Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aykutsal

quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

bu da park sensörüm arkadaşlar.

nerede taktırdın sensörü?servis garantisiyle mi takıldı?sonra citroen çıkarmasın bizi garantiden.bir de fiyat nedir?

fotoyu görünce bende bişey yazmak istedim.. genelde tek tip sensör bunlar, baylas ın onayladığı sensör bu serviste takılıyo zaten dışarda taktırma bence üç kuruş var diye, bende serviste taktırdım.. göstergesi ilk hoşuma gitmemişti ama şimdi alışmaya başladım galiba biraz emrivaki takılıyo şöyle böyle olcak demiyolar "al taktık bu" gibi oldu.

• Birde bakıyorum insanlar ne güzel aracım şöyle böyle tartışıyorlar bende sizin gibi böyle hevesle aracımı anlatmak isterdim ama gökten düşen bişey misali bana sorunlu bi c4 çıktı ve maalesef araçta öyle böyle basit sorunlar yok..bilen bilir 50. sayfada bi şeyler yazmıştım bir arkadaşa cevap olarak o arkadaş bişey yazmadı bende cevabı sildim ama yine duruyo galiba m.t.a alıntılamıştı ve ondan başka araçta yeni yeni sesler çıktı (YURTTAN SESLER KOROSU ADETA güleyimmi ağlayayımmı bilemiyorum ) yinede aracı park ettikten sonra şöyle bi dönüp bakıyorum ama keşke sağasağlam olsaydı ve keşke İLGİLENEN BİRİLERİ olsaydı ve bende keşke aracımı övebilseydim doya doya..
  • hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionkit76

quote:

Orijinalden alıntı: T@zm@nic

quote:

Orijinalden alıntı: scorpionkit76

chip tuning yapacak arkadaslara ek bi bilgi vereyim, bizdeki mcp sanziman max. 300 nm'ye kadar izin veriyor.

bu bilgiyi nerden aldınız ? chip atan kişi ile bizzat konuştum 138hp 320torkta bir sıkıntı olmadığını söyledi. Ki zaten şanzımanda bir problem çıksa eski yazılımı tekrar geri yüklerlerdi?

http://www.trcitroen.com/forum/viewtopic.php?f=57&t=779

linki veriyorum
    http://www.peugeot-citroen-moteurs.fr/en-gb/our-products/Gearboxes/automatic-manual

burdaki deger sanırım adamların tavsiye ettigi deger..

Couple sınır anlamında kullanılmıyor ama bilmiyorum belkide olabilir.Ben adam ile konuştum,320 tork ve sprint boost var araçta fakat hiçbir sorunla karşılaşmamış.Üstüne basarak söyledim mcpde bir sıkıntı varmı dedim hayır dedi,ilk günkü gibi çalışıyormuş.Chip attıktan sonra sadece araç service ışığını yakmış sonrada sönmüş araç kendini korumaya almış.sonrada hiç service ışığı yanmamış gayet memnunum diyor adam..eğer ortada yalan varsa bende onun yalancısıyım

• arkadaslar baylasin cikardigi park sensoru bu. hatirlarsiniz sorun cikariyordu hediyelik takilanlar. ozaman takmadilar simdi taktilar hediye yani. gunduz farlari tam istedigim gibi oldu. kalin led. maliyeti biraz fazla ama bence degdi. montaj dahil 130 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihbursa -- 29 Ekim 2011; 21:06:07 >
  • quote:

arkadaslar baylasin cikardigi park sensoru bu. hatirlarsiniz sorun cikariyordu hediyelik takilanlar. ozaman takmadilar simdi taktilar hediye yani. gunduz farlari tam istedigim gibi oldu. kalin led. maliyeti biraz fazla ama bence degdi. montaj dahil 130 lira.

acaba sorun değilse gündüz farlarınızında resimlerini paylaşırmısınız?
    marka ve nereden aldığınız onceki msjlarınızda yazıyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blidwitness

Birde bakıyorum insanlar ne güzel aracım şöyle böyle tartışıyorlar bende sizin gibi böyle hevesle aracımı anlatmak isterdim ama gökten düşen bişey misali bana sorunlu bi c4 çıktı ve maalesef araçta öyle böyle basit sorunlar yok..bilen bilir 50. sayfada bi şeyler yazmıştım bir arkadaşa cevap olarak o arkadaş bişey yazmadı bende cevabı sildim ama yine duruyo galiba m.t.a alıntılamıştı ve ondan başka araçta yeni yeni sesler çıktı (YURTTAN SESLER KOROSU ADETA güleyimmi ağlayayımmı bilemiyorum ) yinede aracı park ettikten sonra şöyle bi dönüp bakıyorum ama keşke sağasağlam olsaydı ve keşke İLGİLENEN BİRİLERİ olsaydı ve bende keşke aracımı övebilseydim doya doya..

bir daha yazssana unuttuk çaresini buluruz belki

• beterolcitroen nickiyle bir sürü şey yazmıştı arkadaş hatırlıyorum
  • @manyax

Hocam Ankara'da 2 tane Otosay var.Pazarlık yapılabilecek olan Şaşmaz Kavşağındakidir.Sorumlu Derya Hanımdır.
  • Melih bursadan aracı hangi bayiden aldin ve de plakayı isterim eger satarsan hangi ilçeye bağlı
  • quote:

Bende orada gördüğüm güzdüz ledlerini uygulayayım dedim.

Ürün güzel ama yerleşim yeri güzel durmamış bana göre....
    Sis farı grubunun oraya uyacak şekilde olan bir ürün seçim oraya montajını yapsaydınız çok daha güzel gözükürdü sanki...

FK Tuning sitesinde onlarca Daylight var, ve adamlar Türkçe destek te veriyorlar fiyat olarak...

• ankarada oturanlar için dh lastik kampanyası düzenlemiş ortaklaşa indirimli michellin kış lastiği alıyorlar yarın son gün ilgilenenlere link

http://forum.donanimhaber.com/m_53646631/tm.htm
  • Güzel kampanya fakat malesef İstanbuldayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Güzel kampanya fakat malesef İstanbuldayız

siz daha şanslısınız istanbul hem sayıca kalabalık hemde daha ucuz bulunabilir bütün toptancılar orda, bir kampanyada sen başlatabilirsin :)
  • bakalım artık şu anda geniş çaplı bir araştırma içerisine girdik
  • quote:

evet arkadaşlar
    bu haftasonu arkadaşımın yanına uğradım şu yan sinyalleri amerikan araçları gibi yapacaktık ama olmadı. Bende orada gördüğüm güzdüz ledlerini uygulayayım dedim. Orginal gündüzleri sarı yandığı için şuan kötü görünüyor. Çift tırnaklı P21 5W olan ampulden siparişi verdim hepsiburada'dan gelmesini bekliyorum.
    Gelene kadar böyle idare edicez.
    Bakalım beğenecek misiniz.

Ledlerin görünümü ve yeri bana güzel göründü, sis farlarının orada da olabilir ama görünmesi daha zor, şuanki yeri iyi duruyor.
    Arıza ışığı vs yaktı mı? İstanbul'da bu tür işleri iyi yapan bir yer bilen var mı, özellikle Avrupa yakasında.

• bence de yeri güzel değil.şu sinyal lambalarının yerine koymak mümkün olsa çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: INCARA

quote:

evet arkadaşlar
    bu haftasonu arkadaşımın yanına uğradım şu yan sinyalleri amerikan araçları gibi yapacaktık ama olmadı. Bende orada gördüğüm güzdüz ledlerini uygulayayım dedim. Orginal gündüzleri sarı yandığı için şuan kötü görünüyor. Çift tırnaklı P21 5W olan ampulden siparişi verdim hepsiburada'dan gelmesini bekliyorum.
    Gelene kadar böyle idare edicez.
    Bakalım beğenecek misiniz.

Ledlerin görünümü ve yeri bana güzel göründü, sis farlarının orada da olabilir ama görünmesi daha zor, şuanki yeri iyi duruyor.
    Arıza ışığı vs yaktı mı? İstanbul'da bu tür işleri iyi yapan bir yer bilen var mı, özellikle Avrupa yakasında.

mesela bu mercedesteki gibi birazdaha alttarafta bi yerlere alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: racert

Melih bursadan aracı hangi bayiden aldin ve de plakayı isterim eger satarsan hangi ilçeye bağlı

Arkadaşlar geçenlerde bu kalın puntolu plakayı bi abimize polisler söktürttü.Bilginize.Eğer adam gıcıklığına yapmadıysa EDS sistemleri tanımıyor diye bi kanun çıkmış heralde,o nedenle böyle güzel görünümlü puntoları kalın harfleri afilli plakaları söktürüyorlarmış.Oda 16 plakaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

ds4 ile c4 kullanım amaçları farklı olan iki araç ancak ben yeniden araç alacak olsam yine c4 tercih ederdim

Ben de c4 alırdım ama bebiş yolda olmasa banane arka yolculardan deyip ds4 düsünürdüm.
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.