Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vector x-31

Tarihi neden onemli ustad

her şeyin olduğu gibi lastiğinde son kullanma tarihi var.ucuz werip de rafta kalmış lastiği vermeye çalışabilirler.dikkat et 1 yılı geçik lastiği alma derim eğer çok km yapan biri değilsen. . .lastik yanağında yazar üretildiği hafta ve yıl olarak.(örn.2311)23.hafta 2011

Avcılara E-5 üzerinden gelirsen.orada tüm lastik markalarının bayileri mevcut.arkadaş geçen sene oradaki dunlop bayisinden aldıydı 15inç. 500 tl idi cinsi serisi neydi bilmiyorum...(dunlop ilk lastik üreticisidir bence önemli bir detay,continental alman malıdır,adamlar boş mal üretmezler,gerçi bizimkilerin üstündeki michelinler de gayet iyi ancak en pahalılardan:/)
  • peki Aykut hocam bu öenmli detay için çok teşekkürederim şimdi lastikçi sorduğu zaman biz tam ebat olarak ne dicez

ps ; bu arada Avcılardaki bayilere telefon ile ulaşıp sorma şansımız olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

peki Aykut hocam bu öenmli detay için çok teşekkürederim şimdi lastikçi sorduğu zaman biz tam ebat olarak ne dicez

ps ; bu arada Avcılardaki bayilere telefon ile ulaşıp sorma şansımız olabilirmi

araç attraction donanım ise;195/65 R15
    confort ise;205/55 R16
    exclusive ise;225/45 R17 lastik ebatları

avcılarda ki bayileri arayıp fiyat alabilirsin.adreslerinin içerisinde yanyol olanlar veya E-5 üzeri olanlar benim tarif ettiğim bayilerdir.
    brigstone,dunlop,continental,pirelli,goodyear, bunların hepsi mevcut ara sor. . .aldığın fiyaları hepsiburada veya internet satışı yapan başka sitelerle karşılaştır...
  • Confort hocam not aldım valla ilgi ve alakanız için çok sağolun Avcılardaki bayileri araştırmaya başlıyorum
  • @M.T.A hocam siz 3 yıl diyorsunuz aldığım kişi 6 ayda yemiş lastikleri
  • oke anladım
  • Merhaba arkadaşlar bende bugün aranıza katıldım. C4 e-HDI Exclusive-Kör nokta uyarı sistemi aracımıza bugün kavuştuk. Bu konunun tüm sayfalarını okuyorum şu anda sayfa 39'dayım forumun bir çok konuda faydasını gördüm. Teşekkürler. Aracı az bir süre kullanma fırsatım oldu çok güzele benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyyy

the_rion80

Fİyatı Ankara OTOSAY dan aldım.Exc. içinde kör noktalı 56.700 dediler...

Forum gerçekten mükemmel çünkü yararlı bilgiler paylaşılıyor : )

Selamlar,

Bahsettiğiniz Exc. mcp olanmı? 59,500 liste fiyatlı ?

Arkadaşlar birde epey bir sayfa okudum ama navigasyonda türkçe dil ve türkçe ses olayı ne durumda ? İngilizcemi hala sesler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyax -- 29 Ekim 2011; 1:15:00 >
  • Arkadaslar bu viaport tarafı citroen kullanıcısı kaynıyor demek ki bayağı bir öz fransız sever var cakma bursa fransizi değil dün pumanin önünde 6 tane citroen gördüm
  • Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlu Olsun

• Bugun izmit outlette ds4 siyah mcp gördüm, otoparkta yanına parkettim arka taraf bizimkinden daha güzel görünüyordu yan yana bakınca. Gerçi aynaları bile katlanmıyordu çamur atayım biraz:)
  • ds4 ile c4 kullanım amaçları farklı olan iki araç ancak ben yeniden araç alacak olsam yine c4 tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

the_rion80

Selamlar,

Arkadaşlar birde epey bir sayfa okudum ama navigasyonda türkçe dil ve türkçe ses olayı ne durumda ? İngilizcemi hala sesler ?

Hocam evet Exc. mcp olan.Ancak 59500 nereden çıktı ??? 58700.Artı kör noktalı bile olsa 59.400 olur, ben 56.700 e bulmuştum kör noktalısını hemde beyaz ancak satılmış hemde bulduğum gün...

• evet arkadaşlar
    bu haftasonu arkadaşımın yanına uğradım şu yan sinyalleri amerikan araçları gibi yapacaktık ama olmadı. Bende orada gördüğüm güzdüz ledlerini uygulayayım dedim. Orginal gündüzleri sarı yandığı için şuan kötü görünüyor. Çift tırnaklı P21 5W olan ampulden siparişi verdim hepsiburada'dan gelmesini bekliyorum.
    Gelene kadar böyle idare edicez.
    Bakalım beğenecek misiniz.

Buda gelen ruhsat kılıfım. Baylas'a yardımları için tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihbursa -- 29 Ekim 2011; 18:10:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

the_rion80

Selamlar,

Hocam evet Exc. mcp olan.Ancak 59500 nereden çıktı ??? 58700.Artı kör noktalı bile olsa 59.400 olur, ben 56.700 e bulmuştum kör noktalısını hemde beyaz ancak satılmış hemde bulduğum gün...

Anladım 59570 liste fiyatlı olanı söyledim zaten kör noktalı demişsiniz.

Tamamen aynı aracı almak istiyorum bende bu aralar

Exc. mcp. kör nokta sistemli olarak beyaz renk. Demekki pazarlık payı olarak 2000 tl bir aralık mevcut anladığım kadarıyla

Gerçi tüm bayileri dolaşacağım ama Ankara'da hangi bayi daha iyi ?

• bu da park sensörüm arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

evet arkadaşlar
    bu haftasonu arkadaşımın yanına uğradım şu yan sinyalleri amerikan araçları gibi yapacaktık ama olmadı. Bende orada gördüğüm güzdüz ledlerini uygulayayım dedim. Orginal gündüzleri sarı yandığı için şuan kötü görünüyor. Çift tırnaklı P21 5W olan ampulden siparişi verdim hepsiburada'dan gelmesini bekliyorum.
    Gelene kadar böyle idare edicez.
    Bakalım beğenecek misiniz.

Buda gelen ruhsat kılıfım. Baylas'a yardımları için tekrar teşekkür ederim.

çok şık durmuş yeni kasa mercedesin sis farları gibi olmuş park sensörünü kaça yaptırdınız

• quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

bu da park sensörüm arkadaşlar.

nerede taktırdın sensörü?servis garantisiyle mi takıldı?sonra citroen çıkarmasın bizi garantiden.bir de fiyat nedir?
  • plakaya bayıldım
  • Genel bir sorum daha olacak.aracı teslim alırken,servis yetkilisi 1500 km olunca gel bir bakalım dediydi.böyle bir durumda giden war mı? ne yapılıyor? ücrete tabi bir durum söz konusu mu?
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.