdi,pazartesi servisten randevu aldım....
    İlk bakım yaptırmış olan var mı?Neler yapılıyor ve ne tutuyor?

Filtreler değişiyor. Hava klima vs. Motor yağı ve suyu. Klasik bir bakım. Ben 270 tl ye yaptırmıştım. %20 indirim vardı. Hala gecerlimi bilmiyorum. Normalde 320-350 tl arası olması lazım.

314 tuttu benim
    o indirim kasım ayındaydı ben yetişemedim.
    aralık 10da yaptırdım.

Benimde 15000 bakım 347 tlye mal oldu.20 aralıkta yaptırdım.

• quote:

Yakinda onlarada bindirirler hocam merak etmeyin bu arada hayirli olsun kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin

Teşekkürler. Ödemeyi halledip faturayı kestirdik. Beyaz Citroen C4 e-Hdi MCP Comfort Plus Paket + Citroen yazılı nikelajlı kapı eşikleri. Exclusivele cok arada kaldım aradaki farka değermi diye vs. jant buyukluğunden dolayı lastiklerin pahalı olması yuzde 5 fazla yakıt sarfiyatı gibi sebebpler eklendiğinde aradaki farka değmeyeceğine karar verdim. (NAvigasyon falan zaten ekletemiyorum fiyuat farkı alıyor basını gidiyor o vakit, Butce bu kadar :) )

Bu arada aracı alır almaz Kışlıkları lastikleri taktırayım diyorum. Aracın üstünde Michelin Energy Saver geliyor yanlış bilmiyorsam. Kışlık olarak forumda yaptığım arastırmalar sonucu su alternatifleri dusunuyorum. TAvsiyede bulunabilecek veya alternatifleri ankara sartlarında kullanmıs arkadasların yorumlarını bekliyorum.

hePSİBURADADAN TAKSİTLE ALMAYI PLANLIYORUM WORD KAMPANYASINDAN 100 TL PUAN HEDİYE GELİNCE MALİYETLER SOYLE.

1. Nokian WR G2 205/55 R16 91H = 232 TL
    1. Nokian WR G2 205/55 R16 XL 94V = 297 TL
    2. Goodyear Ultra Grip 8 205/55 R16 = 222TL
    3. Continental ts 830 = 260 tl.

Nokian pek bir tavsiye ediliyor. Hepsiburadadan alan varmı uretim tarihleri nedir bilgisi olan varmı. Ankara sartlarında sulu camurlu ortamın cok olacağını dusunerek nokiana sıcak bakıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir.
    Ankara ici dah uygun fiyat bulabilirmiyim vs. Nokian bayisi otomat 260 tl vadeli fiyat verdi nakit tek cekime 250 dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archieduke -- 27 Aralık 2011; 13:58:20 >

• valla bende senin gibi aldım ama uymadı özellikle şoför tarafı çok problem çıkarıyor.Bende kayınpedere hediye ettim.gittim orj.aldım tam oturdu.
  • Beyler,
    Arka cam, arka kapı camları gibi karartılmış mı oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.